Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

juz wstalam :) Ana mialas kroliczki miniaturki ? one sa slodkie :) ale faktycznie, tak bedzie bezpieczniej. Anka a wktorym jestes tyg? bo moze na dniach juz poczujesz jak ktos do ciebie puka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam dwa króliki miniaturki. Są bardzo słodkie. Jeden był czarny z irokezem (mieszanka lwa ze krótkowłosym królikiem) i kolorowy ( też mieszanka ale z długowłosym). Musiałam im znaleźć nowy dom ze względu na alergię córki, że może wkrótce się przeprowadzimy na Pomorze i ze względu na dzidziusia ( bo wskakiwały wszędzie jak biegały poza klatkami) :) Pisałam ze myślę że już zaczynam czuć ruchy delikatne, choć to 16 tydzień ale w pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jesli to kolejna ciaza to w 16 tyg jak najbardziej mozesz juz czuc ruchy :) moze za 2 tyg i ja poczuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ale ten pośladek mnie boli :/ w ogóle czuje się taka wielka i rozlazła :( na wadze niby tyle co przed ciążą, ale w lustrze widzę wielgachną babę - wielki brzuchol, wielka dupa i wielkie cycki... musiałam sobie kupić większe staniki, bo z dotychczasowego 75C wszystko się paskudnie wylewało, teraz mam "namiociki" 75D i też czuję że powinnam pomyśleć o czymś większym. dziwnie tak jakoś... ❤️ http://www.suwaczek.pl/cache/d3a519bbb0.png ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manolololo u mnie na wadze niestety troszkę więcej ale tez spoglądając w lustro widzę coraz większy brzuch.... czuje się taka ciężka.... Co do Twojego pośladka kiedyś czytałam że tak kobiety mogą reagować na rozciągającą się macicę, wszelkie więzadła itp.... Jak leżałam teraz na patologi byłą dziewczyna która z powodu bólu ledwo chodziła. Podejrzewali u niej rozejście się spojenia łonowego ale po konsultacji u ortopedy i usg wyszło że te bóle ma z powodu powiększonej macicy i od kręgosłupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, no właśnie jutro wieczorem mam wizytę u ortpoedy. mam nadzieję, że pomoże, bo ja już ledwo chodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. ja dzisiaj juz przed 6 wstalam i nieciekawie zaczol sie moj dzien. zjadlam sniadanko i pare minut poznie wstalam od stolu zeby dac buzi mezowi bo wychodzil do pracy i malo co na niego nie zwymiotowalam :( na szczescie zdazylam do kibelka :) a bylam juz pewna ze wymioty juz mnie opuscily na dobre bo od 3 tygodni juz nie wymiotowalam. a tu taka niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luna to nieciekawie ale lepiej rano niz zeby cie to mialo caly dzien meczyc :) no dziewczynki wkoncu nastapil ten dzien- dzis ide na usg :) oby byly dobre wiesci bo dzis rocznica slubu i urodziny M :) narobilam sie wczoraj z ciastem a on zabral prawie cale dla kolegow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Jak Wam wcześniej wspominałam, w sobotę byłam na weselu. W sukienkę na szczęście się zmieściłam, choć czuję, że są to jej ostatnie chwile. Muszę w pełni ją wykorzystać. Brzuch z każdym dniem staje się coraz większy. Nie wiem, ile obecnie ważę, bo moja waga nie działa. Pewnie baterie się wyczerpały ;) Zważę się na wizycie u lekarza. Na samym początku ciąży też miałam bóle pleców. Początkowo wydawało mi się, że to od kręgosłupa. To taki ból paraliżujący, jak złapie, to ruszyć się nie można. Po kilku takich napadach doszłam do wniosku, że ten ból nie idzie od kręgosłupa, tylko pojawia się w prawej dolnej strony pleców. Wygląda na rwę kulszową. Po tym, jak lekarz polecił mi przyjmowanie wit. B1 i B6, ból zmniejszył się, zaś teraz nawet (żeby nie zapeszyć), nie pojawia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a mnie od 3 dni zlapal katar, lecze sie herbatka z miodem :( ostatnio jak sie wysmarkalam :P to lecialo mi troche krwi z nosa czy to normalne ?? na dodatek wczoraj tak mi pekala glowa ze zwymiotowalam , dzis koncze 16 tc od 3 tygodni nie wymiotuje, czy moze sie zdarzyc ze jeszcze sporadycznie zwymiotuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa krwawiacy nos i dziasla w ciazy sa normalne :) no czasem moze sie zdarzyc ze zwymiotujesz ale to nie jest regula :) no Madzia nos sukienke ile wlezie bo za chwile sie nie dopniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) U mnie znów gorąco...ech a tu nawet wyjść nie można. U mnie co prawda wymiotów nie ma ale czasem zdarza mi się jeszcze że w pewnym momencie zaczyna mnie mocno nudzić. Ale jak pisze jastro1 wymioty i nudności mogą się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak czuję że dopiero teraz opuszcza mnie złe samopoczucie i mam coraz cześciej normalny apetyt. U nas w rodzinie jest tez dziewczyna ok. 33 lat i termin ma na październik. Jak była w 1 ciąży to jej syn ważył 5 kolo !!! gigant taki i dzis to dziecko też jest otyłe..a ma dopiero 2 latka. Ma sporą nadwagę w zasadzie jest otyła i wygląda jakby była już po 40-ce grubo... Co gorsza ona ciągle je słodkie rzeczy.. Jeny a ja się kiedyś martwiłam o to ze ważę 10 kilo za dużo... Eh... Mnie na słodkie w ogóle nie ciągnie... Jak już to na kwaśne, pieprzne, pikantniejsze rzeczy.. Ze słodyczy to kawałeczek czekolady, albo owoce..