Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

freelemon I na tym zakoncze z tobą dyskusję bedwyn, przecież brzydzisz się analfabetek!!! p.s. niestety siano wylazlo ci ze szpilek. ... dyskusja z bedwyn jest w tym temacie zbędna, a już miałam nadzieję, że coś pojęła, jej nie tylko siano wylazło spod szpilek... ona w całej krasie pokazała swoją udawaną osobowość, no cóż roli DAMY trzeba było nauczyć się bardzo dobrze - gdyż w innym przypadku udawanie kogoś na kogo się kreujecie nie udaje się - na prawdę - lepiej być sobą, np. taką ulkiulk choć pomarańczowa wiadomo, że to ona i wiadomo od razu z kim ma się do czynienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewidywany scenariusz Dzieci mlodsze beaty i P zolnierza wybiora sobie zawody niezgodne z jego oczekiwaniami .Np corka zechce zostac przedszkolanka ? i co beata wraz z mezem odwroca sie od dziecka bo obydwoje wymarzyli sobie ,ze bedzie lekarzem .Z beaty wypowiedzi wynika ,ze taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny . My chcielismy zebys byla lekarzem .Nic nas nie obchodzi co ty chcialas . Masz robic co my chcemy .Prawda ? Pasierbica zrobila nie tak jak chcieliscie i juz zla .Tu Was boli .Sama zadecydowala co chce robic .albo nawet co nie chce rpobic .Miala potencjal .Czyli glupia po tatusiu nie jest . Zwyczajna zazdrosc baeto u ciebie zadzialala .Twoje dzieci nie byly takie zdolne .Staralas sie wiec umniejszyc osiagniecia pasierbicy ,Ale macie wspolne dzieci .Moze po ojcu beda mialy inteligencje ? Az strach sie bac twoich metod wychowawczych .Corka prawdopodobnie nic nie osiagnie ,czasu jej nie starczy jak bedzie kanapki produkowala mezowi ,dnala o jego kariere ,zanienbujac swoja .Syn bedzie czekal jak mu zona ulatwi zycie bo bez niego bedzie nikim . Az strach sie bac na kogo wychowasz swoje mlodsze dzie ci !!! kurna!! szpital zamkneli!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Dzieci mlodsze beaty i P zolnierza wybiora sobie zawody niezgodne z jego oczekiwaniami .Np corka zechce zostac przedszkolanka ? i co beata wraz z mezem odwroca sie od dziecka bo obydwoje wymarzyli sobie ,ze bedzie lekarzem .Z beaty wypowiedzi wynika ,ze taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny . My chcielismy zebys byla lekarzem .Nic nas nie obchodzi co ty chcialas . Masz robic co my chcemy .Prawda ? Pasierbica zrobila nie tak jak chcieliscie i juz zla .Tu Was boli .Sama zadecydowala co chce robic .albo nawet co nie chce rpobic .Miala potencjal .Czyli glupia po tatusiu nie jest . Zwyczajna zazdrosc baeto u ciebie zadzialala .Twoje dzieci nie byly takie zdolne .Staralas sie wiec umniejszyc osiagniecia pasierbicy ,Ale macie wspolne dzieci .Moze po ojcu beda mialy inteligencje ? Az strach sie bac twoich metod wychowawczych .Corka prawdopodobnie nic nie osiagnie ,czasu jej nie starczy jak bedzie kanapki produkowala mezowi ,dnala o jego kariere ,zanienbujac swoja .Syn bedzie czekal jak mu zona ulatwi zycie bo bez niego bedzie nikim . Az strach sie bac na kogo wychowasz swoje mlodsze dzie ci !! ... wiesz jak się nazywa taka jak ty osoba - chora psychicznie - heheh wybaczam ci twoją głupotę, bo chyba nie możesz za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.09.2012] 18:56 [zgłoś do usunięcia] bea666 no też pisałam żeby się jakoś określiły ale chyba się wstydzą samych siebie... ... wiesz jak to jest z mentalnością niektórych osób, krzyczą ale z ukrycia, albo z tłumu bo boją się tchórze przebrzydłe pokazać swoją gębę, tacy donosili hitlerowcom i tacy żyją współcześnie i są wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano o tchórzach też pisałam ale one czytają co chcą więc nie ma sensu z nimi dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewidywany scenariusz
