Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

To ja napiszę Gotowałyście dziś obiad ? ... to ja też napiszę, ja jestem w trakcie gotowania, już mam prawie gotowy:) a co? jesteś głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja gotuje
i podczytuje Beata olej juz te rozszczekane babska, z tego co wiem to zostal jeszcze rok studiow tej naciagaczce? wiec jeszcze rok dasz eade placic tez 7 stow - niech sie nazre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre haha
nasze rozwrzeszczane babska sa ograniczone w ten sposob, ze potrafia tylko 1 rzecz robic w jednym czasie wiec napewno nie maja obiadu ugotowanego wiec dzis zupka chinska z paczka aaa mamusia 2009 napisze ze ona nie musi gotowac bo jada w restauracjach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja napiszę
beata04 To ja napiszę Gotowałyście dziś obiad ? ... to ja też napiszę, ja jestem w trakcie gotowania, już mam prawie gotowy a co? jesteś głodna? Taak ale mam gotowy ,czekam az lada chwila mąz wróci z pracy i będziemy jedli. Głodna nie mam siły juz czytac,ani pisać,życzę Wszystkim dużo sił :D Poczytam wieczorem co tu nastukacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja gotuje i podczytuje Beata olej juz te rozszczekane babska, z tego co wiem to zostal jeszcze rok studiow tej naciagaczce? wiec jeszcze rok dasz eade placic tez 7 stow - niech sie nazre. 14:06 [zgłoś do usunięcia] dobre haha nasze rozwrzeszczane babska sa ograniczone w ten sposob, ze potrafia tylko 1 rzecz robic w jednym czasie wiec napewno nie maja obiadu ugotowanego wiec dzis zupka chinska z paczka aaa mamusia 2009 napisze ze ona nie musi gotowac bo jada w restauracjach ... tak dla waszej informacji - codziennie gotuję obiad dla mojej rodziny, a jak nie ja, to gotuje mój mąż, różnie to bywa... ja gotuję w tygodniu, on w soboty i niedziele, nie jadamy śmieci (zupek chińskich etc.) , bo zabiłabym się własną ręką i pociągnęłabym za sobą moje dzieci i moją rodzinę, osobiście nie jadam mięsa, od mięsa bardzo szybko rozmnażają się komórki rakowe - więc jadam warzywa gotowane albo uparowane. Jest to bardzo zdrowe jedzenie i dobrze się po nim czuję. Mamusia może jada w restauracjach, to jej sprawa:) Ale odbiegamy od tematu, na razie do potem. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja gotuje i podczytuje Beata olej juz te rozszczekane babska, z tego co wiem to zostal jeszcze rok studiow tej naciagaczce? wiec jeszcze rok dasz eade placic tez 7 stow - niech sie nazre. ... nie mogę zrobić tak, jak mi radzisz, gdybym tak zrobiła, to dałabym przyzwolenie do dalszego oszukiwania i zaprzeczyłabym temu wszystkiemu o czym tutaj piszę a przede wszystkim nie byłabym sobą!!! ... gdyż nadal uważam, że dorosła kobieta zobowiązana jest do samodzielnego utrzymania się i utrzymania swojego małoletniego dziecka - a nie żerowania na ojcu!! A studia to jest jej sprawa i nie ma prawa do dalszej alimentacji, jakkolwiek to ona nazwie - nie ma prawa i nie ma takiego prawa, żeby ją w roszczeniowej postawie utwierdzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja napiszę beata04 To ja napiszę Gotowałyście dziś obiad ? ... to ja też napiszę, ja jestem w trakcie gotowania, już mam prawie gotowy a co? jesteś głodna? Taak ale mam gotowy ,czekam az lada chwila mąz wróci z pracy i będziemy jedli. Głodna nie mam siły juz czytac,ani pisać,życzę Wszystkim dużo sił Poczytam wieczorem co tu nastukacie ... Smacznego, ja też zaraz siadam do stołu... do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre haha