( szczególnie czereśnie, brzoskwinie) Kurcze nie chcę być jak beczka gruba...Z sadłem na całym ciele... Kobieta nie może się doprowadzić do takiego stanu bo jest kobietą a nie wieprzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anka :) zazdroszcze wam pogody :) u mnie co prawda dzis jeszcze nie pada ale 2 dni temu mialam na sobie zimowa kurtke i kozaki. dacie wiare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna to rzeczywiscie ta dziewczyna nie odpowiedzialna. przeciez jej grozi cukrzyca. zwykle kobiety z cukrzyca rodza takie wielkie dzieci. biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając to co napisała jestem pewna 29 przeraziła mnie nieodpowiedzialność tej dziewczyny. Mnie na szczęście też do słodkiego nie ciągnie. Ogólnie dopiero od kilku dni zaczęłam mieć trochę większy apetyt. Jednak staram się uważać. ciąża nie oznacza jedzenia za dwoje i tego co popadnie. Przyszłe mamy powinny jeść na dwoje jednak z rozsądkiem i umiarem. To ma wpływ nie tylko na naszą tuszę ale właśnie na nasze dzieci. patrząc na niektóre dzieci zastanawiam się czy naprawdę minęły czasy że pulchne dziecko to zdrowe dziecko??????!!!!!!!!! Czasem oglądam na TLC program "NIesforne przyszłe mamy". To przerażające jak można nie myśleć o dzieciątku które się nosi pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa to zaloz sobie konto, nawet fikcyjne, zamiast imienia i nazwiska wpisz swoj nick :) wtedy milagrosa odblokuje grupe i wysle ci zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro a grupa na fb nadal zablokowana? bo nie mogę wejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka bo to chyba Milagrosa musi grupe odblokowac zeby ktos mogl dolaczyc. jak bedzie na kafe to trzeba jej dac znac, albo jak bedzie na fb to jej powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas cisza tu dzisiaj. mnie dzis odwiedzila moja najlepsza kolezanka i przyniosla mi super wiesci. kilka dni temu dowiedziala sie ze jest w ciazy :) ostatnio nie widywalysmy sie zbyt czesto bo calymi dniami pracowala ale teraz napewno to nadrobimy bo musiala isc odrazu na zwolnienie bo pracowala w pralni chemicznej a pozatym tez jest po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to może i mi się w takim razie uda dołączyć :) właśnie utworzyłam konto na fb :) czekam na okienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki U mnie ciężka noc połozyłam się spać po 20 a o 22 obudzilo mnie biale swiatlo byla u nas okropna burza z piorunami a ja bardzzo boje sie burzy jak sie obudzilam to serce tak mi walilo normalnie nie moglam sie uspokoic 2 godziny trwala ta straszna burza i nie moglam zasnac. Od dziecinstwa boje sie burzy a bylam sama w domu jak by moj byl w domu to by mnie przytulil i bym zasnela a tak sie meczylam. Ale zawolalam psa do lozka i przytulilam sie do niego niestety jemu zrobilo sie zagoraco i poszedl spac kolo moich nog ale nie wiem co mu sie stalo czy tez bal sie burzy czy jak bo rano wstaje a on u siebie na legowisku co niepodobne do niego wiec ja wstaje daje kroka z lozka i nagle wchodze w cos mokrego po czym sie okazuje ze moj kochany psiak zrobil siku na podloge choc wczoraj byl dlugo na dworzu... Wogole mialam straszny sen gdy w koncu udalo mi sie zasnac snilo mi sie ze czekam na mojego az przyjedzie ale samochod nie przyjezdzal nagle zaczelo sie wszystko trzasc i przy bloku pekla ziemia i zaczelismy wpadac tam ale obudzilam sie jak tylko spadalismy... To wszystko bylo straszne.... Sorki za tak dlugi post ale musialam komus opowiedziec bo jeszcze z moim lobuzem nie rozmawialam dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To widzę że nie tylko ja boję się burzy a mój mąż śmieje się ze mnie że taka" stara" a burzy się boi. ech... u nas gorąc nie do wytrzymania. Kończę obiad robić i wracam polegiwać :) Zaraz córcia wróci bo poszła do biblioteki i mąż z pracy. znów będę miała się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do słodyczy w ogóle nie ciągnie. Wręcz przeciwnie, jak zjem czekoladę, lub loda, to czuję się strasznie kiepsko. To samo miałam przy pierwszej ciąży. Wtedy przytyłam ok 12 kg. Jak na razie, nie mam specyficznych zachcianek na smaki. W pierwszej ciąży ciągnęło mnie do kwaśnych produktów. Kupowałam woreczek kiszonej kapusty, który na raz pochłaniałam. U mnie dziś na obiad szpinak, ryż i kotleciki z bakłażana. Nie mogę doczekać się końca pracy i powrotu do domu. UWIELBIAM SZPINAK :) Muszę Was pocieszyć, że krew z nosa to normalna sprawa. W pierwszej ciąży często mi się puszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×