Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormeuse

odstawienie tabletek anty

Polecane posty

Mam pewien problem: Odstawilam tabletki w dniu 11.03.2012 roku, ponieważ negatywnie wpływały na funkcjonowanie mojego organizmu. Dostalam plamienie z odstawienia, natomiast okres, ktory mam zazwyczaj 22-25 dzien miesiąca nie nadszedł, boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać, aczkolwiek nic się na to nie zapowiada. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciąże? ( nie współżyłam po odstawieniu) A wizyte u ginekologa mam zaplanowaną dopiero na 17.04... Proszę o normalne wypowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
pytanie czy przerwałaś w połowie je brać , czy skończyłaś opakowanie, kolejna sprawa, to ile przed odstawieniem współżyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece, u la la
To było jedyne 13 tabletek w ostatnim czasie, czy 13 z kolejnego blistra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie masz sie co bac
pewnie w ciazy nie jestes skoro masz bol brzucha to pewnie na dniach dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
ginekologiem nie jestem ale raczej nie powinnaś, bo do tej 13 jeżeli prawidłowo brałaś to ochrona była, a 6 dni i więcej plemniki raczej by nie przetrwały,,, nawet gdyby zaraz po odstawieniu była owulacja. raczej to skutki odstawienia w połowie, mnie zawsze lekarze powtarzali że jeżeli jestem w stanie ( gdybym chciała odstawić ) to zawsze skończyć opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie to moje 1 tabletki, zawsze uzywalam plastrów i nic mi nie było... okres sie pojawiał, a teraz odstawiłam i nic, wystraszylam się, zresztą mam zaparcia a słyszałam sie to częste w czasie ciąży, jednak mysle, ze jest jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece, u la la
Skoro partner się zabezpieczał, to nie jesteś w ciąży. A odstawiłaś sama z siebie, czy za zgodą lekarza? Ja mój pierwszy blister wspominam okropnie, a potem już nawet nie wiedziałam, że biorę. Tzn. nie czułam ;) A Tobie może się okres spóźniać, bo jednak prawie 2 tygodnie przyjmowałaś hormony, to nie pozostaje bez oddźwięku w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbggh
po odstawieniu tabsów okres może nadejśc nawet po kilku tygodniach...ja czekałam 1,5 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama z siebie odstawiłam, ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta ze względów rodzinnych i niestety... trafiłam na bardzo niemiłego lekarza, więc postanowiłam, że już więcej w jego gabinecie nie zawitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece, u la la
Aha, to idź do innego ;) Ja biorę tabletki przez pięć lat i lubię tę formę zabezpieczenia. A pierwszy miesiąc był paskudny, bolał mnie brzuch, czułam się niedobrze i chciało mi się płakać mniej więcej dwie godziny od zażycia tabletki. Potem już jakoś poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjanglang
tak, lepiej by bylo jakbys dokonczyla cale opakowanie i wtedy przerwala... ale spokojnie to poprostu reakcja organizmu na zachwiania hormonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo piersi mnie nie bolą, nie mam nudności, wymiotów, wahania nastrojów... tylko ten cholerny brzuch odrobinę wzbudza mój niepokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×