Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość skąd ta pewność
my dyskutujemy, dobra dyskusja nie jest zła beata jest niezła jako autorka tematu, przyciaga uwagę czytelników jej wpisów i tu muszę jej dać dużego plusa :-) nudna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusia2009
oj mamusiu2009, zebys Ty przypadkiem nie musiala korzystac z takiej lokaty jaka bedzie pobieralo Twoje dziecko od tatusia (moze - nie zycze) Nigdy nie wiemy co nas czeka. Widac zawsze dostajesz co chcesz i jestes rozpuszczona ale pamietaj to sie moze zmienic i wtedy tez zmienisz swoj ton bo narazie zachowujesz sie jak rozkapryszona gowniara, ktora ma to co chce i basta, skad ta pewnosc juz dwa razy szlas spac - czyzbys cierpiala na bezsennosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien beatko
styl pisania ,kiedy dopierdzielasz na pomaranczowo ahhhhahhhaaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
ty się czujesz lepiej jak innych zwyzywasz? "Wygodnickie, leniwe krówska, które rodzą po 1 kalekim dziecku (mam tu na myśli okaleczenie psychiczne!!) albo żeby było do pary to ewentualnie po 2 dzieci i to najlepiej, żeby była to dziewczynka i chłopiec!!" To pisze odrosła kobieta, mająca rodzinę i małe dzieci. Jakie ty wartości tym dzieciom przekazujesz? Że obraża się obcych ludzi, o których nie masz pojęcia, tylko dlatego, że mają inne zdanie? Szok... Pocieszaj się dalej, że twoje dzieci są biedne, ale kochane, za to te bogate są niekochane, bo ich rodziców nigdy nie ma. Gdybym miała taka niezrównoważona emocjonalnie matke, to tez wolałabym, aby jej nigdy nie było. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
ty się czujesz lepiej jak innych zwyzywasz? "Wygodnickie, leniwe krówska, które rodzą po 1 kalekim dziecku (mam tu na myśli okaleczenie psychiczne!!) albo żeby było do pary to ewentualnie po 2 dzieci i to najlepiej, żeby była to dziewczynka i chłopiec!!" To pisze odrosła kobieta, mająca rodzinę i małe dzieci. Jakie ty wartości tym dzieciom przekazujesz? Że obraża się obcych ludzi, o których nie masz pojęcia, tylko dlatego, że mają inne zdanie? Szok... Pocieszaj się dalej, że twoje dzieci są biedne, ale kochane, za to te bogate są niekochane, bo ich rodziców nigdy nie ma. Gdybym miała taka niezrównoważona emocjonalnie matke, to tez wolałabym, aby jej nigdy nie było. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mamusi 2009
Musisz mamusiu 2009 byc niskiego wzrostu bo szczekasz tak głosno na kazdym temacie jak ten york. Duzo i glosno żeby zauwazyc. Ty to jestes z tych , którym jadaczka rzadko sie zamyka. Ze tez swojego zycia nie umialas wyszczekac jak nalezy tylko wzieals sobie za ojca dziecka taka łamage zyciowa. A teraz jako ta madra kwoka już wiesz ,ze ten kolejny jest the best. Pewność siebie jest w zyciu potrzebna to fakt, ale nie wolno jej mylic z tupetem. I to tak bezczelnym tupetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahaha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D oj malutki, ograniczony móżdżku :D :D :D :D :D złapię oddech jak przestanę się śmiać i napisze coś konstruktywnego hahahahahaha :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej mamusiu
a co w tym smiesznego? czy moze wkurwiajacego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszy mnie ludzka głupota :D wejść na kafe oznacza śmiać się przez resztę dnia z powodu zaściankowości większości użytkowników :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
mamusia2009 Jak się puszczało na prawo i lewo to musi teraz kasę kombinować skąds na naukę antykoncepcji już za późno na szczęście nie zrobi sobie więcej lokat długoterminowych do których się zwróci po pieniądze mimo ze im są bardziej potrzebne. Te 4 dzieciaki też skrzywdzi. ty sie nazywasz MAMUSIA???? ahahahahaaaa masz racje,mozna sie smiac z ciebie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej mamusiu
tobie mamusiu wyzsze sfery nie pomogly, ani to ,ze nie masz zasciankowego myslenia. na tatusia swoich dziecka wybrałas frajera? tak on nim pisałas czy moze jeszcze gorzej. Śmiac sie mozna z ciebie to fakt cały i nie tylko dzień.facet nie mial pracy, wiec kopnelas go w zad. Oj biedaczka musiała pracowac na rodzinę, a nie tylko na siebie. Ale tatus z mamusia mieszkanie kupili, autko również. A ta zgrywa zaradna zyciowo, hehehehe!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej mamusiu
swojego oczywiscie nie swoich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nicku.....
