Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

MamoMałpki a jakie testy masz na myśli?pytam z ciekawości bo ja znalazłam na necie kalendarz chiński płci...ale to tak czysto poglądowo ;) przy córce mi się sprawdziło jakimś cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mamusia grudniowa
mam 3 i najmłodsze od września do szkoły idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mamusia grudniowa heh to masz fajnie ;) juz spokojne zycie fajnie a tu dzieciaczek;) Ale starsze pewnie beda sie cieszyc i pomagac;) A i Ty poczujesz sie potrzebna bardzo bardzo;) Reszta rodzinki jzu wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam na ten temat ale same stare opinie sa neistety ;/ a raczej ze ludzie nei wierza w takie cos . Ale ja kiedys czytalam ze jak chlopak to inne hormony a jak dziewczynka tez innne wiec powinno dzialac kusi mnei to zeby to kupicdrogie to nie ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie nie jest fakt....a ja tak myślę że będę mieć syna :) zdecydowanie gorzej się czuję niż w ciąży z Zuzią ...fajnie by było :) choć z drugiej strony 3/4 ubranek to wszelkie odcienie różu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja sie czulam mega dobrze z adasiem , a teraz raz bardzo zle raz super dobrze;p wiec tez nic nie powiedziane heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co u was? ja cały czas jestem glodna i chce mi sie spac ;/ nie długo bede jak słonica i sie w suknie slubna nie zmieszcze :( a gdzie to do lipca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niechcialam drugiego przez rok i wszystko wydalam hah xD Ale i tak nawet jak bym miala to bm kupowala inne ubranka ;D jakos nie chcialabym widziec mojego nowego dziecka w ubrankach adasia za 5 lat bym nei wiedziala ktore jest ktore sdziecko na fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i poznamy płeć dzieci...takie długie troche ;) ale przeleci do grudnia szybko :) ja się jeszcze nad porodem zastanawiam jak lepiej sn czy cc ale ten temat poruszymy za jakiś czas dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati widzisz ty o slubie myslisz a ja o chrzcinach ;p musze isc wkoncu ta moja małpke mała ochrzcic bo juz zwlekam i zwlekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam cc bo pod koniec ciązy miałam problemy z ciśnieniem w oczach i okulistka nie podjeła się ryzykować porodu sn - ale to nie oznacza że i w tym wypadku tak będzie a więc się nie nastawiam żeby pózniej zawału nie dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dugie chcielismy za 3 lata , ale stwierdzilismy ze jak sie nie uda za pierwszym razem to poczekamy , ale znowu za pierwszym razem sie udało hah. Ja sobie tylko zostawilam kombinezon po malym bo mam taki sliczmy bialy oh i ah ;) i ma rozmiar 3-6 ;) Bo jemu kupilam 56 cm na poczatek to nawet nie wszedł do niego hah i chlop jechal kupic w nocy do tesco kombinezon zanim wyszlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkie ubranka po Zuzia zapakowane rozmiarami w kartony :) mam 2 siostry i to tak przyszłościowo zostawiłam bo nawet nie myślałam że mi sie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah xno wlasnie ja oddalam gorsze do szpitala , a te takie super moja szwagierka wziełą bo stwierdzila ze ona je musi meic a niech bierze;) Wzięła a ja zadowolona ze nie musze juz tego trzymac ,przyniosła mi lalkę która sie maly u niej bawił , dalej sie nia bawi i wozkiem wozi ......i non stop mi jakies zabawki znosi drobne a ja juz nie mam gdzie tego upychac i sie zabic idzie bo posprzatam i za 5 minut ide i tu autko tu motor i klocki ,..... wkoncu ujadę na tym i się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czyli coś za coś:) zuza na szczęście nie robi bałaganu bo najbardziej lubi książki "czytać'' siada na fotelu i opowiada :) a więc z racji tego zabawek ma kilka-reszta schowana a na ksiązki jej nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma wszystko co chyba idzie heh ;) On tez nie bałagani jakos , te wieksze daje na miejsce czy gdzies na bok ale tu tym autkiem jeździ tu ktos zapuka i leci juz i zapomina o tym , potem inne beirze i tak w kólko Ksiazeczki tez lubi ale ja mam sie polozyc on kolo mnie siedzi i mi "czyta" i potem amm mu mowic piesek kotek oczko gwiazdka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjjdfhkjdhk
Dziewczyny, przystopujcie trochę z tymi swoim dziećmi. Temat jest Mamusie Grudzień 2012 i jeśli któraś coś napisze to zaraz ginie to w rozmowach o waszych dzieciach,które już od kilku lat są na świecie. Może warto poudzielać sie bardziej w tematach,jak zareaguje dziecko i co przygotować na pojawienie sie rodzeństwa. Większość zostanie mamami po raz pierwszy i wy jako doświadczone powinnyście nam doradzić i wspierać,a nie opisywać tylko swoje dzieci. Któraś napisze,że boi się wizyty,to Tylko ma odpowiedź nie bój się,a dalej w tym samym poście,.... a moje dziecko to to,czy to. Nie jest to motywujące,bo post tej dziewczyny ginie wśród waszych wypowiedzi,jak któraś inna ma przeczytać kilaknaście wypowiedzi o waszych dzieciach to jej się nie chce i nie potrafi wesprzeć tej która ma problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raskolka
Zgadzam się w 100% z przedmówczynią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane moje :* Znalazlam zasieg dobry w salonie :D do internetu :D mam ten tymczasowy internet usb co sie wtyka do laptopa i dziala ale tylko w salonie :D mam nadzieje ze mnie zaraz nie rozlaczy ;/ dopiero gdzies za tydzien nam neta tu zaloza ;/ Ja dzis zrobilam pierwszy obiadek w nowym domku :) Kapusniaczek hahaha ! :D mialam ochote juz od dawna haha :D JUTRO WAZNY DZIEN ! Jade do szpitala z moim, moj ma wolny to jedzie ze mna, oklamiemy w szpitalu ze mnie boli strasznie jedna strona i maja zrobic mi te badania ! ja nie bede do 3-4 miesiaca czekac na pierwsze badanie ! chyba ich porypalo ;/// najlpieje powiedziec ze ktora strona boli ? :D prawa czy lewa ? :D jak mi zrobia badania to powiem im zeby zdjecie mi zgrali na plyte :D to wam pokaze :))) dzisiaj bylismy na malych zakupach z moim :)) kupic poduszki przesciaradlo do domu i takie pierdoly :P aa i stanik sobie nowy kupilam :D mam o 2 rozmiary wieksze cycki haha :D kochane tesknie bardzo :( czytam Was ciagle z telefonu jak neta mi rozlacza;/ i zazdroszcze strasznie ze widzialyscie juz serduszka bijace ! mam nadzieje ze ja jutro tez uslysze ! ze zrobia mi te badania !!!! buziaki :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ze na srodku na dole ze Cie boli powiedz ;p wtedymusza cie zbadac w kierunku ciazy a nie np wyrostka . Mi tez piersi rosną a chłop chodzi is ie cieszy hah . O a ja bym zjadła kapusniak a le z bialej kapusty a nie z kiszonej ;) U mnie wg mojego faceta zupa to nie obiad;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax my jutro zobaczymy nasze malenstwa chyba tez wezme plytke zeby zdjecia mi zgral to pokaze mojemu niech popatrzy co zmajstrowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax powiedz,że boli Cię prawa strona, jest Ci słabo, boli Cię podczas większego ruchu,albo podczas kaszlu. Wtedy będą musieli sprawdzić,czy nie jest to ciąża pozamaciczna. Możesz powiedzieć jescze,że jak sie np podcierałaś to było trochę brązowej wydzieliny. Wtedy już napewno Cię sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no musze wam powiedzieć , ze mi ciąża chyba na mózg pada :/ a o płytce to pierwsze słyszę , ja mam tylko wydruk, ale może powinnam poprosić o płytkę to kto jutro tez ma wizyte ?? na razie Miax, ja, i luska, :) ktos jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×