Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość do bea666
sama poczytaj co wypisujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle co ale trzeba napisać? można się tego spodziewać po kimś co klepie w kółko to samo. trolle internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalezione w sieci
12:10 [zgłoś do usunięcia] bea666 byle co ale trzeba napisać? można się tego spodziewać po kimś co klepie w kółko to samo. trolle internetowe Witamy cię w klubie 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ojciec
ależ tu rozmowa zeszła na psy, zaglądnąłem i już się wycofuję, miałem napisać co załatwiłem ale nie napiszę. jak na bazarze w dzień targowy. fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO....ja ojciec
alez dawaj ....tu zeszlo na psy bo i o psie bylo i to o takim za 2000 euro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buduarka
NA STRAGANIE J. Brzechwa Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy - Może pan się o mnie oprze pan tak więdnie panie koprze. - Cóż się dziwić, mój szczypiorku leżę tutaj już od wtorku... Rzecze na to kalarepa: - Spójrz na rzepę, ta jest krzepka. Groch po brzuszku rzepę klepię: - Jak tam rzepką? Coraz lepiej. - Dzięki, dzięki panie grochu, jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka - z tą jest gorzej, blada, chuda, spać nie może. - A to feler - westchnął seler. Burak stroni od cebuli, a cebula doń się czuli. - Mój buraczku, mój czerwony, czy byś nie chciał takiej żony? Burak tylko nos zatyka - Niech no pani prędzej zmyka, ja chcę żonę mieć buraczą, bo przy pani wszyscy płaczą. - A to feler - jęknął seler. Naraz słychać głos fasoli: - Gdzie się pani tu gramoli? - Nie bądź dla mnie taka wielka - odpowiada jej brukselka. - Widzieliście jaka krewka - zaperzyła się marchewka. - Niech rozsądzi nas kapusta, - Co? Kapusta? Głowa pusta. A kapusta rzecze smutnie. - Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze spory głupie - wnet i tak zginiemy w zupie. - A to feler jęknął seler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
A ja zawsze myślałam, ze tam jest "westchnął seler". Człowiek się uczy przez całe życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buduarka
Masz racje .Przekopiowalam i nie zauwazylam bledu :) Sedno zostaje to samo czy tak czy siak .Jednak poprawnosc tekstu powinna byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Fajna dyskusja. Nie znajduję w niej jednak związku z tematem. Może należy założyć inny temat? Istny kurnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle
Weż autorke za barchaty zniecierpek .Ona zboczyła z tematu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Jedynym błędem Beaty jest to ,że dala się sprowokować. Mając dobre intencje nie potrafiła zapanować nad emocjami. Z tego też powodu udzielała odpowiedzi ,których udzielać nie powinna. Nadto udzielała je osobom ,które powinna ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam ...
i nurtuje mnie pytanie, czy CZAROWNICE biorące udział, w tym nierównym pojedynku dokonały już samosądu i ukatrupiły autorkę tematu, która odważnie i dzielnie broniła swojej rodziny od miesięcy? Bowiem kobieta, nie daje znaku życia? Żałuję, że to nie Średniowiecze, sam z chęcią podłożyłbym ogień pod STOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, to raczej
święta Beata Hipokrytka zatruła się własnym jadem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhuytrewe
I spalila sie sama na stosie z pierwszym mezem .Myslenie nie boli .Nawet na kafeterii nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na początku wszystkich serdecznie - po dłuższej przerwie, mam nadzieję, iż w przyszłości więcej takich przerw wywołanych chorobą (moją chorobą) nie będzie! Nie jestem - nie tylko w stanie odnieść się do wszystkich postów, ale też nie chcę odpowiadać na nie... podczas mojej nieobecności na kafe. Odniosę się tylko do ostatnich wątków... ... nie zamierzam wdawać się w żadne sztuczne dyskusje dla samego klepania, w słowne pyskówki etc. Goownarzerię proszę o opuszczenie tego tematu... i szukania sobie równych w swoim