Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Hej Kochane! U mnie zaczyna sie 8 tydz., wizyte mam dopiero 8 maja wiec jeszcze ten wiek fasolki moze sie zmienic wg USG... Zimno dzis u nas i pochmurno w dodatku cos mnie w krzyzu pobolewa no i oczywiscie podbrzusze. Bylam dzis zapisac mojego smyka do przedszkola, okazalo sie ze 5 latki musza isc obowiazkowo. Jakos nienajlepiej sie dzis czuje, ale dobrze ze mdlosci narazie ustaly - ciekawe na jak dlugo...natomiast sen lapie mnie o kazdej porze dnia a w nocy budze sie i nie moge zasnac.Czesto juz latam siusiu co jest strasznie uciazliwe w nocy ;-( Ciekawe co tam u pierdolki, moze w szpitalu zostala bo sie nie odzywa...oj oby to nic groznego... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia dziekuje :*:*:* jak wroce ze szpitala jutro odrazu Wam pisze co i jak ! Jutro bedzie 6t i 3d :) musza mi zrobic badania po to oni sa ! Buziaczki dla przyszlych mam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) mi tez caly czas chce się spać jeść pić i siusiu :D w sobote przyjedzie do mnie poznac moich rodziców mama mojego P bo tata jego jest za granica i nie da rady...;/ oprócz tego w piątek zaczynają się u mnie w mieście górskie zawody balonowe :) świetna impreza a że mieszkam nie daleko lotniska i na 4 pięterze to mam wtedy super widoki jak balony latają startują i lądują coś wspaniałego. kazdy co roku czeka na długi weekend majowy i na tą impreze w tym roku ma być afromental, blue cafe, wały jagielońskie i nasz krośniani robert rozmus:) wstep za darmo zawsze przyciąga tlumy ludzi z całego podkarpacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) Ja tez bylam dzis u gina, wyniki badan w normie, wszystko w porzadku. Wlasnie zaczal mi leciec 9 tydzien:) Za trzy tyg badanie kolejne a za miesiac badania prenatalne. Bede wtedy w 13 tyg. Jeszcze nie mialam USG ale ufam lekarzowi, wiele pacjentek do niego chodzi i wierze ze to co robi jest podparte wieloletnia praktyka. Takze czekam, co nie zaprzeczam ze marze juz zobaczyc swoje dzieciatko na ekranie ;) Ktora z Was juz sie umowila na prenatalne? Robi sie ponoc miedzy 11 a 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczęściara ja tez mam termin na 7.12, ale u mnie to 7t5d c a u ciebie juz 9 ?? nie wiem jak Ci lekarze to liczą, ost miesiączka 29 luty u mnie do tabelki sama sie dopisz jak jeszcze tego nie zrobiłaś porostu skopiuj ja i wpisz w odpowiednie miejsce wg terminu porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w 6 tyg nie mozna zrobic usg co tak zelem po brzuchu lekarz jezdzi ? bo slyszalam ze nic nie bedzie widac ze trzeba przez pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja w poprzedniej ciazy mialam takie usg w 6 tyg i bylo widac dziewczyny mam zalamke. bylam u lekarza ogolnego i mi powiedziala ze nie ma uprawnien zeby mi zapisac duphaston a wizyte w szpitalu i usg mam dopiero za 2 miesiace. ona twierdzi ze do 12 tyg to nie jest ciaza i nic z tym nie robia, zero badan, NIC :/ mowilam ze w poprzedniej ciazy bralam i ze 2 lata staralam sie o dxziecko a ta pinda mi na to ze ona nic nie moze zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax chyba do 12 tc przez pochwe, dopiero pozniej przez powloki brzuszne, ale moge sie mylic. Ale w 6tc na pewno bedzie badanie sondą. pechowa ja juz zapisalam sie na prenatalne bede wtedy w 12 tc. Mam na 18.05!:) MI lekarz tez teraz powiedzial, ze liczy sie zaczety tydzien ciazy, a nie skonczony. Czyli jak jest sie w 7t3d = 8 tydzien. Ja np. mam 8t2d = 9 tydzien. Zuplenie inaczej niz myslalam, ale ufam lekarzowi, wiec co mi powie to dla mnie swieta prawda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna29 , cudowne uczucie no nie ??;) ja jutro mam nadzieję znowu usłyszę