Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Jopka
Monika31, to już się myśli o wózkach? Jejku, ja się boję rozmyślać o płci dziecka, żeby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka je też miałam bakterie w moczu i brałam antybiotyk przez 10 dni, z tego co wiem te co ja brałam nie szkodziły dzidzi, potem przyszła grzybica, smarowałam się jogurtem naturalnym, potem miałam obrzęk pochwy okazało się że to od antybiotyków ale wszystko przeszło jak skończyłam antybiotyk. Teraz na każdą wizytę robię badanie moczu, a teraz podejrzewa że mam niska krzepliwośc krwi. Ja zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Ale ja mam e.coli i to nie w moczu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Ja też bije się oglądac tych wszystkich ciuszków i wózków, poprzednio już miałam wybrany i co :( teraz nie chce zapeszac. Kiedy masz następne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Byłam 7-go, kazał mi przyjść za 3 tygodnie, jeśli nic się nie będzie działo, ale nie wiem czy zdążę do tego czasu zrobić te wszystkie badania z krwi, toksoplazmozy, itd. A jak u was było z badaniem na HIV? Bo to strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to strach zawsze zostaje no jest normalne. Ja zawsze mam dobry humor po wizycie ale już strach po dwóch dniach wraca. Mąż myślał na początku że mam depresje byłam kompletnie bez humoru teraz wie że się martwię i mnie wspiera. Co ja bym bez niego zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka ja sobie zrobilam kiedys prywatnie na HIV :) nigdy nic nie wiadomo, moja mame zarazili WZW C w szpitalu na zabiegu :/ Happypati zaparcia i hemoroidy byly moja zmora w pierwszej ciazy, na zaparcia bardzo pomogl blonnik.kupilam w aptece takie saszetki rozpuszczane w wodzie lub soku. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma listę badan do zrobienia przed 4 czerwca... do lekarza oczywiście chodze prywatnie więc wszystko od zapłąty... doszłam do wniosku ze odwiedze mojego rodzinnego cześć z tych badań na pewno może mi zlecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Pewnie, że tak. :) Mężusie są biedni przy tych naszych wahaniach. Ja np. dziś jeszcze oczu nie otwarłam a już marudziłam, że mnie budzi, a jak już otwarłam, to wylałam morze łez bez powodu... Żenada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladacie Porodowke na TLC? fajny program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Monika, mam podobny plan. A na HIV to są takie jednostki, gdzie robią anonimowo i bezpłatnie podobno. Bo normalnie to chyba 250 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zaparciami nie mam problemu jak jem dużo owoców to nawet idę 3 razy więc się cieszę, a wzdęcia mam straszne, wieczorem to jak by ktoś balon mi w brzuchu nadmuchał. Ja badań na HIV nie robiłam, tylko morfologię, mocz, toxo dwie grupy, grupa krwi, i coś jeszcze ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez złapałam infekcje jakaś, no oszaleć można ;C, z mężem nie współżyje, bo mam zakaz od lekarza (cos z trofoblastem nie tak ostatnio było ) używam płynu do higieny intymnej lactacyt femina (czy jakoś tak)z flora bakteryjna , do tego chusteczki z kwasem mlekowym, mam swój ręcznik, wkładki to zmieniam z 5-6 razy w dzień i nabawiłam się mimo wszystko jakiegoś cholerstwa ;/;/ aaa do tego od czasu do czasu podmywam się tantum rose - ale teraz lekarz zabronił (chyba irygacja to nazwał) bo bakterie mogą się do dzidzi dostać. biorę antybiotyk dopochwowo, najgorzej, ze nie zapytałam ile mam go brać ;C, czy po wymarnowaniu wszystkich, czy wcześniej ;C, będę musiała zadzwonić chyba do gin. co do zamartwiania sie, mam tak samo dziewczyny, mimo , ze to moja pierwsza ciąza, i poronień nie miałam, to cały czas sie martwie , i tak będzie dopóki dzidzi na rekach nie będe miała . no i witam nowe mamuszki ;) dziś do fryzjera sie wybieram, a tak leje , ;C:C:C:c buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam wszystkie programy prawie na tlc najbardziej lubię niesforne mamy czy coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