Niech sie okresla ? Sorry ty myslisz to co piszesz ? Mam jak beata wywalic w eter cale swoje zycie ? Mam byc taka ..........No przepraszam .To wy macie taka potrzebe .Zdawac relacje z Waszego zycia .Ja jestem na ogolnopolskim forum tylko i wylacznie komentatorka :) I tak zostanie .To wy opisujecie wlasne zycie .proszac o odniesienie sie do Waszego zycia .Nie ja .Nick nie wymaga zarejstrowania :) Nie musze i nie chce .Bo zero we mnie checi obnazania sie :) Wy robicie to na wlasna odpowiedzialnosc z checia .Lubicie to poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Niech sie okresla ? Sorry ty myslisz to co piszesz ? Mam jak beata wywalic w eter cale swoje zycie ? Mam byc taka ..........No przepraszam .To wy macie taka potrzebe .Zdawac relacje z Waszego zycia .Ja jestem na ogolnopolskim forum tylko i wylacznie komentatorka I tak zostanie .To wy opisujecie wlasne zycie .proszac o odniesienie sie do Waszego zycia .Nie ja .Nick nie wymaga zarejstrowania Nie musze i nie chce .Bo zero we mnie checi obnazania sie Wy robicie to na wlasna odpowiedzialnosc z checia .Lubicie to poprostu ale bojąca. bardzo słusznie. własnego życia nie ma to cudzym się emocjonuje. jak te starsze panie w oknie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Niech sie okresla ? Sorry ty myslisz to co piszesz ? Mam jak beata wywalic w eter cale swoje zycie ? Mam byc taka ..........No przepraszam .To wy macie taka potrzebe .Zdawac relacje z Waszego zycia .Ja jestem na ogolnopolskim forum tylko i wylacznie komentatorka I tak zostanie .To wy opisujecie wlasne zycie .proszac o odniesienie sie do Waszego zycia .Nie ja .Nick nie wymaga zarejstrowania Nie musze i nie chce .Bo zero we mnie checi obnazania sie Wy robicie to na wlasna odpowiedzialnosc z checia .Lubicie to poprostu ... ty komentatorka forum, ty się po prostu boisz cokolwiek napisać o sobie, a już najbardziej podpisać siebie.... heheh i kto tutaj jest hipokrytką? kłamliwą osobą? człowiek uczciwy nie mający nic do ukrycia ujawni, to że to jest forum ogólne nie usprawiedliwia ciebie nie będziesz się obnażała aha rozumiem, hehe byłoby się do czego przyczepić - i zweryfikować taką jak ty panią mądralińską, oj dostałabyś wtedy za swoje - uwierz mi! Ty lubisz jak muzułmanka pod stołem, albo za kurtyną heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewidywany scenariusz
A ostatnie zdanie nie jest moje .Wlecialo z przestrzeni .Czy juz nalezy sie bac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewidywany scenariusz
Ar zozum kobieto .Ja nie musze pisac o sobie .Nie mam takiej potrzeby .Swoje problemy rozwiazuje sama ,bez udzialu forum .Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem.Pojmujesz ? Czy musze przetlumaczyc ? Bo cytat w meskiej formie .Mosesz niezrozumiec :)Napisac ci cv do pracy ? Bo wiesz dane podalas ,przebieg pracy znany na forum jest ? No polecenia wybacz nie dam .Daj znac jak renta wygasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Ja tam się ukrywać nie muszę bo i w imię czego? A zdania w temacie beata nie zmienię i to nie dlatego że ze mnie jakaś roszczeniowa baba,i nie dlatego że pasierbica ma moralne prawo pobierać te alimenty. A dlatego że to wina beaty i jej męża że te alimenty płaci nie trzeba było mieć córki latami w dupie zajęci robieniem,wychowywanien kolejnych dzieci,własną rodziną,domem,misją,zarabianiem kasy zapomnieli że w tle ich rodziny jest córka jego córka która de facto została sama. Dopóki nie zrozumie ojciec że córka nie jest posłusznym cielakiem które musi słuchać pana i władcy i przytakiwać jego żonie przyjmując wszystko za dobrą monetę to nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewidywany scenariusz
So ,lubicie rozkminiac wlasne zycie nie w domach ,tylko na forach .Wasz wybor .Takich partnerow wybralyscie sobie ,ze z nimi nie rozwiazecie bolaczek .Musicie wspierac sie opiniami nieznanych osob .I niech tak zostanie .Gdybym chciala rzucic wnetrznosciami swoimi .zalozylabym wlasny temat :) I dlatego panie nie zrozumiecie ,ze strach mnie powstrzymuje przed mowieniem o sobie .Ale zwykla lojalnosc do partnera .Kochajac zdaje sie na rozmowe najpierw z partnerem a nie ,sram w wlasne gniazdo .Milej nocy panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podejrzewałabym cię o "gniazdo" z taką nienawiścią do innych...ale może jeszcze cię ktoś nie poznał...do końca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak juz spokojnie beato