serduszko ;) a tak to dziś mam marne samopoczucie, wczoraj i dzis ta sama sytuacja, wzięłam tabletki i po 5 min od razu do łazienki wymiotować ;C, nie wiem nie chce moja dzidzia witamin czy co ?? tak jak pisalam wyzej wybralam juz lekarza prowadzącego - będzie nim ten lekarz do którego muszę 2 autobusami jechać bo: mam do niego nr tel kom i moge dzwonic w razie " w "(to przeważyło o moim wyborze) urzęduje w szpitalu wojewódzkim i tam chce rodzić ma nowy sprzęt ;) co do prenatalnych jeszcze nie rozmawiałam z mężem czy je zrobić , sama sie waham ;C, a co jak wyjdą złe ?? i cała ciąże będę się zamartwiać ?? z drugiej str nikt w mojej rodzinie i rodzinie męża nie ma jakiejś choroby genetycznej , wiec po co wydawać kasę poradźcie coś kobietki, dlaczego wy robicie te badania ?? jutro porozmawiam tez z lekarzem na ten temat w piątek zrobie podstawowe badania , a do mojego lekarza umowie sie na 14-15 maja i w tedy dopiero założę kartę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to lepiej ubiore spodnice i bluzke :D bo jak wezma mnie na takie usg to bluzke podwine i juz :D a jak sukienke bede miala to cala sukienke bym musiala podwijac haha :D no wlasnie czytalam ze to za wczesnie na takie usg ze nic nie bedzie widac;/ fajnie by bylo jakby takie zrobili mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczęściara , za mnie oblicza suwaczek, byłam na badaniu gin powiedziała ze termin porodu 7.12 , wpisałam w suwaczek i mi samo wyliczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax juz niedlugo:) Effi ja po prostu musze byc w 1000000000000000000% pewna ze wszystko jest w porzadku. Innej opcji nie rozwazam, ale bez tego badania pewnie cala ciaze pozniej bym sobie w brode plula. A poza tym jest to badanie w 3d wiec dzidzie slicznie widac! :) Cala buziunie, i wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi jesli chcesz znac moje zdanie to nie jestem zwolenniczka takich badan bo nawet jesli dziecko byloby chore (odpukac) to co mi to badanie da? jesli dziecko ma np zespol downa to co mi da ta wiedza? moze gdyby bylo darmowe to bym sie zdecydowala ale nie widze takiej potrzeby. badanie 4 d robilam zeby zobaczyc twarz dziecka i plec i w sumie super sprawa ale kazdy ma inne zdanie wiec jesli ma to kogos uspokoic to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi Widzisz niby u mnie w rodzinie dzieci zdrowe a m oja kuzynka miala te badania w irlandi za darmo chyba i zrobila , i od badania wiedziala ze dzieciak ma HLHS czyli brak połowy serca...... i dzieki temu badaniu wiedzieli ze cesarka bedzie i ze dziecko helikopterem do innego szpitala na operacje. Ja w pierwszej ciazy nie robilam bo mnie an nic nie bylo stac , ale teraz jest inaczej . I zrobię , bo nie jest to jakos bardzo duzo , a lepiej losu nie kusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa wlasnie mi tez zaczynaja mdlosci mijac:) nie powiem bardzo sie ciesze bo nie dawaly mi doslownie zyc:) teraz juz mam je tylko kiedy jestem glodna. aktualnie moim najwiekszym problemem sa GAZY!!!!! po prostu uchodza mi kazda mozliwa strona! ;p czytalaam ze to calkowicie normlane w ciazy, no ale nie powiem uciazliwe bo nie zawsze mozna sobiee ulzyc;p poza tym juz te standardowe, typu zmeczenie, sennosc, bolescnosc piersi, zgaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers mi dali w takiej reklamówce rózowej "Będę mamą" espunisan easy wlasnie na wzdęcia itp, wiec sa bezpieczne dla dzidzi, mi na szczęście nic takiego nie spotkalo na razie , piersi tez juz mnie tak nie bola jak wcześniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jest źle ;):) dobra mamuśki ja spadam bo zasypiam na siedząco ;C:C, pod kołderkę włażę i lulu ;) do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×