Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

jastro, nie wiem czytam teraz na rożnych stronach o tych podróżach i nic takiego nie widzę , co on mi powiedział ;/ jemu chodzi o te drgania podczas jazdy jastro, a do Pl nie wybierasz sie w najbliższym czasie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi tydzien temu wrocilam z Polski i dzien pozniej zrobilaqm test :) ja to mam szczescie. sluchaj a nie mozesz zmienic tego dziadka na normalnego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszczeci powiem ze moja bratowa w 6 miesiacu ciazy jechala do Polski samochodem i jej bratowa tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro , pewnie, ze zmienię, ten byl tylko tak na 1 raz , żeby wpisał skierowanie na badania, bo stwierdziłam, ze po co płacić jak mogę mieć za darmo ;) i tak szczerze to nie wiedziałam do kogo się zapisywałam ;):) moim prowadzącym będzie ktoś zupełnie inny ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys 27
Ja w sierpniu skoncze 27 lat i bedzie to moje drugie dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią.... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
witam was kobietki;) we wtorek zrobiłą 2 bete i rosnie jak ch..ra;)a jutro idę do mojej lekarki,mam nadzieję na usg ale zobaczymy. czuje się jakbym wcale w ciazy nie była no i nawet sennosc troche ustępuję żadnych wymiotów,zero! więc to pewnie chłopiec mieszka w brzuszku a co do wieku to musze cię zmartwić jastro bo nie jestes seniorką;) hi hi ten zaszczyt przypadł mnie bo ja mam 38 skończone w dodatku ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
To ja chyba bede najmlodsza bo skoncze w pazdzierniku 21lat.:) jestem strasznie spiaca. Moglabym tylko spac, spac i spac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
A to jak sie nie ma wymiotow to bedzie chlopczyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja stwierdzam tak na podstawie moich objawów z poprzednich ciąż bo w ciazy z córkami wymiotowałam kilka razy dziennie a rano to obowiązkowo a z synkiem ani razu ,dlatego uważam,że chłopczyk;) ale na to nie ma reguły tak naprawdę bo kazda z nas jest indywidualnościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba kwestia indywidualna... niektóre kobiety są bardziej wrażliwe, inne mniej :) moja koleżanka wspaniale przeszła ciążę, zero mdłości, wymiotów,nic...i co? ma piękną córeczkę :) dziewczyny, brzuch mi strasznie wywaliło :( nie jem dużo, a wyglądam jakbym pożarła konia z kopytami... jak nie wciągam brzucha to wyglądam na 5 miesiąc! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tu najmlodsza.. .mam 20 a 2 grudnia 21. Nie pojechalam do lekarza. Wybiore sie w przyszlym tygodniu. Jakos nie chcialo mi sie jechac do miasta caly dzien przed telewizorem... Teraz bedzie dlugi weekend to po tym dlugim weekendzie sie umowie na jakis dzien... Jeszcze poczekam cierpliwie. Moj chlop jednak przyjedzie. Pewnie sie poprzytulamy i przejda mu jego zlosci i ja sie troche odpreze.... Pewnie zajrze tu dopiero jak on pojedzie bo by powiedzial ze ejstem trzepnieta ze siedze i wypisuje na forum.... Tez kiedys myslalam zeby do tabelki dopisac jeszcze swoj wiek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
A w ktorym tyg mozna poznac plec dziecka? :) no ja dobrze znosze ciaze, tylko jestem spiaca czesto. Chcialabym juz pochodzic po sklepach dzieciecych i sie powoli przygotowywac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całą ciąże jeździlam autem , i anwet nad morze i na woodstock heh ;) Ah to ja prawie najmłodsza , ja skoncze 22 w listopadzie A plec mozna poznac zaleznie od sprzetu , i od wspolpracy dziecka . Moja kolezanka poznala w 17 tyg , a ja w 7 mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w ten kolejny szary i deszczowy poranek grrr :/ to ktora ma dzis usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro wspolczuje pogody... u mnie pieknie, juz w cieniu jest 12 st :) taki dzien, ze zaluje, ze nie mam domu z ogrodem, bo bym tam caly dzien spedzila, a tak lazic bez celu po osiedlu nie mam weny :/ ja tez cala ciaze jezdzilam