Ucz dzieci rownolegle .Naucz syna tak samo jak corke gotowac .Nie jest inny .Nigdy nie wiesz co ich spotka .Moze Ciebie zabraknie .Moze nigdy nie bedzie mial kogos bliskiego .a moze bedzie mial zone i dzieci i wespsze ja ? Beata ucz dzieci tak zeby wspieraly bez podzialow na zone i meza .Ale ucz zeby byli parterami .Ty zostalas gdzies tam ,ze to zona .....Nie .Szczescie buduja dwie osoby i dzieci nie sa przeszkoda a dopelnieniem .Dlatego ucz corke ,ze nawet jak bedzie sama to bedzie wartosciowym czlowiekiem .Spelni sie nie .przez bycie z mezczyzna .Ale dlatego ze jest ..Sama w sobie .I o to walcze z toba .Nie masz 90 lat .Powinnas wiedziec ,ze Rodzina to super wartosc .Ale powinnas wiedziec ,ze kazdy sam w sobie jest wartoscia ,niezaleznie czy jest w zwiazku ,czy nie ,czy jest singlem czy konkubinem.Nie wiesz co wybiora Twoje mlodsze dzieci . I jeszcze jedno .Nie rob 50 latkom zlej passy .My zyjemy ,kochamy .I rozumiemy . Dodranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tez inny problem
Beata jak na kobietę w pewnym wieku , matkę 4 dzieci jesteś strasznie wulgarna . I wybacz - jak słyszę , ze nauczycielka była zła, pasierbica zła, była zona zła- to normalnie aż sie wierzyc nie chce , że dawałaś przykład Januszka z filmu. Przecież Ty takiego samego Januszka wychowałaś- nie jego wina, tylko wina nauczycielki. To chore- ale Ty i tak tego nie zrozumiesz, ten typ tak ma. Bea- nie gadaj , że ktoś kto twierdzi, ze nie spłacałby długów za faceta i jego byłą żonę jest materialistą. Miłość miłością ale sa pewne granice i fakt, że Twój facet tak ochoczo korzysta z Twojej kasy jest dla mnie cokolwiek dziwny. Wziął kredyty na dom- to gdzie wcześniej przez długie lata mieszkali? Jak kogoś nie stać to nie kupuje domu i nie przerzuca spłat na osobę nie mającą z tym domem nic wspólnego. Takie jest moje zdanie i wybacz ale wkoło jest pełno facetów nieudaczników , którzy nic nie osiągnęli w życiu i szukaja głupich , naiwnych bab żeby na ich plecach ułożyć sobie starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda sie sama broni
[zgłoś do usunięcia] beata04 [zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Niech sie okresla ? Sorry ty myslisz to co piszesz ? Mam jak beata wywalic w eter cale swoje zycie ? Mam byc taka ..........No przepraszam .To wy macie taka potrzebe .Zdawac relacje z Waszego zycia .Ja jestem na ogolnopolskim forum tylko i wylacznie komentatorka I tak zostanie .To wy opisujecie wlasne zycie .proszac o odniesienie sie do Waszego zycia .Nie ja .Nick nie wymaga zarejstrowania Nie musze i nie chce .Bo zero we mnie checi obnazania sie Wy robicie to na wlasna odpowiedzialnosc z checia .Lubicie to poprostu ... ty komentatorka forum, ty się po prostu boisz cokolwiek napisać o sobie, a już najbardziej podpisać siebie.... heheh i kto tutaj jest hipokrytką? kłamliwą osobą? człowiek uczciwy nie mający nic do ukrycia ujawni, to że to jest forum ogólne nie usprawiedliwia ciebie nie będziesz się obnażała aha rozumiem, hehe byłoby się do czego przyczepić - i zweryfikować taką jak ty panią mądralińską, oj dostałabyś wtedy za swoje - uwierz mi! Ty lubisz jak muzułmanka pod stołem, albo za kurtyną heheh Tyle,że ty nie cała prawde o sobie pisałaś-tej wstydliwej juz nie prawda? A jak sie pieknie tu wybieliłaś. Mogłabys swobodnie pisac bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak juz spokojnie beato
