Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

mamusia85 mam ten sam problem :/ w Irlandii jestem sama wiec nie mam zupelnie na kogo liczyc. malego z wozka wogole nie wyciagam bo ucieka i nie slucha a do tego histeryzuje. wozki blizniacze to okolo 400 euro ale dziecko ma sie urodzic w grudniu wiec mlody bedzie juz mial 3 lata i sama nie wiem czy do tego czasu uda mi sie go nauczyc zachowywac sie jak czlowiek i chodzic grzecznie za reke.nie oplaca misie chyba kupowac blizniaczego na pol roku. sama nie wiem. wogole nie wiem jak ja dam rade sama ogarnac 2 dzieci plus niedojrzaly maz, praca, dom i wogole wszystko ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupie dostawke do wozka dla malego ;) tez zastanawiam sie nad bliźniaczym ale hmmm na chwiel nie beda potrzedbowac , zima i tak malo bede wychodzic , ew ciocia wujek i tata na sanki beda brac , a tak balwana lepic , to moge przed dom wyjsc a maluch we wozku bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja miałam dzisiaj stresujący dzień,pół dnia spędziłam z mężem w szpitalu bo dostał skierowanie przez podejrzenie zapalenia trzustki,brzuch go tak bolał że trudno mu było chodzić,a skarpetki ja mu zakładałam;/ Teraz jest w domu bo po kroplówce mu "przeszło" ale jutro jedziemy jeszcze rano na badania i po wyniki,mam nadzieję że będzie ok bo to poważna sprawa;/ Jutro po południu mam pierwszą wizytę.wieczorem napiszę co i jak:) Jeśli chodzi o łóżko to Kuba jak skończył 2 lata to przestawiliśmy go z łóżeczka do normalnego łóżka,takiego 90 cm szer.,bez barierek,najpierw podkładałam obok poduszki ale nawet nie trzeba było bo nigdy nie zleciał:) Do spania zawsze dostaje wodę,kiedyś mu dawałam mleko,ewentualnie kaszkę i dostał próchnicy na 4 górnych ząbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalpki swietny pomysl z ta dostawka :) pektynka mam nadzieje ze z mezem to nic powaznego. powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle piszecie, ze ciezko nadazyc :/ jastro co do nocnego karmienia to u nas tez bylo darcie jak nie bylo mleka, ale trzeba niestety byc twardym i konsekwentnym to tak jak z metoda 2-5-7, dziala, ale jak odpuscisz raz to calkiem lipa. Pomeczylam sie kilak nocy i pozniej mialam spokoj :) co do wozkow to ja tez mialam pomysl na taki blizniaczy albo dostawke, ale to jakby nam sie udalo zajsc szybciej w ciaze, a tak jak drugie sie urodzi to cora bedzie miala juz praktycznie 2 lata, nie widze potrzeby wozenia jej w wozku. No a w razie jakby byla koniecznosc, bo isc by nie chciala to ja jestem chustowa mama :) Wtedy chyba male do chusty, a starsze do spacerowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Wpadam sie tylko przywitac o poranku i prosic o trzymanie kciukow. Usg za dwie godziny. Ze szpitala jade prosto na praktyki, ale postaram sie Wam napisac jak sie sprawy maja. Za wszystkie z Was, ktore tak jak ja ida dzis na wizyte...trzymam mocno kciuki!!! ...i czekam na dobre wiesci...:) Pozdrawiam i zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) ja się zastanawiam nad spacerówk blizniaczą już na wiosne....przez zimę na polko bedziemy wychodzic pewnie troszke mniej.tez mam nadzieje że do wiosny to moja mała zmądrzeje troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek trzymamy kciuki :) sluchaj chcialam sie ciebie zapytac o twoje studia tzn o koszty, godziny, egzaminy itp. ja wlasnie robie kurs healthcare assistant ale kompletnie nie orientuje sie jak u nas wygladaja studia pielegniarskie. Vi chyba musze zrobic tak jak mowisz i twardo odmawiac, nie ma mleka i koniec hehe :) obym dala rade bo moj to taki uparciuch i histeryk ze czasem wychodze z siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj rozmawiałam z mama cos o wozku i mowie ze chyba od kogos odkupie albo cos a mama sie zadeklarowala ze wozek to ona kupi dlaq dzidziusia. Ciesze sie ze oni tez sie ciesza z dzidziusia. Kaza mi na siebie uwazac i donosic ciaze... Tak tez zrobie w koncu trzeba sie sluchac rodzicow... Jutro ide do lekarza mam nadzieje ze bd slychac serduszko dzidziusia, snilo mi sie dzisiaj ze poronilam to straszne bylo ale nawet nie patrze w sennik co to znaczy.... Czuje ze wszystko bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia85 a ile twoja mala ma lat? teraz to juz widzialam robia takie spacerowki blizniacze ze mozna ich uzywac od urodzenia. tutaj w wiekszosci ludzie kupuja dla noworodka spacerowki a nie gondole. zreszta jak sobie przypomne wozek z gondola to mnie krew zalewa. to skladanie do samochodu to jakas masakra. musze sobie znalezc jakis inny wozek np z samym fotelikiem samochodowym z mozliwoscia zmiany na