Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Elpida*
Ana no to nie daleko od siebie mieszkamy w Polsce bo ja Jaworzno napewno kojarzysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
jak odblokujecie fb to proszę o link:) chętnie dołączę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
eehhh no to trudnoo to pewnie teraz dopiero w poniedzialek bo weken siedzem na morzem,no trudnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elpida kojarzę. Dziewczyny na fb kombinują jak Cię zgrać z Madzią :) No i resztę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
ok ja jak co to jeszcze jestem,a wogole to chodzi i dzisiaj jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
dobra mamuski ja uciekam do podusi jak by mnie nie bylo to milego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.pozytywnie zaskoczona to mogą być ale nie muszą bakterie w moczu.ostatnio u mnie w rodzinie były dwa takie przypadki-objawialo sie to tylko trudną do zbicia gorączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koszmarna noc, znowu burza ktorej ogromnie sie boje a musialam wstac do lazienki, brrr tragedia. Ale dzisiaj znowu duchota i tez zapowiadaja burze. Dzisiaj jade na taki piknik rodzinyy do miejscowosci obok zawsze lepsze to niz siedzenie samej w domu. Ide jesc sniadanko bo pies juz zalatwiony a pozniej pogapie sie w pudlo, a i jeszcze zrobie komnpot z porzeczek wczoraj mi narwali :) Milego weekendu kobitki obijajcie sie jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
hej mamuski jak pech to pech Ana 4 minuty wczesniej sie wylogowalam i wylaczylam kompa dzisiaj to widze wrrrrrrrrr!!!!!!ja juz po snidanku zaraz sie biore za przygotowanie wszystkiego na plaze i jedziemy za to u mnie bedzie pinkik bierzemy grila jakies osmiorniczki rybki a jak nie to pewnie miesko,wiec zycze kazdej z was prze milusiego weeekenduuuu pozdrawiam goraco bardzo papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu spokojnie dzisiaj,wszystkie chyba porządki robicie:) Albo rozpływacie się pod wpływem temperatury:D Ja już posprzątałam,obiad ugotowany,synek ma przymusową drzemkę...więc teraz relax...zaraz chyba też pójdę się zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, dziś pustki to prawda... Pojechaliśmy dziś z M nad jezioro do mojego brata i znajomych, zaczęło lać i wróciliśmy :( byliśmy na obiadku i teraz już leżę, w planach sprzątanie szafy i opróżnienie z niepotrzebnych rzeczy - zwłaszcza ciuchów mojego M których nie ruszał od .... nie wiadomo kiedy ;) Ale nie wiem czy mam siłę, tu teraz nie pada ale jest strasznie parno i gorąco, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zerkłam :) Rano wstałam, zjadłam śniadanie, posprzątalam, poodkurzałam, w między czasie zrobiłam zupę góralską z kapusty kwaszonej- kwaśnicę, potem pranie, zjadłam obiad, zabrałam się za robienie kociołka na duszonki i mam teraz już tzw fajrant. U mnie w Beskidach też duszno i wychodzą chmury ale za pewne w nocy przyjdzie jakaś burza. Tak bym chciała poczuć ruchy dziecka... Wizytę mam dopiero w środe i nie mogę się doczekać.. Chce już zobaczyć mojego aniołka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po drzemce:) Tutaj też duszno,możliwe że jakaś burza się przyplącze.. jestem pewna -też mam w środę wizytę tylko że z nfz więc pewnie bez usg. dzisiaj znów co godzinę mogłabym jeść,teraz ofiarą padła brzoskwinia:D Ale czytam tą stronkę o rozwoju ciąży i tam pisze (chyba w 18 tyg) że przyspiesza nasz metabolizm i to dlatego takie głodne chodzimy:p Wrzucę jeszcze raz ten adres http://dzieci.pl/ciaza_kalendarz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
u mnie za oknem też deszcz, buro i ponuro:( moja córcia dalej bez zmian, właśnie zasnęła. Znów będę z nią siedzieć do północy bo teraz się wyśpi i później jest problem wieczorem. Za to wstała dziś o 11 i wydawało się że jest już lepiej. Je jak kurczak. Przed wczoraj zrobiłam w jej pokoju generalny porządek, wywaliłam wszystkie meble, wszystko wymyłam wyszorowałam. Po prostu błysk:) Dziewczyny jak odblokujecie fb to dajcie znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
tylko proszę o link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dobra uciekam może innym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Pozytywnie zaskoczona. Mój syn dopiero co wyleczył się z paskudnej anginy. Przez tydzień nie byłam w stanie skutecznie zbić mu gorączki. Nie miał żadnych innych objawów. Nawet gardło go nie bolało ale w zasadzie nic nie jadł. Może u Twojej córci to też gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dziewczyny jak coś to jestem:) Nika zobaczę jutro co będzie się działo i jak dalej bez zmian to pójdę z nią do lekarza. Bo widocznie coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
Czesc mamuski ja wczoraj caly dzien nad morzem o 21 wrocilam dzisiaj zaraz tez jedziemy,chcialam sie pochwalic ze zaczelam czuc ruchy z piatku na sobote w nocy czyli wczoraj obudzilo mnie boskowanie pierwszy raz ale to tak ze az sie obudzilam i teraz wlasnie przed chwila tez moja dzidzia juz dala znac ze juz nie spi to bylo duzo bardziej delikatne ale sie czuje super uczucie!!!pozdrawiam i zycze milusiej niedzieli!!i mam nadzieje ze mi sie uda jutro dolaczyc na fb do was buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem.....
boksowanie w tak wczesnej ciazy :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elpida to gratulacje pierwszych ruchów:) Ja czuję ruchy już jakieś 2-3 tyg,na początku było to takie lekkie puknięcie od czasu do czasu ale teraz to już mam wrażenie jak by się dzidzia tak delikatnie rozpychała,fajnie skóra na brzuchu przy tym drga:D Wróciłam niedawno z mszy.Ciężko mi było ostatnimi czasy wytrzymać do końca bo mi było słabo.Ale wycwaniłam się i teraz do Kościoła zabieram też Kubę i jak zaczynam czuć się nie za dobrze to odwracam od tego swoją uwagę poprzez synka.Bo normalnie pewnie bym wystała ale już jestem przewrażliwiona chyba na tym punkcie i dlatego mi się słabo robi...a dzisiaj jeszcze taka duchota była,ale dałam radę:) Chyba dzisiaj pójdziemy z M na grzyby,podobno już są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ale tutaj pustki ostatnimi czasy a szkoda:( nie przepadam za fb i nie mam zamiaru tam przesiadywac. U nas upal i duchota zle sie czuje jest mi słabo od rana leże bo nic nie dam rady zrobic.mam nadzieje że upały szybko sie skończą bo zwariuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz 3 dzien jade na paracetamolu mam takie bole glowy ze wytrzymac nie idze ale to chyba wina cisnienia bo strasznie sie zmienia a moja glowa to odczuwa. Juz nie wiem jak sobie z tym radzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tez bym chetnie poszla na grzyby, slyszalam ze teraz sa kurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×