Dobranoc . Pogubilas sie dziewczyno .A wiesz ze mimozami jesien sie zaczyna .Przypomnij sobie Czeska :) I juz naprawde dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany...jakie one mądre, znają nasz sytuacje lepiej niż my same... jakie rozważne, jakie romantyczne, jakie rozsądne... już powoli nabawiam się kompleksów... jak mogłam sobie wziąść takiego nieudacznika???? jak bym tu wcześniej trafiła to bym pewnie nie wzięła i bym była bogata:) rany Beti, kogo Ty tu zwabiłaś???? rozumy pozjadały wszystkie i pewnie już wiedzą gdzie mieszkam co robię i jak żyję. chyba powinnam się bać - jak one:) bo jeszcze je cbś rozpracuje jak podadzą swojego meila przy rejestracji:) paradne są te dziewczyny co lepiej wiedzą jak żyjemy i co czujemy. zabawne to oznacza - gdyby was studiach tego nie uczyli. ale to fakt: siedzą jak te babcie w oknach i oceniają wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie prawo
Nietolerowany przez krewnych, wyrzucony z domu i wyzywany w szkole. Krakowski crossdresser postanowił walczyć o swoje prawa przed sądem. Pozwał rodziców i... wygrał! Przed krakowskim sądem zakończyła się sprawa wytoczona przez Filipa Zagórskiego, znanego wśród internatów, jako "Holly", przeciwko jego rodzicom, którzy nie akceptowali stylu życia syna i nie łożyli na utrzymanie. - Rodzice nie tolerowali mojego stylu od samego początku, czyli od 14 roku życia, kiedy zaczęły się jakieś drobne makijaże powiedział Onetowi Filip Zagórski. To właśnie wtedy Filip zauważył, że jest crossdresserem. Osobą, dla której podział na płeć, przede wszystkim w zakresie ubioru, nie istnieje. - Nie uznaję podziałów damsko-męskich. Bardzo lubię ubierać się również w damskie ciuchy mówił. Tego nie mogli zaakceptować rodzice. Kurator społeczny, odwiedzający rodzinę, niejednokrotnie widział Filipa na klatce schodowej, kiedy nie mógł wejść do swojego mieszkania. Nie miał własnych kluczy, a rodzice ignorowali jego pukanie. Jeśli już otwierali drzwi i wpuszczali do środka, zabraniali korzystania z domowego sprzętu, m.in. z pralki. Kilkukrotnie zgłaszał też na policję pobicia przez rodziców. Nie mógł sam wybrać szkoły dla siebie. - Rodzice byli bardzo przeciwni, żebym poszedł do szkoły artystycznej. Kazali mi iść do technikum, ale tam nie było tolerancji. Byłem popychany, leciały wyzwiska w moją stronę, dlatego zrezygnowałem z technikum mówi "Holly". W końcu rodzice wyrzucili syna z domu, a Filip przeprowadził się do ówczesnego prawnego opiekuna. Po osiągnięciu pełnoletności postanowił walczyć o swoje prawa przed sądem. Złożył wniosek alimentacyjny, wynajął prawników. Sąd Okręgowy zdecydował się o przyznaniu pieniędzy na samodzielne utrzymanie i edukację. - Teraz za te alimenty mogę sobie wynająć mieszkanie i się usamodzielnić mówił z uśmiechem po zakończonej rozprawie Filip. - A co dalej? Praca, studia? Chcesz się pogodzić z rodzicami? - Teraz z rodzicami nie mam kontaktu, ale może się to zmieni w przyszłości. Ale jak skończę szkołę, to spie***am z Polski kończy szczerze rozmowę z Onetem "Holly". Rodzice nie chcieli komentować wyroku. Prawnicy oceniają, że jest to pierwszy krok w dostrzeganiu potrzeb nieletnich w zakresie ich seksualności, nie zawsze zgodnej z tradycyjnym wychowaniem, jaki reprezentowali pozwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie prawo" faktycznie, w temacie....porównywalne... no litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest też inny problem
Bea jak sie jest takim wylewnym na forum, opowiada o swoim związku , o spłacaniu długów faceta i jego byłej żony- należy się liczyć z reakcją osób czytających. Moja ocena jest taka jak wyzej-, dodam jeszcze-głupich nie sieją , oni się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak juz spokojnie beato
bea mozesz ironizowac .To nie zatrze zlego wrazenia jakie beata 04 pozostawi po sobie .Co wiecej mozesz jechac do niej i wspierac ja realnie .Nic nam do tego .Rob i mysl a jak myslisz to rob . Tylko prosze nie pisz pozniej .Oszukala mnie buuuu .I to nie dzieje sie odrazu .] Dlaczego ja mam ostrzegac was przed wariatkami ??? Prosze bardzo .Po miesiacu powiesz ,ze wspaniala jest .Po czterach jak moglam byc tak glupia ? To sie nie dzieje teraz i juz .One buduja wspolne przezycia .Takie wspolczujace sa ,przyjaciolki cudowne .Wszystko rozumia . Twoj wybor .Nie uchronie nikogo jak chce zostac jeleniem to zostanie . Ostrzeglam .Na tym moja rola sie konczy :) A minozami it ak jesien sie zaczyna http://www.youtube.com/watch?v=GiMQgvfYSks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] jest też inny problem Bea jak sie jest takim wylewnym na forum, opowiada o swoim związku , o spłacaniu długów faceta i jego byłej żony- należy się liczyć z reakcją osób czytających. Moja ocena jest taka jak wyzej-, dodam jeszcze-głupich nie sieją , oni się rodzą. no i? co z tego wiesz o mnie? wielu rzeczy nie wiesz bo piszę tylko to co chcę a Ty sobie dopowiadasz resztę według tego jak myślisz i to świadczy tylko o Tobie, o tym jaka TY jesteś. ja podaję suche fakty - i to tylko te które mi pasuje podać. Ty sobie resztę dopowiadasz dlatego Twoje zdanie jest zupełnie nieadekwatne do sytuacji co nie przeszkadza Ci oceniać. wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:28 [zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Ar zozum kobieto .Ja nie musze pisac o sobie .Nie mam takiej potrzeby .Swoje problemy rozwiazuje sama ,bez udzialu forum .Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem.Pojmujesz ? Czy musze przetlumaczyc ? Bo cytat w meskiej formie .Mosesz niezrozumiec Napisac ci cv do pracy ? Bo wiesz dane podalas ,przebieg pracy znany na forum jest ? No polecenia wybacz nie dam .Daj znac jak renta wygasnie ... oh KTOŚ tutaj ewidentnie powtarza moje motto sprzed lat, jednej osobie to powiedziałam, pamiętam której - jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem ;P a ja jestem teraz u steru, moja rodzina to okręt :) CV do pracy kochana? Zadziw mnie czymś szczególnym twojego własnego autorstwa! Fakt ty nie musisz pisać o sobie, bo o sobie nie masz co napisać - wszystko jest oczywiste - a pisząc o sobie dodatkowo strzeliłabyś sobie w kolana:D a tak żyjesz życiem innych ludzi tutaj na forum, bo twoje dawno umarło śmiercią naturalną i nie pisz, że jesteś żeglarzem okrętu, to zwykła łupina jest i na falach ją zalewa - tak jak ciebie krew zalewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:28 [zgłoś do usunięcia] Przewidywany scenariusz Ar zozum kobieto .Ja nie musze pisac o sobie .Nie mam takiej potrzeby .Swoje problemy rozwiazuje sama ,bez udzialu forum .Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem.Pojmujesz ? Czy musze przetlumaczyc ? Bo cytat w meskiej formie .Mosesz niezrozumiec Napisac ci cv do pracy ? Bo wiesz dane podalas ,przebieg pracy znany na forum jest ? No polecenia wybacz nie dam .Daj znac jak renta wygasnie ... jak mi renta wygaśnie, jak to piszesz - na pewno nie dam ci tej satysfakcji heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] I tak juz spokojnie beato bea mozesz ironizowac .To nie zatrze zlego wrazenia jakie beata 04 pozostawi po sobie .Co wiecej mozesz jechac do niej i wspierac ja realnie .Nic nam do tego .Rob i mysl a jak myslisz to rob . Tylko prosze nie pisz pozniej .Oszukala mnie buuuu .I to nie dzieje sie odrazu .] Dlaczego ja mam ostrzegac was przed wariatkami ??? Prosze bardzo .Po miesiacu powiesz ,ze wspaniala jest .Po czterach jak moglam byc tak glupia ? To sie nie dzieje teraz i juz .One buduja wspolne przezycia .Takie wspolczujace sa ,przyjaciolki cudowne .Wszystko rozumia . Twoj wybor .Nie uchronie nikogo jak chce zostac jeleniem to zostanie . Ostrzeglam .Na tym moja rola sie konczy A minozami it ak jesien sie zaczyna http://www.youtube.com/watch?v=GiMQgvfYSks to nie poszłaś jeszcze spać? a kogo obchodzi co myślą takie osoby jak wy i jakie wam wrażenia zostaną? dawno wyrosłam z tego, żeby się przejmować co kto sobie o mnie myśli - myśl sobie jak chcesz jesteś wolnym człowiekiem mi nic do tego i mnie to nie obchodzi. nie zależy mi na dobrym zdaniu. ak Ty masz taki problem to trudno. bosze czy Ciebie wszyscy oszukują? jeśli tak to współczuję znajomych. oceniasz innych przez pryzmat swojego postępowania? też wszystkich oszukujesz? i wszyscy według Ciebie tak robią? no to biedna jesteś, fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×