Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Tymoteusz bardzo poważne,ale samo zdrobnienie Tymek mi się podoba,był u mnie kiedyś jeden Tymek w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podoba Tymon :) Marcys mi nie przeszkadza ze piszesz z pomaranczowego :) przeciez cie znamy :) Pektynka ja zaraz po porodzie powiedzialam ze juz nigdy nie bede rodzic bo drugi raz tego nie przezyje ale licze na to ze tym razem bedzie lzej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ta gulajka to hemoroidy, ja mam od lat. w ciazy to normalne nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Cala noc myslalam i chyba zdecyduje sie na Igora:) Juz wczesniej o tym pisalam, ale balam sie jak beda w Anglii wymawiac to imie:) Niech sie dzieje co chce, moze jeszcze zmienie zdanie:) Ja juz od godziny na nogach, biore sie za jakies sprzatanie, bo tak mnie wszystko swedzi, ze nie idzie ani spac, ani lezec:/ Milego dnia mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Cala noc myslalam i chyba zdecyduje sie na Igora:) Juz wczesniej o tym pisalam, ale balam sie jak beda w Anglii wymawiac to imie:) Niech sie dzieje co chce, moze jeszcze zmienie zdanie:) Ja juz od godziny na nogach, biore sie za jakies sprzatanie, bo tak mnie wszystko swedzi, ze nie idzie ani spac, ani lezec:/ Milego dnia mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusię :) Mi się Igor bardzo podoba, ale mój mąż woli dla chłopca Michał albo Krzysiu a dla dziewczynki cały czas szukam na razie Adelka, Elizka a mi najbardziej podoba się Majka ale mąż powiedział że w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alez napewno beda mowic Ajgor ale tak jak na mojego Beniamina mowia Bendżamin :) ale ja celowo wybralam mu takie imie zeby nie sprawialo im duzych klopotow z wymowa. ja mam na imie malgorzata ale oni nie kumaja skrutow Gosia wiec mowia margaret- zawsze jest problem z moimimieniem wiec uwaqzam ze Igor jest ok. krotkie i szybko przeliterujesz :) ja mam dla dziewczynki Ala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Widzę, że zastanawiacie się nad imionami dla dzidziusiów. Kurcze, mi na razie nic do głowy nie przychodzi. Nie mam jeszcze weny ;) Może, jak tylko poznam pleć dziecka, zmieni się to. Córeczka na imię ma Natalka. Rozważałam wcześniej imię "Lena", ale sąsiadka, która wcześniej urodziła, zabrała mi ten pomysł ;P Może i dobrze. Mama upiera się żeby dziewczynkę nazwać Antosia a jak będzie chłopiec- Antoś. Zapewne większość z Was, która jest w grupie na Facebooku wie, jak mam na nazwisko. Trochę głupio będzie brzmiało np. Antosia A... Mam jeszcze czas na zastanowienie. Z drugiej strony, fajnie jest znać już płeć dziecka i mówić do niego po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti mi sie zawsze bardzo podobalo Eryk ale mojemu M nie :( Madzia moja mama tez sie upiera przy Antosi i Antku hehe :) ogladala na wspolnej i tam jest ta dziewczynka antosia i moja mama sobie wymyslila ze ma byc antosia :) ladnie ale jak zwykle M sie nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. ja dla chlopca mam kilka ktore mi sie podobaja ale nie mam jednego konkretnego. wybor zostawie mazowi:) a jesli chodzi o imie dla dziewczynki to mam wiekszy problem. podoba mi sie Hania ale Hanka juz nie za bardzo. za bardzo kojarzy mi sie z m jak milosc, ale z drugiej strony jak moje dziecko dorosnie to wszyscy juz downo nie beda pamietac Hanki ;) podoba mi sie tez Inga ale nie mam zielonego pojecia jak mozna zdrobnic to imie. moze ktoras z Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś ? hehe nie wiem czy jest zdrobnienie. ja mialam w szole Inese, Marcjanne i Kasjane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie. Jesli chodzi u nas dla chlopca wybralismy wlasnie imie Eryk a wlasciwie moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie. Jesli chodzi u nas dla chlopca wybralismy wlasnie imie Eryk a wlasciwie moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) ja właśnie wróciłam z badań ( pobranie itp ) . Co do imion podobają mi się dla chłopca Adaś a dla dziewczynki ... no cóż nie za bardzo biorę pod uwage . Ale jeśli już to podoba mi sie strasznie Wincentyna ( nie wiem skąd mi sie to wzięło ) ale jaki skrót ? Ewentualnie Amelka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że tą Amelkę to wybrała moja młodsza córka . Ona bardzo chciałaby siostre malutka za to starsza woli brata i jak tu dogodzić dzieciom ? Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro mi Liwia też się podoba. Inga też mi sie niesamowicie kiedyś spodobało po oglądaniu Tancerzy na tvp:P Zaraz biorę małego i idę do sklepu.Tylko słońca mi brakuje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ojej Czilałka, Wincentyna ?? ja pierwsze słysze takie imie, nie podoba mi sie. Adas ładne imie ;) Francoise - może dla synka Damien , a w Pl będzie Damian ;) moje typy to (jak juz wcześniej pisałam, ale nic sie nie zmieniło) Wiktor i Majka , ale nie wiem co na to m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam wcześniej u mnie wojna z imionami. chłopiec to napewno Marcel a z dziewczynką chcą problemy. wszyscy Anie chcą a ja nie. Już bardziej przychylam się do Dominika, Zuzia a najbardziej Kamila. Chociaż zaczełam też myśleć o imieniu Kasia. Takie ciepłe, miłe. Tylko że moja siostra ma tak na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym Adasiem jest problem i to duży . Ja wiem że to sprawa moja i męża ale cała rodzina na mnie " krzyczy" żebym nie dawała Adam bo dziecko będzie miało przechlapane bo nie dość że urodzi się pod koniec roku to imieniny razem z wigilia zaraz potem urodziny itp . Ja już sama nie wiem chociaz i tak do brzuszka gadam Adaś ;) a co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czilalka nie sluchaj innych, mi by nie przeszkadzalo ze imieniny blisko swiat, zreszta i tak nie obchodze :) moj brat nigdy nie mial problemu z tym ze ma imieniny na wigilie. Milagrosa mi sie tez podoba Kasia :) mam takie same skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×