Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po raz setny o staniku

od miesiąca noszę uświadomiony stanik

Polecane posty

Gość do Maurentyna
żałośnie spamujesz babo :( szkoda ,że nie widziałaś innych ładniejszych staników :( miałam 2 staniki avy i po pierwszym praniu miseczki się zbiegły o dwa rozmiary i oddałam siostrze z mniejszym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale co z tego
co z tego ,że ava jak ava to szajs ? najgorsza bielizna jaką widziałam podobnie jak kris line , vena, alles :( niestety większość polskiej bielizny jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie jakieś dobre fora
o stanikach , bieliźnie ? balkonetka jest dziwna , może jest jakies lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
www.biusciaste.prv.pl i wszystko co jest tam w kategorii "lobbystki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Głaszczka. Niepotrzebnie tak na mnie nasiadłaś. Nie wiem jak schodzi AVA i mnie to nie interesuje! Ja napisałam, że kupiłam ich stanik i że jest dobry. Nic się mi z nim nie dzieje. Ładniejsze staniki też widziałam ale gały wyszły mi na wierzch jak zobaczyłam ich cenę. Mając na głowie, dom, dzieci, gdzie z kasą się nie przelewa trzeba sobie jakoś radzić. Staniki Ewy Michalak znam i moim marzeniem jest mieć choć taki jeden :( ps. I czuję się żałosną babą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarozmówka
Maurentyna. Ja miałam śliczny kolorowy stanik Avy i prałam go tak jak inne w proszku z ciepłą wodą i niestety kolory się tak rozmyły, że wygląda tragicznie. Inny z kolei po 1 praniu albo krótkim noszeniu nie wiem jakoś się rozlazł obwód chyba, bo muszę zapinać na ostatnią haftkę. Beznadzieja. To co w pierwszym momencie uznałam za dokładne, delikatne wykonanie okazało się po prostu kawałkiem nic nie wartej szmatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja niedawno kupiłam, więc i nie prałam jeszcze, więc dobrze, że o tym piszecie bo teraz wiem, że coś co z pozoru dobrze wygląda wcale takie być nie musi. No to pewnie będę znowu musiała się naszukać w miarę dobrego stanika ale takiego, który przy okazji nie zrujnuje moich i tak kiepskich już finansów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarozmówka
Ja mam z zakupem dobrego jakościowo biustonosza ogromny problem odkąd zaczęłam bunt przeciwko wypuszapowanym i wygąbkowanym stanikom. Choć wiem, że kobiety z większym biustem to dopiero mają problem! Moja bratowa ma spory biust i jeszcze nie znalazła stanika, który by dobrze go trzymał. Ma ciągle rany na ramionach, bo wszystkie się wbijają i boli ją kręgosłup. Porażka. A też nie stać ją na drogi biustonosz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallacix
A ile to znaczy "drogi"? :) Bo za ok. 120 zł można już bardzo fajne kupić, a Ewa Michalak wypuszczając nowe modele ma jednodniowe promocje, gdzie staniki kosztują mniej niż 100 zł, warto polować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarozmówka
Tylko to ewentualnie przez internet tak? No a na duży biust to chyba jednak lepiej byłoby przymierzyć? Niedługo zamierzam ją zaciągnąć do brafiterki, żeby chociaż swój rozmiar poznała. Dla mnie ponad 100 zł to drogo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem posiadaczką dużego biustu :/ takiego co wykarmił dzieci.. Dla mnie 100 zł to niestety drogo jest i co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja reakcja wzięła się stąd, że wiem, że staniki Avy są beznadziejne (moja mama miała kilka) i ktoś, kto taki stanik kupił prędzej czy później będzie niezadowolony. Stąd podejrzenie o zwykłą reklamę marki ;) Staniki Ewy Michalak są w kilkunastu sklepach stacjonarnych: http://www.ewa-michalak.pl/Sklepy-stacjonarne-cabout-pol-11.html Ewa Michalak to inwestycja na lata. Nadal noszę stanik sprzed 2 lat. Nie powiem, że wygląda jak nowy, bo widać już po nim, że długo mi służy, ale obwód jest tak ścisły, jak na początku, miseczki dalej mają odpowiedni kształt i stanik nadal wygodnie się nosi. Podobnie jest ze stanikami Panache, a nawet lepiej. 2 letni stanik wygląda nadal świetnie :) Maurentyna - lepiej uzbierać na jeden porządny stanik, niż kupić 2 beznadziejne, które za chwilę wyrzucisz do kosza. Na każdy biust , czy to duży, czy mały lepiej jest pomierzyć, chociaż ja jeszcze nie kupiłam żadnego stanika w sklepie stacjonarnym. Zdarza się, że nie trafiam z rozmiarem, ale odsprzedaję taki stanik dalej. Najwięcej za stanik dałam 90zł - Curvy Kate w promocji. Jednego Effuniaka upolowałam, gdy Ewa obniżyła ceny ostatnich sztuk modeli do 49 zł :D Resztę Effuniaków mam z balkonetkowego Bra Swapu lub Allegro i też nie daję za nie więcej niż 50zł, bo też mnie po prostu nie stać ;) Odkupuję używane, chociaż miałam na początku opory. Jednak kupując od zaufanej balkonetkowiczki wiem, że stanik był w dobrych rękach :) Małarozmówka - koniecznie zabierz bratową do brafitterki, do sklepu, w którym będzie mogła przymierzyć swój rozmiar, od razu poczuje różnicę. Naprawdę warto odłożyć na lepszy stanik lub szukać promocji i okazji w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona, ale...