A właśnie, a propos fryzjera. Farbujecie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie na Hiv, nie jest drogie, wczoraj byłam w laboratorium zapytac o cenny badań , które mi lekarz zlecił, i HIV ok 40 zł , z tymi co mi zlecił to w 150 zł powinnam sie zmieścić, mam na toxo IgM, PTA, HIV, HBS, HCV,TSH, mocz , glukoza jutro ide do rodzinnego i od razu zapytam sie czy może mi skierowanie na któreś z tych badan wypisać ;) ja w tym miesiącu tysiaka wydam ;/ 150 wizyta 90 badania na początku maja, 350 prenatalne, witaminy 100zł 150 ciśnieniomierz (mam sobie ciśnienie mierzyć co 2 dni) i 150 badania pod koniec maja te co wymieniłam wyzej masakra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
A prenatalne w którym tygodniu już można robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide dzisiaj , farba bez amoniaku, wentylacja pomieszczenia i nie powinno byc problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do tych co wymieniłam robiłam jeszcze właśnie WR, tokso igG, grupę krwi , mocz, morfologia, glukoza (te robilam na poczatku maja) teraz dostalam kolejną rozpiske ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leja
Do mam, które mają starsze dzieci. Kiedy mówicie swoim pociechom, że będą miały młodsze rodzeństwo? Ja już w lutym wyskoczyłam za szybko i chyba teraz lepiej poczekam. Mój czterolatek raczej nie będzie zadowolony, szczególnie, że marzy mu się starszy brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewuszki, też myślę o farbowaniu, ostatnio robiłam w połowie lutego więc wyglądam tragicznie, boje się farbowac więc kupiłam tym razem szampon ale poczekam trochę bo boje się o ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kwota ładna ale czego dla Małeństwa sie nei robi. ja też wizyta 150 ale raz na 4 tyg. badania pewno też około 100zł. dupka biore to na tydzień 30zł. kwas foliowy to pikuś a innych witamin na razie mam nie brać, za to zdrowo sie odzywiać. o prenatalnych nawet jeszcze z lekarzem nie rozmawiałam... jak tzreba będzie to zrobie... za to w poradni do której chodzę robią 3/4D to pewno sobie zafundujemy ;) ale to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie chrześnice i z jedną mieszkam, mają po 3 latka i już wiedzą że mam dzidzie w brzuszku, sama bym tez jeszcze nie mówiła ale mamy już nie wytrzymały i teraz co chwile się pytają czy w brzuszku dzidzia płacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tata zawiozl mnie dzis na badania. kolo 17 bede miala wynik progesteronu. mam nadzieje ze jest odpowiedni bo nie chce brac tego duphastonu ani luteiny. bez tego czuje sie lepiej i nie mam wymiotow. boli podbrzusze raz z prawej raz z lewej ststrony ale to normalne teraz. to 10tc a dziecko rosnie okolo 1mm na dobe. ja juzchce te wyniki miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa tez dzisiaj rano byłam na badaniach, mam nadzieje że będzie wszystko ok, a ty to do lekarza zadzwoniłaś że odstawiasz lek. To może jak miałaś takie wymioty i zawroty to rzeczywiście nie możesz go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
No to chyba przyszła pora i na mnie żeby dołączyć do Waszego grona. Jestem w 9 tygodniu ciąży i jestem prze szczęśliwa a zarazem pełna obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ceny badan sa rozbierzne. Ja akurat wszystko lacznie z HIV kila itp robilam w lux med bo mam tam pakiet medyczny i nic nie place. Ale jak zapytalam o ceny to za wszystko ponad 1000 wyszlo. Dzis robilam prywatnie mocz i progesteron i 50 zl zaplacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×