Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusiblusi

PROSZĘ WAS O RADĘ, dość pilne...

Polecane posty

Gość lusiblusi

Witajcie, otóż mam problem/... spotykam sie z facetem od dwóch miesięcy, znaczy spotykamy sie od konca listopada, ale gdzies od połowy stycznia jestesmy razem, ja mam 20lat, on 26, wczesniej był w 7 letnim zwiazku i nadal utrzymuje kontakt ze swoja byłą (nie wie, ze ja wiem o tym), na poczatku jak sie spotykalismy zobaczyłam u niego w tel jej zdjecia w bieliznie, ale to dopiero były spotkania na piwko, pogadac, nie miałam prawa wymagac by to skasował czy cos, kiedy zaczeło robic sie powazniej powiedziałam mu otym, ze uwazam ze nadal cos do niej czuje bo miał te zdjecia i w ogóle... powiedział, ze nie pamietał o tym, ze to nie wazne, ze mnie KOCHA, ze jestem druga kobieta ktorej to mowi, i widze ze mysli o mnie powaznie, ale... kiedys chciał mi zrohbic fotki i powiedziałam,ze nie, bo nie bede na jednym aparacie z jego byłą, powiedział ze juz dawno skasował te zdjecia, tylko ze wczoraj jak poszedł sie kapac, chciałam mu zrobic niespodzianko-zart prima aprilisowy i wrzucic mu na tel moje zdjecie w bieliznie ktore wysłąłą mi moja znajoma, wziełam jego tel przesłałam foto ale nie wiedziałam gdzie sie zapisało, zaczełam patrzec foldery (ma mega skomplikowany tel) i znalazłam ukryty folder z jej zdjeciami... + folder z jeszcze jedna dziewczyna i jej nagie zdjecia... nie powiedziałam mu, bo wziełam tel bez pytania, ale mnie okłamał. przeciez jakby nic nie czul do niej to by skasował, a nie ukrywał i trudził sie z tym i kłamał... co mam zrobic? boje sie przyznac ze mu patrzyłam tel, ale zrobiłąm to bo chciałam mu zrobic przyjemnosc a natrafiłm na cos takiego....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shisi
kopnij go w doopsko klamstwo to klamstwo! byc moze nadal sie z nia spotyka,a Ty jestes kims na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiblusi
powiedziec mu ze to widziałaM? ale boje sie ze obroci to tak ze wziełam jego tel i tak dalej... wiem, ze nie powinnam, ale chciałam zrobic zarcik a tu cos takiegp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×