o jak milo sie zrobilo :-) no my tez zaraz bedziemy jesc smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata cały czas unikasz odpowiedzi na jedno pytanie dlaczego pobierałaś zasiłek z tyt samotnego wychowywania na dzieci te pełnoletnie żyjąc w konkubinacie?Ani słówka ci więcej złego nie napisze jak odpowiesz na pytanie dlaczego kłamałaś mops by wziąć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
I wyobraź sobie nie jadamy zupek chińskich ale nie wszyscy szanowne panie siedzą z tyłkami w domu niektórzy pół życia widzieli dziecko tylko rano jak spało i wieczorem jak szło spać bo pracowało się by ten obiad z czegoś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, tak sie składa, że w kwestii jedzenia zgadzam się z Beatą- domowe zdrowe, najlepiej swoje. zdrowa żywność to podstawa, a że kocham gotować, to gotuję sama. Przecież to przyjemność. W restauracjach niekoniecznie są dobre potrawy. Czasem, od święta, wybieramy się na polędwiczki w kurkach, ale 35 zł za porcję i do tego w 3 osoby to nawet jak dla mnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Jezuuuu Ulkiulki weź już przestan. Nudna już jesteś z ta martyrologia na temat matek. Bezapelacyjnie jesteś najlepszą matka w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry frelemoon
Ale to beata jest najlepsza matka I dzieci beaty tez sa najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Free,kochanko franka tak pięknie piszecie o obiadkach o spacerkach z dziećmi a wiesz co może ugotować na obiadek matka która zarabia np 1500zł plus alimenty 500 w dobrych lotach do tego wykona wszystkie opłaty za mieszkanie w dobrych lotach nie mając własnego ok 1000zł.Ugotuje obiad pewnie tak,by na niego mieć bardzo często pójdzie na drugi etat do pracy o jej dziecko o spacerze pomarzy. I przestańcie pierdolić bo takie są realia,łatwo jest siedzieć w domu biadolić na byłe żony czy córki ,synów.Jeżeli ktoś pisze że ciąga matkę pasierbicy by okazywała rachunki jakie pieniążki daje córce to niech sama wykaże rachunki wydatków z własnej kieszeni na swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Nic o obiadkach nie pisałam, ani tym bardziej nie pierdolilam o jakiś realiach. Tobie się pierdoli i to bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Free,kochanko franka tak pięknie piszecie o obiadkach o spacerkach z dziećmi a wiesz co może ugotować na obiadek matka która zarabia np 1500zł plus alimenty 500 w dobrych lotach do tego wykona wszystkie opłaty za mieszkanie w dobrych lotach nie mając własnego ok 1000zł.Ugotuje obiad pewnie tak,by na niego mieć bardzo często pójdzie na drugi etat do pracy o jej dziecko o spacerze pomarzy. I przestańcie pie**olić bo takie są realia,łatwo jest siedzieć w domu biadolić na byłe żony czy córki ,synów.Jeżeli ktoś pisze że ciąga matkę pasierbicy by okazywała rachunki jakie pieniążki daje córce to niech sama wykaże rachunki wydatków z własnej kieszeni na swoje dzieci. ... a ty będziesz z uporem maniaka cały czas narzekała... taka po prostu już jesteś, wiecznie narzekająca baba - czy ty się w ogóle kiedyś z czegoś cieszysz? nie!! bo ty jesteś jedynym wielkim w swoim rodzaju NARZEKANIEM!!! czytać ciebie już po prostu nie można... i za całe swoje życie obarczasz innych a przede wszystkim drugą żonę swojego ex!!! ... a co do rachunków to tak się składa, że ja rachunki z wydatków na moje dzieci skrupulatnie zbieram i składam, bo będą mi jeszcze bardzo potrzebne! ... Ponadto, a co tobie przeszkadza fakt, żeby matka też okazała się rachunkami jakie ponosi z własnej kieszeni na córkę, co miesiąc rachunek na 700 złotych musi być i to nie z datą dzisiejszą, ale dwa lata wstecz od momentu, kiedy córka wyprowadziła się z domu!! nawet ponad dwa lata minęły, wszak ty jesteś za równością, więc jak ma być po równo to sprawiedliwie - matka też!! tym bardziej, że matka nie ma na utrzymaniu rodziny, męża i dwojga dzieci, tylko zarabia sama na siebie to ma z czym się podzielić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
