Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baaaalllo

Wyglad-zaakceptowany :)

Polecane posty

Gość baaaalllo

Jestem nisk, zawsze bylam chuda. W ciazy przytylam 18 kg-urodzilam duze dziecko 4,5 kg, 61 cm. No i zostala mi falda na brzuchu poorana rozstepami. Na udach tez mam. W Polsce strasznie sie krepowalam wychodzic z domu. Wciaz spojrzenia na moj brzuch, zwlaszcza latem :( Zima to jescze pol biedy, bo nie bylo widac, ale w letnich ciuchach krepowalam sie juz, Choc starannie dobieralam garderobe. Ogolnie schudlam po porodzie, ale skora mi sie na brzuchu nie wstapila (chudlam stopniowo). Teraz od roku mieszkam w uk i wyzbylam sie kompleksow:) Tu dziewczyny, nie wazne jakie maja figury, ubieraja sie w to, w czym sie dobrze czuja. Nikt nie zwraca uwagi, gdy nawet jakas puszysta troche za duzo ciala pokaze (nie mowie o takich z duza nadwaga). Na codzien spokojnie chodze w dzinsach, adidasach, bluzie-i nie narazam sie na ataki, ze jestem zaniedbana mamuska. Oczywiscie obcasy tez czasem zakladam, spodniczki, fajne bluzki. ale tu przynajmniej ludzie nie patrza tak bardzo na wyglad i cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to fakt, mieszkałam rok w Szkocji i tez się czułam najpiękniejsza w moim małym miasteczku , a tutaj ciągle walczę z kompleksami :) ale co tam...zawsze jest nadzieja że wrócę do Szkocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaalllo
No ja tez w Szkocji :) Naprawde o wiele lepiej sie czuje :) Zwlaszcza, ze do pracy to nie bardzo moge ubierac sie jak damulka. zreszta zabiegana jestem, rano dziecko do przedszkola, potem zakupy, obiad i do pracy na popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaalllo
Widuje tu kobiety nawet w powyciaganych dresach i nikt z tego powodu nie robi halo :P Tu przynajmniej stawiam na wygode i nie martwie sie, co na siebie wlozyc. Nawet nie musze brzucha tuszowac, choc staram sie tak dobierac ciuchy, zeby go nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi tego bardzo...zwłaszcza dzieciaków na ulicach w strojach supermenów itp, i tego że tam nikt nikogo nie ocenia, możesz sie ubrac nawet najbardziej "kosmicznie" a i tak mało kto zwróci na Ciebie uwagę... ja sobie podnosiłam ego i łaziłam w sukienkach (które uwielbiam ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaalllo
I nie chodzi mi o to, ze tam zaniedbane, otyle kobiety sa-bo fakt, sa, ale ja nie o nich :) nie promuje otylosci i niechlujnego wizerunku :P Pisze o calej reszcie-dziewczyny sie nie wstydza, nawet te okraglejsze chodza w szortach, spodniczkach, widac niektorym celulit czy jakies faldki, ale sa zadowolone, rozesmiane i to odciaga wzrok od ich wygladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×