Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserrwweer

Szycie PRODUKCJA fartuchów i jaśków. Jak się do tego zabrać?

Polecane posty

Gość obserrwweer

mam dojscie do bardzo tanich materiałow, chciałabym zając sie produkcja fartuchów i jaśków a więc prosty krój, szybkie szycie. Niestety ja nie ejstem krawcową, myślę zeby zatrudnić kogoś może na akord?? Sama nie wiem jak się do tego zabrać... a może zatrudnić kogos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserrwweer
nieraz juz słyszlam opiwieści ze ludzie zaczynają coś robić , cos produkować nie mając o tym czyms pojęcia..czyli się da więc chyba pod tym wzgledem nie ma sie co zastanawiać i zniechęcać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserrwweer
tylko pytanie jak płacić w przypadku gdyby chodziło o akord?? czy ktos uszyje mi jaśka za 1- 2 zł?? podobnie z fartuchami?? Uszycie takiego jaśka dla krwcowej to pewnie 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserrwweer
jest tu ktos kto doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserrwweer
a może poszukać jakiegoś producenta odzieży który zgodzi się na hali produkcyjnej dla mnie szyć??? sama nie wiem jak się do tego mojego pomysłu zabrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixon

a skąd zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemens

My głównie szyjemy dzięki materiałom dostarczanym przez Polontex. Na Twoim miejscu zwróciłbym uwagę właśnie na ich ofertę, na niej się skupił. Ich jakość jest w zasadzie nie do zastąpienia. Dlatego szyte przez nas produkty cieszą się takim zainteresowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×