rozumiem,ze ty kiedy przygarnełaś pod swój dach ojca ltóry miał małoletnie dziecko dawałas opiekę podczas choroby,czy w chwilach kiedy matka była w pracy. Twój mąz i ty robiliscie po polowie przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry frelemoon Ale to beata jest najlepsza matka I dzieci beaty tez sa najlepsze . ... ja nie będę brała udziału w tym plebiscycie na najlepszą matkę... nie będę się też przekrzykiwać... uważam, że jestem dobrą matką dla moich dzieci,a moje dzieci uważają, że jetem dobrą matką i to mi wystarczy... ... a jeżeli ulkiulki uważa, że jest dobrą matką dla swojego syna, to zapewne tak jest - nie wiem, nie kwestionuję tego... natomiast ona kwestionuje moje predyspozycje jako matki, jako żony, córki etc. a dlaczego to robi nie znając mnie i moich dzieci!! a gloryfikuje matkę mojej pasierbicy i samą pasierbicę czy między tymi dwoma aspektami jest jakaś zależność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] do beata rozumiem,ze ty kiedy przygarnełaś pod swój dach ojca ltóry miał małoletnie dziecko dawałas opiekę podczas choroby,czy w chwilach kiedy matka była w pracy. Twój mąz i ty robiliscie po polowie przy dziecku ... proszę o jaśniejszą formę pytania, bo nie wiem o co ci dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzaleznionaaaa
wiecie co, zauwazylam ze ja tu wchodze jak do kina na dobry film, jestem chyba uzalezniona od tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja napiszę
To ja pytałam czy gotowałyście obiad i pytam co złego w tym pytaniu ? Nie biorę udziału w tej dyskusji jedynie czytam i podziwiam ile macie sił :P Tak w ogóle to dzień dobry,czy wszędzie tak leje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Kupta se kamerki - bedzieta se mogły gary poprzeglądać i do lodówek pozaglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
U mnie już wyszło slońce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
U mnie już wyszło slońce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Kupta se kamerki - bedzieta se mogły gary poprzeglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi
ulkiulki Beata cały czas unikasz odpowiedzi na jedno pytanie dlaczego pobierałaś zasiłek z tyt samotnego wychowywania na dzieci te pełnoletnie żyjąc w konkubinacie? ktora tak nie robi,wyrwac kase z kazdej mozliwej instytucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi
ulkiulki Beata cały czas unikasz odpowiedzi na jedno pytanie dlaczego pobierałaś zasiłek z tyt samotnego wychowywania na dzieci te pełnoletnie żyjąc w konkubinacie? ktora tak nie robi,wyrwac kase z kazdej mozliwej instytucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi
ulkiulki Beata cały czas unikasz odpowiedzi na jedno pytanie dlaczego pobierałaś zasiłek z tyt samotnego wychowywania na dzieci te pełnoletnie żyjąc w konkubinacie? ktora tak nie robi,wyrwac kase z kazdej mozliwej instytucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Ale wiesz te inne nie wytykają komuś innemu że robi źle i taka jest różnica. Bo to jest właśnie paskudne. Krótka wyliczanka beaty dziecko jak pisze ma 10 lat a syn starszy zdaje się 27 jeśli brały do 21 to conajmniej 4lata beata nie zgłaszała dochodów konkubenta. A co robi dziś dziś chce podpierdolić córkę męża. Tylko niech sprawdzi czy jej sprawa się przedawniła by nie płakała jak jej pasierbica numer wytnie. Może kiedyś zrozumie o co tak naprawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi
Polowa zwiazkow zyje na kocia lape zeby brac zasilki od panstwa. Tez bym nie miala ochoty sponsorowac doroslej kobiety,matki.Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×