spacerowke, gondoli juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska46 kiedys slyszalam ze sny nalezy odczytywac odwrotnie wiec tego sie trzymajmy :) :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze tematy wozkowe goruja:) Jastro... wszystko Ci opisze dokladnie, ale dopiero jutro popoludniu, bo to temat dosc obszerny. Ja niebawem wychodze i wroce dopiero po 22-giej. Jak, ze jutro mam na rano i musze wstac o 4.30 to bede szla prosto do lozka, ale jak wroce jutro z pracy to odpisze Ci. Ja od niedawna tez pracuje jako healthcare assistant zeby sobie dorobic troszke:) Alez mam stresa...:( Zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia ma 18 miesięcy i jest strasznie szybka i samodzielna:) wszystko chce sama sama sama i mnie to przeraża... boję się że nie pójdzie koło wózka tylko będzie uciekać tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek bedzie dobrze :) jak bedziesz miala minutke to daj znac jak po usg :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia85 pozostaje miec nadzieje ze nasze dzieci troche zmadrzeja hehe :) ja z obserwacji dochodze do wniosku ze dziewczynki sa bardziej kumate niz chlopcy, szybciej zaczynaja mowic i wiecej rozumieja. na drugim forum na ktorym jestem (pazdziernik 2009) dziewczynki sa rozwojowo chyba 2 lata do przodu przed chlopcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nei wyrabiam Dziś mnie tak głowa boli że szkoda gadać, jakaś masakra A o 20:40 mam wizyte u gina. Mam nadzieje ze wszystko jest ok bo mialam dzis w nocy koszmary ze w moim brzuszku jest pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta dostawka super ;) Ja tez mysle nad chusta czy nosidelkiem latwiej niesc 5 kilo niz klocka 11 kg;p A wozek pojedynczy , jak jakies zoo czy cos to wtedy dwa wozki bede brac i z glowy problem . Zawsze mozna taka smycz kupic i starsze trzymac zeby nie bylo cyrkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa z maluszkiem na pewno będzie wszystko ok:) nie ma co się denerwować na zapas.a co do bólów głowy-jeśli masz je dość często to proponuje poinformować o tym lekarza bo przyczyny mogą być różne...mnie głowa boli najczęściej gdy gwałtownie skacze ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa mi na ból głowy troche pomogły ćwiczenia karku i głowy, bo ja mialam bole pd kregoslupa, wiec zalezy jakie ty masz. Pisza tez o zimnych okladach i wyciszeniu. Dziewczyny a co myslicie o tych wózkach co sa 4w1? że wszystko jest na takie zatrzaski: gondola odpinana, do tego jest zwykly wozeczek i fotelik do samochodu, jakas torba i cos tam....? A do tych mam co juz maja dzieciaczki i drugie w drodze, może takie szeleczki ala plecaczek ze smycza dokupic. Takie w Stanach nosili i na lotniskach czesto spotkac mozna. Wiem ze maja duzo przeciwnikow , ze dziecko nie pies. No ale chyba wygodniejsze to niz prowadzenie wozka i latanie za drugim uciekajacym maluchem...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałpki ja też nad smyczą myślałam:) ale powiem szczerze to nie podoba mi się jak dziecko idzie na takiej smyczy obok wózka...mój M twierdzi że psa się na smyczy prowadzi a nie dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez to nie podoba ale sa na allegro plecaczki takie ;D ze dzieckol ma plecaczek i sie z niego wyciaga tylko taka linke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek 3 w 1- gondola spacerówka i można wpiąć fotelik samochodowy.i wózek od roku stoi na strychu bo o ile gondola i nosidełko jest ok to spacerówka to porażka a poza tym i zajmuje duuużo miejsca w bagażniku.a więc jak tylko córka skonczyła 6 miesięcy to kupiliśmy mała poręczną spacerówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mamusia85 dlatego zasugerowalam delikatnie, bo u mnie kiedys tez to wylowywalo takie skojarzenia dopiero nie zobaczylam, że to jest normalnie uzywane przez wielu rodziców :) teraz gdybym miala starsze dziecko pewnie bym sie w takie cos zaopatrzyla jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie o tym z malpka myslkalam hahahhaha juz wczesniej je ogladalam a teraz tylko na szybko link zeby pokazac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys myslalma o takim plecaczku, ale mnie wszyscy wysmiali, ze chce dziecko na smyczy prowadzac ;) dlatego u nas chyba idealnie sprawdzi sie maluch w chuscie i bede biegac za starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi no jak wolisz ja napewno ten plecak kupie bo lepiej niz smycz a i bezpiecznie ;) A nie wyobrazam sobie gonic 2 latka z maluchem w chuscie ;D Taki 2 latek moze juz umiec odpiac pasy z wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×