Głaszczko... ratuj... ja nie mogę sobie poradzić z fałdem skóry pod pachami, wystaje na plecach, koło pachy, obrzydliwy jest :( z przodu tez go widać, a jak podniosę ręce, to okropnie to wygląda i to niezależnie, jaki mam rozmiar stanika i czy wygarniam czy nie. Ja chyba nie umiem. jeszcze trochę mordęgi, a wrócę do starych staników, bo już ryczeć mi się chce. Mam 65 obwodu. Miseczka D: biust chyba się mieści i wygląda ok, ale jest obrzydliwy fałd. Miseczka E: biust jakby pływał luzem w miseczce, chyba jest za duża - fałd jest. Co robić?? i jeszcze jedno - dlaczego ramiączka są tak bardzo z boku? Prawie, ze pod pachami.. wycyrklowałam obie, że jakby były bardziej na środku, to biust byłby bardziej uniesiony, a miseczka bardziej by pierś obejmowała.. nie czaję tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz po prostu zbyt ciasny obwód? A powiedz, w którym miejscu odbijają Ci się fiszbiny? Nie są przypadkiem za szerokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona, ale...
ciasny obwód.. nie wiem. Może to być z tego powodu? Ale raczej to nie to. W jednym staniku mnie ściskało, owszem, ale nie noszę go, bo za ciasny był. Te fałdy są mniejsze, gdy mam bardziej zabudowane miseczki, ale i tak są, a po zgarnięciu wychodzą za pól sekundy :( Kurka, beznadziejna sprawa. w ktorym miejscu pytasz o te fiszbiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh
A mi jest wygodnie tylko w sportowych najlepiej firmowych w szufladzie mam chyna z 30 staników a chodzę w czarnym i cielistym sportowym na przemian :) nie rozumien dlaczego w normalnych stanikach szew wewnątrz miseczki przebiega dokładnie przez sutek ... Kiedyś do krwi sobie niemal otarłam Najlepsza jest bielizna bezszwowa - co prawda nie wygląda to tak dobrze jak push up ale mój mąż woli mnie na sportowo :) stanik na szerokich ramączkach plus szortowate majtki I nie rozumiem też bielizny (majtek) niebawełnianej - kilka razy nosiłam koronkowe i z lycrą i to strasznie niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta55
spróbuj w Kris Line, mają mega szeroką rozmiarówkę. Ostatnio kuzynka, która ma dość duży biust pokazała mi ten sklep i jestem zachwycona :) śliczne staniczki, dobrej jakości. Noszę już jeden dość długo i nie zniszczył się, po praniu też nic się nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mała zamianka
dlaczego polecasz kris line , przecież to badziew materiałowo konstrukcyjny za wysoką cenę , nie wiedziałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomiona, jakie masz wymiary, jakie nosisz modele? Może dojdziemy, w czym rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczko poza jednym kupionym stanikiem avy nie mam z tą marką nic wspólnego ;P Będę teraz zagląć na stronę Ewy i balkonetkę może uda mi się kupić coś taniej tak jak Tobie. Masz rację, że lepszy jeden stanik dobry niż dwa beznadziejne. Co do używanych, hmm chyba mam opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krola11980
Koniecznie musisz kupić nowy stanik. Zajrzyj na stronę desirebutik.pl mają bardzo fajne biustonosze, a co najważniejsze dbają o swoich klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa_87
Ja tam mam jeden stanik kris line i nic mi się z nim nie stało po praniu ;) A Ty 'uświadomiona' najlepiej wybierz się do brafitterki, nie ma się co męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive_pl
Wielkość i kształt piersi mogą się zmieniać wraz ze spadkiem i przyrostem masy ciała. Kobiecie ciało, a w szczególności delikatne piersi nie lubią gwałtownych wahań wagi, ponieważ wpływa to negatywnie na wygląd piersi, których skóra nie nadąża dopasować się do zwiększającej lub zmniejszającej ilości tkanki tłuszczowej. Wybierając biustonosz powinnaś ocenić czy leży on prawidłowo, dlatego zwróć uwagę na to czy piersi mieszczą się całe w miseczkach, a fiszbiny okalają całą pierś. Jeśli spod stanika wystają fałdki skóry oznacza, to, że albo nieprawidłowo wybrałaś obwód biustonosza, który za bardzo ściska skórę pod piersiami tworząc nieestetyczne zgrubienia albo miseczki o nieprawidłowym kształcie lub wielkości. Dodatkowa uwaga to taka, że zmieniając rozmiar miseczek powinnaś także zmienić obwód pod piersiami, gdyż są to wielkości ze sobą powiązane. Biustonosz powinien przylegać do skóry w każdym miejscu, nie może się marszczyć ani przesuwać, ale nie może także powodować nieprzyjemnego ucisku, a tym bardziej nie powinny z niego wystawać uciskane piersi. Idealnie dobrany model to taki, w którym piersi są ładnie wymodelowane, delikatnie uniesione w górę i nie wysuwają się z biustonosza w żadnej pozycji, nawet przy bardziej gwałtownych ruchach. www.olive.pl - pokusa dla zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×