środowisku. Jest to temat nie dla was .... Nadto, święta Beata nie jest, nie była, ale mam nadzieję, że być może będzie :) .... ale.... hipokrytką zatrutą własnym jadem przede wszystkim nie jestem... a że zostałam zatruta jadem, na tym forum - i jest to prawda, najprawdziwsza. Za zatrucie jadem, nienawiścią i złorzeczeniem zapłaciłam - chorobą! - moim fizycznym zdrowiem... Wiem, że chodzi o wyeliminowanie mnie .... Prawdą najprawdziwszą jest, że tak jest... zostałam już nie tylko wyleczona na ciele, co przede wszystkim na duszy i na umyśle... nie tylko przez medycynę konwencjonalną, co przede wszystkim przez moją bioenergoterapeutkę i księdza egzorcystę - to o czym piszę... jest poważną sprawą! Ale nadal będę przeszkadzała.... Jestem na nowo uzdrowiona - uleczona - a przede wszystkim oczyszczona, że złej energii jaką mnie obdarzały osoby ZŁE na odległość! Nadto, jestem nie tylko oczyszczona, lecz przede wszystkim zabezpieczona na przyszłość. Oczyszczenie moje, ze złej energii trafi do wszystkich tych autorów/autorek, którzy tej złej energii przeciwko mnie użyli, w słowie, myśli, działaniu.... Więc, ktoś tutaj słusznie zauważył CZROWONICE będą "palić się" nie tyle na stosie, co od środka, albowiem dostaną z powrotem to, co dały mnie! Według starej prawdy - w przyrodzie nic nie ginie! Nadto, nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe! A ponadto, kochaj bliźniego swego, jak siebie samego! Moje obecności na kafe w związku z powyższym będą od teraz bardziej wyważone... Niestety, potwierdza się reguła... LUDZIE SĄ PODLI... ludzie to POTWORY, szczególnie ci, którzy swoje potomstwo nazywają POTWORKAMI, wiadomo o co chodzi... Kto nie wierzy, nie musi... A kto wierzy, wie o czym piszę, ateistów proszę o nie zabieranie głosów w tej kwestii - to nie temat dla was, zaniżanie przez was wszelkich wartości i umniejszaniu nie tylko tej ważkiej kwestii zostało przez was w sposób jasny i klarowny niejednokrotnie wyrażone! Oczywiście zgadzam się poniekąd z ostatnim postem - otóż myślenie nie boli! Jak już pisałam wcześniej, apelacja została wysłana i został już wyznaczony termin apelacji. Otrzymaliśmy też odpowiedź na apelację, napisaną przez profesjonalnego pełnomocnika - ale nie omieszkam tego skomentować - no cóż... nie wiem, jakie szkoły skończyła pani reprezentująca zainteresowaną - czyli córkę mojego męża, ale gimnazjalista postarał by się o wiele bardziej - przede wszystkim - nie myliłby tak ważkich kwestii będących meritum sprawy. Co do Sądu nie będę się wypowiadała... ale wszystkim zapewne znana jest sprawa Amber Gold - sprawa naszego sądownictwa - nic dodać nic ująć... Jeszcze raz proszę wszystkich tych, których temat nie interesuje o nie zabieranie głosu w kwestii dla was niezrozumiałej. A Pana/Panią Moderator, proszę o czytanie od czasu do czasu wątków tego tematu i skuteczne usuwanie wszystkich tych wątków, które są zgoła niesmaczne... wulgarne, obraźliwe, dyskryminujące ... oraz skuteczne blokowanie ich autorów. Mam głęboką nadzieję, że dyskusja od tej pory będzie prowadzona na poziomie ludzi cywilizowanych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateistka całkowita
ateistów proszę o nie zabieranie głosów w tej kwestii - to nie temat dla was, zaniżanie przez was wszelkich wartości i umniejszaniu nie tylko tej ważkiej kwestii zostało przez was w sposób jasny i klarowny niejednokrotnie wyrażone! Nie bardzo rozumiem na jaki temat mam się nie wypowiadać Alimentów, których dotyczy temat, czy egzorcyzmów, których temat nie dotyczy? Poza tym to nie forum ks. Rydzyka i wypowiadać mogą się tu wszyscy. Zalatujesz mi nietolerancyjnym zaściankiem. Jeszcze zabroń pisać Murzynom i Żydom. Oj, mocno zaniżasz poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhgsfssfsffsapagus
Usun 3/4 swojego watku a zostanie Ci ? Upss Usun caly wątek a bedziesz oczyszczona .Nie skorzystalas z nauk do konca .Wstyd .Nadal szatan w Tobie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Miałam się już nie wypowiadać, ale zafrapowały mnie dwie sprawy. Beata pisze w kontekście egzorcysty (a przynajmniej tak zrozumiałam) "Jestem na nowo uzdrowiona - uleczona - a przede wszystkim oczyszczona, że złej energii jaką mnie obdarzały osoby ZŁE na odległość! Nadto, jestem nie tylko oczyszczona, lecz przede wszystkim zabezpieczona na przyszłość. Oczyszczenie moje, ze złej energii trafi do wszystkich tych autorów/autorek, którzy tej złej energii przeciwko mnie użyli, w słowie, myśli, działaniu.... " Otóż jest to zupełnie sprzeczne z nauką KK. Zgodnie z nią egzorcysta zajmuje sie wyganianiem z ludzi Szatana, nie żadnych złych energii, które przeszły przez neta od złych ludzi. :o I egzorcyzmy nie zabezpieczają człowieka na przyszłośc, bo - znów zgodnie z Kościołem - zabezpiecza od tego tylko modlitwa oraz przyjmowanie sakramentów. I oczywiście nie jest to takie hop siup, bo poprzedzone jest badaniem psychiatrycznym czy delikwent faktycznie jest opętany czy jedynie chory psychicznie. Twierdzenie, że wyrzucona przez egzorcystę "zła energia" trafi do złych ludzi to zaprzeczenie Ewangelii, chrześcijaństwa i jego nauki. Rozumiem, że nie wszyscy muszą wierzyć w Boga (tego czy innego), Szatana i świętych, ale egzorcysta, jako członek KK, musi. No, chyba że piszesz o egzorcystach innych, niechrześcijanskich wyznań (o ile tacy są). No i druga sprawa. "Kto nie wierzy, nie musi... A kto wierzy, wie o czym piszę, ateistów proszę o nie zabieranie głosów w tej kwestii - to nie temat dla was, zaniżanie przez was wszelkich wartości i umniejszaniu nie tylko tej ważkiej kwestii zostało przez was w sposób jasny i klarowny niejednokrotnie wyrażone!" Mam w pracy koleżankę ateistkę. Jest sympatyczną, uczciwą, pracowitą osobą, do której mam 100% zaufanie. Twierdzenie, że ateiści "zaniżają wartości" to bardzo stereotypowe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:58 [zgłoś do usunięcia] ateistka całkowita ateistów proszę o nie zabieranie głosów w tej kwestii - to nie temat dla was, zaniżanie przez was wszelkich wartości i umniejszaniu nie tylko tej ważkiej kwestii zostało przez was w sposób jasny i klarowny niejednokrotnie wyrażone! Nie bardzo rozumiem na jaki temat mam się nie wypowiadać Alimentów, których dotyczy temat, czy egzorcyzmów, których temat nie dotyczy? Poza tym to nie forum ks. Rydzyka i wypowiadać mogą się tu wszyscy. Zalatujesz mi nietolerancyjnym zaściankiem. Jeszcze zabroń pisać Murzynom i Żydom. Oj, mocno zaniżasz poziom. ... Droga Ateistko, oczywiście, że kwestia dotyczy i dotyczyła złej energii i związanych z nią egzorcyzmów. Ateiści nie rozumieją tej kwestii - tzn. nie posiadają Wiary - więc uważam, że wypowiadać się nie powinni. Dlatego Twój wpis jest zbędny. Nadto, być może ja nie umiem pisać dość zrozumiale, dla takich osób jak Ty, albo Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie wiem? Napisałam jasno o co chodzi. Oczywiście, że to nie forum ks. Rydzyka. Zalatuje Ci nietolerancyjnym zaściankiem? no cóż Twoja sprawa co myślisz... Uważasz, że takie rzeczy jak opisałam powyżej to zaściankowość? A gdzie jest Twoja tolerancja? Czyżby była zaściankowa...? Czytając Twój wpis nie zrozumiałaś meritum wpisu, gdyż ja ludziom dobrej woli, tylko TROLLOM i nie ważne, czy są Trolle Polakami, czy Murzynami lub Żydami - proszę nie imputować czegokolwiek, bo właśnie wtedy powstają nieporozumienia - przez takie wpisy - jak Twoje, sugerując innym, co mają właśnie z tego wyczytać i zrozumieć! Nie jestem rasistką na jaką mnie kreujesz, nie zabraniam też pisać ateistom, tylko uważam, że w kwestii powyżej ateiści nie powinni podejmować tematu - to tyle. Widać wielką agresję w Twoich wypowiedziach, może też powinnaś skorzystać z księdza egzorcysty.... może całę kafe powinno szukać uzdrowienia i wtedy bardziej miło dyskutowało by się na wszelkie tematy, bez poniżania, bez wyzywania .... etc. A jeśli chodzi o zaniżanie poziomu, to widzę, że taki wpis, jak Twój zaniża poziom. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:23 [zgłoś do usunięcia] bedwyn Miałam się już nie wypowiadać, ale zafrapowały mnie dwie sprawy. Beata pisze w kontekście egzorcysty (a przynajmniej tak zrozumiałam) "Jestem na nowo uzdrowiona - uleczona - a przede wszystkim oczyszczona, że złej energii jaką mnie obdarzały osoby ZŁE na odległość! Nadto, jestem nie tylko oczyszczona, lecz przede wszystkim zabezpieczona na przyszłość. Oczyszczenie moje, ze złej energii trafi do wszystkich tych autorów/autorek, którzy tej złej energii przeciwko mnie użyli, w słowie, myśli, działaniu.... " Otóż jest to zupełnie sprzeczne z nauką KK. Zgodnie z nią egzorcysta zajmuje sie wyganianiem z ludzi Szatana, nie żadnych złych energii, które przeszły przez neta od złych ludzi. I egzorcyzmy nie zabezpieczają człowieka na przyszłośc, bo - znów zgodnie z Kościołem - zabezpiecza od tego tylko modlitwa oraz przyjmowanie sakramentów. I oczywiście nie jest to takie hop siup, bo poprzedzone jest badaniem psychiatrycznym czy delikwent faktycznie jest opętany czy jedynie chory psychicznie. Twierdzenie, że wyrzucona przez egzorcystę "zła energia" trafi do złych ludzi to zaprzeczenie Ewangelii, chrześcijaństwa i jego nauki. Rozumiem, że nie wszyscy muszą wierzyć w Boga (tego czy innego), Szatana i świętych, ale egzorcysta, jako członek KK, musi. No, chyba że piszesz o egzorcystach innych, niechrześcijanskich wyznań (o ile tacy są). No i druga sprawa. "Kto nie wierzy, nie musi... A kto wierzy, wie o czym piszę, ateistów proszę o nie zabieranie głosów w tej kwestii - to nie temat dla was, zaniżanie przez was wszelkich wartości i umniejszaniu nie tylko tej ważkiej kwestii zostało przez was w sposób jasny i klarowny niejednokrotnie wyrażone!" Mam w pracy koleżankę ateistkę. Jest sympatyczną, uczciwą, pracowitą osobą, do której mam 100% zaufanie. Twierdzenie, że ateiści "zaniżają wartości" to bardzo stereotyp ...Kobieto, jeśli jesteś katoliczką, to powinnaś wiedzieć o czym piszę, ale widać, że Twoja wiedza jest ograniczona, nawet nie "książkowa", bo nie znasz przesłań księży egzorcystów otóż poczytaj sobie nawet na necie o księdzu Józefie i jego misji jaką spełnia aby ten świat był lepszy, zdrowszy i dobry ... dalsza dyskusja z Tobą jest na prawdę bezcelowa - i wydaje mi się, że Ty się czegoś boisz... więc się bój i nic z tym nie rób i nie wypowiadaj się. Nadto nie zrozumiałaś co ja napisałam pod pojęciem złej energii, ale trafnie ją i po imieniu nazwałaś... to nie jest w ogóle śmieszne, ludzie do takich ważkich problemów nie przywiązują wagi, ba bagatelizują je ... a ja działam, aby móc normalnie w tym świecie funkcjonować i radzę to zrobić wszystkim tym, którzy się źle czują... boli ich nieustannie głowa tak bez powodu... Ja tutaj czuję na tym forum nadal złą energię... ale mam nadzieję, że w końcu ludzie zaczną mówić do siebie ludzkim głosem! Spójrz na inne tematy ... i zobacz... Pozdrawiam i do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek będzie miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek będzie miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek będzie miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek będzie miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:36 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony Beata. Nie rozmieniaj się na drobne. Jeżeli w tym temacie będzie 1000 tematów ,to wyjdzie z tego masło maślane. I nigdy nie będzie konkretnej informacji czy odpowiedzi. Żaden temat nie będzie miał ostatecznego i rzeczywistego zakończenia. A co gorsza ...rzeczowego zakończenia. ... Dokładnie, kto cokolwiek miał zrozumieć, to już zrozumiał. Słuchaj muszę Cię zasmucić, bo masło maślane wyszło z tego co mi radziłeś. Tak, jak wspomniałam wcześniej ... mój mąż zrobił wszystko dokładnie tak jak sugerowałeś, powołując się na przytaczane przepisy KRiO. Złożył też doniesienie na pracę komornika na Policji, ta skierowała sprawę do Prokuratury... a Prokuratura bez ładu i składu, bez żadnego uzasadnienia sprawę wycofała!! W tej chwili nie mam za bardzo czasu posiedzieć i opisać dokładnie, jak i co... ale sprawa umarła śmiercią naturalną? Czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer kafeterii ma problem - 2 razy wysłało się to samo. Jak możesz ZZniecierpliwiony - to napisz, jak to widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×