Za to z autorki śmiać sie juz nie można. Nad nią trzeba płakać. Choć wzbudza litość tylko u nielicznych większości jest obojętna. Kochanko Franka nie bądź stronnicza. Tylko głupek nie zauważy hipokryzji,arogancji i wulgarności w wypowiedziach autorki. Nietaktowne odpowiedzi sa wynikiem ataków na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie co autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka paprotka
do tej co pisze do mamusi chocbys zmieniła nick na różowo nie zmieni sie tobie styl-nie ogłupiaj siebie i zajmij się czymś bardziej konstruktywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak nicku..... Za to z autorki śmiać sie juz nie można. Nad nią trzeba płakać. Choć wzbudza litość tylko u nielicznych większości jest obojętna. Kochanko Franka nie bądź stronnicza. Tylko głupek nie zauważy hipokryzji,arogancji i wulgarności w wypowiedziach autorki. Nietaktowne odpowiedzi sa wynikiem ataków na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie co autorka. ... nietaktowne moje odpowiedzi, są wynikiem nie ataków na wszystkich, tylko odpieraniem ataku, na takie jak ty osoby i są one przede wszystkim odpowiedzą na przepełnione wulgaryzmami, fałszywymi tezami o podtekście ironicznym a niekiedy nieraz wściekłym, zacietrzewionym i zaściankowym atakiem histeryczek - nic ponadto, więc proszę nie ubarwiaj i nie koloryzuj oraz nie oceniaj czegoś, czego i tak nie rozumiesz, bo widać stronnicza to ty jesteś i masz swój ku temu powód, bo widzisz to co chcesz widzieć, reszta twoich horyzontów jest albo przysłonięta gęstą mgłą niewiedzy, albo głupotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Fiu, fiu to się porobiło! teraz kochanka franka jest stronnicza?? a od kiedy ona jest stronnicza??? acha rozumiem to od tego zdania wzieła sie jej stronniczość cytuję:"ty sie nazywasz MAMUSIA???? ahahahahaaaa masz racje,mozna sie smiac z ciebie caly dzien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ty się czujesz lepiej jak innych zwyzywasz? "Wygodnickie, leniwe krówska, które rodzą po 1 kalekim dziecku (mam tu na myśli okaleczenie psychiczne!!) albo żeby było do pary to ewentualnie po 2 dzieci i to najlepiej, żeby była to dziewczynka i chłopiec!!" To pisze odrosła kobieta, mająca rodzinę i małe dzieci. Jakie ty wartości tym dzieciom przekazujesz? Że obraża się obcych ludzi, o których nie masz pojęcia, tylko dlatego, że mają inne zdanie? Szok... Pocieszaj się dalej, że twoje dzieci są biedne, ale kochane, za to te bogate są niekochane, bo ich rodziców nigdy nie ma. Gdybym miała taka niezrównoważona emocjonalnie matke, to tez wolałabym, aby jej nigdy nie było. ... widzisz, ja tym wpisem, odpierałam atak mamusi2009 - a ty się odzywasz, to jaki z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
No jaki wniosek, bo nie wiem? I nie wiem, dlaczego do mamusi zwracasz się w liczbie mnogiej. Bo raczej nie z powodu szacunku, bo ona, podobnie jak ty, na szacunek nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhha
"Fiu, fiu to się porobiło! teraz kochanka franka jest stronnicza?? a od kiedy ona jest stronnicza???" A kiedy ona nie była stronnicza? Zawsze broni drugich żon i "ojców", atakując te pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Achaaaaaaaaa, to nie wiedziałam,ze pierwsze trzeba bronić. Musze koniecznie do next byłego meza napisac powiastke,ze od dzisiaj on musi mnie bronic bo inaczej zaczne ja szmacic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] autorko No jaki wniosek, bo nie wiem? I nie wiem, dlaczego do mamusi zwracasz się w liczbie mnogiej. Bo raczej nie z powodu szacunku, bo ona, podobnie jak ty, na szacunek nie zasługuje. ... masz prawo szanować tych, których chcesz ... wszak też, wybacz i mnie ale ja mam też takie samo prawo jak ty i nie ty jesteś w tej kwestii władna, żeby pisać czy ja zasługuję na szacunek czy nie, w twojej ocenie nie - więc w czym masz problem? Bo ja nie widzę problemu? W mojej ocenie ty też, jak i mamusia 2009 - nie zasługujesz na szacunek, więc to też moja sprawa. A dlaczego piszę w liczbie mnogiej, bo takich mamusiek, jak mamusia2009 jest na tym forum wiele, a ty się odzywasz zgodnie z zasadą, uderz w stół a nożyce same się odezwą - więc masz już całkowitą odpowiedź! I gdybyś czytała ze zrozumieniem to nie zadawałabyś tego dziecinnego pytania. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Oj biedna my drugie z tym naciskiem na drugie, bo pierwsze najwazniejsze. Juz mi sie pierdoli kim wlasciwie jestem. pierwsza, druga, która tu byc cholera zeby byc najwazniejsza??!-:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhhhhhha "Fiu, fiu to się porobiło! teraz kochanka franka jest stronnicza?? a od kiedy ona jest stronnicza???" A kiedy ona nie była stronnicza? Zawsze broni drugich żon i "ojców", atakując te pierwsze. ... buhhhhha - ty tak się też śmiejesz, jakby para buhhhhhała z kotła? czy to tylko taki glupawy nick? .... poza tym, czytam Kochankę Franka i nie widzę w niej żadnej stronniczości, wręcz przeciwnie jest obiektywna i ma niezłą, ciętą ripostę - podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freelemon Oj biedna my drugie z tym naciskiem na drugie, bo pierwsze najwazniejsze. Juz mi sie pie**oli kim wlasciwie jestem. pierwsza, druga, która tu byc cholera zeby byc najwazniejsza??!- ... nie ważne, pierwsza czy druga, dobrze, że nie ta trzecia albo ....nasta!? :D czy to ważne, która z kolei? - ważne, żeby być sobą - chyba o to chodzi...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tatus z mamusia mieszkanie kupili, autko również. A ta zgrywa zaradna zyciowo, hehehehe!!!!!!!!!!!!! no hehheehe :D bo nie kupili, sama zarobiłam i kupiłam ;) ale jesteście tak zaściankowi i w biedzie wychowani, że nawet nie wiecie, że tak można. Wiolicie siedzieć w domu i patrzeć innym w gary. żalić się, by potem wszystkich wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata- przeciez to jasne jak słonce ,ze nie wazne która. Ja to tak z ironia, sarkastycznie napisałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
A ty tu jeszcze piszesz???to sie ciesz ,ze umiesz zarabiać. To moze innym biednym ex pomóż jak zarobic kasiorke na chate i samochód, a nie klepiesz jakas jestes nietuzinkowa w swojej no niestety zasciankowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia20092009
mamusia gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhha
".... poza tym, czytam Kochankę Franka i nie widzę w niej żadnej stronniczości, wręcz przeciwnie jest obiektywna i ma niezłą, ciętą ripostę - podoba mi się " Dla ciebie każdy, kto cię popiera, jest obiektywny :D :D :D nawet Zniecierpliwiony. Co ciekawe, uwielbiasz wdawać się w pyskówki, spędzasz tu pół życia, a gdy ktoś zadaje proste pytanie - dlaczego sama kradłaś, a teraz nagle uważasz, że to złe, to nie odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×