autem, nawet kilka dni przed porodem. co do poznania plci to mi sie udalo w tamtej ciazy w 18 tyg, teraz nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. a moze sa wsrod Was takie, ktore wola miec neispodzianke ?? ja przez chwile chcialam, ale chyba nie wytrzymam w niepewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie dziś piękna niemalże letnia pogodda.... idę dziś do lekarza w zasadzzie to na pierwszą wizytę... mam nadzieję, że dowiem się coś konkretnego no i że dostane to zwolnienie.... powiem Wam że mam stresa i przed wizytą czy wszystko ok czy dostane zwolnienie, no a potem trzeba będzie dać je w pracy również obawiam się reakcji... ja całą poprzednią ciążę jeżdziłam samochodem do samego końca .... jak tam u Was męczą Was objawy ciążąwe, mdłośći itp. - ja nie mam nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges mnie bola piersi i czasem mnie mdli, ale raczej wieczorem niz rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges no wlasnie nie mam rzadnych objawow i to mnie niepokoi bo w pierwszej ciazy doslownie zdychalam tak mnie mdlilo i te zapachy fuj.. powodzenia na wizycie :) Vi ja tez myslalam o niespodziance ale tez wiem ze nie wytrzymam, choc jesli nie pojade w polowie ciazy do Polski to nie bede znala plci bo w Irlandii nie mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) postanowałam sie do Was zapisać - mam nadzieję że mnie przyjmiecie, niedawno dowiedziałam sie ze bede mamusia :D z obliczen na necie wychodzi mi grudzien 2012 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam w sobote - ale jeszcze nic nie widzial.. znaczy sie nie byl pewien czy to to - mam isc ponownie 30stego do lekarza. robilam sobie 2 bety bo gin mowil mi zeby zrobic sobie druga (skoro on niewidzial jeszcze, a przed wizyta juz 1 bete zrobilam i wyszedl 2-3 tydz.) czy sie dobrze rozwija, czy nie jest pozamaciczna ciaza itd. no i wynik wyszedl prawidlowy i stwierdzil ze teraz ok. 30stego bedzie juz widac serduszko :) przepisal mi na wszelki wypadek duphaston (na podtrzymanie ciazy) - bo poszlam w sobote do niego, dlatego ze w piatek wieczorem zauwazylam w ubikacji na papierze 2 kropki krwi.. wystraszylam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Pamietacie mnie ? hehe :))) a wiec bylam wczoraj w szpitalu z moim M ! ale powiedzieli nam ze oni tam zajmuja sie tylko plucami i sercem ! i wyslali nas do innego ! I gdy dojechalismy na miejsce , ja juz nie moglam sie doczekac kiedy mnie zbadaja, kiedy uslysze serduszko mojego szkraba ! i jak zwykle zalamka ;( musielismy najpierw wypelnic formularz, zarejestrowac sie.. ! Ja myslalam ze jak to wypelnie wszystko to juz bede mogla isc na badania a tu ciul ! babka powiedziala ze do tygodnia ma przyjsc list ze jestesmy zarejestrowani ! i wtedy bede mogla sie badac u nich ! wiecie co... poplakalam sie.... dlaczego ta SZKOCJA jest taka straszna :(((((( w Polsce idziecie i bez problemu wszystko a tu ? :(((( mam nadzieje ze w Poniedzialek przyjdzie list to we wtorek rano odrazu pojde do lekarza !!!! kurde jak nie prywatny ginekolog nie przyjechal chociaz byl ze mna umowiony to teraz szkoci wymyslaja jakies formularze ;((( Od wczoraj zaczely mi sie takie MEGAAAAAAAAAA MDLOSCI !!! co chwile latam do kibelka i zwymiotowac nie umie :((( ciagle mi sie odbija i bekam :(((( a wczoraj wieczorem mialam co 3-4 minuty skurcze ! takie bolace ze krzyczalam z bolu... moj wzial mnie na rece i zaczal plakac ;( myslal ze cos z dzieckiem sie dzieje ! chcial ze mna jechac do szpitala ale te skurcze raczej od zatwardzenia hehe czytalam tu wlasnie ze niektore z Was biegunke maja i brzuch was boli a ja wczoraj mialam zatwardzenie hehe teraz duzo jem jogurtow :))) juz jest wszystko ok ! tylko te mdlosci ! ;(( w nocy sie budze siku :( a jak rano wstaje to zawroty glowy mam :(( jakbym kaca miala sie czuje ;/ ni doslownie... mam troche szybszego neta bo moj bo kabel jakis tam pojechal :P i wlasnie podlczyl i mam ciut szybszego:P to beede do was zagladac :) za tydzien juz normalny szybki nam zaloza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×