Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Rbababa
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM NA NOWE FORUM DLA KOBIET.WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti...ja mam problemy z jedzeniem, odrzuca mnie od wszystkiego. Wmuszam w siebie, bo jak jestem glodna to jeszcze bardziej mdli. Moze dlatego tylko 1 kg na plusie. Ja mialam krew pobrana w poniedzialek przez polozna. Tutaj badaja grupe krwi, hemoglobine, atyciala, rozyczka, WZW B, Syphilis i hiv, ale rowniez pod katem chorob krwi. Toxo tutaj nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
dzień dobry;) widze że nowe koleżanki dołączją,super!) a ja farbowałam włosy w kązdej ciązy i nic się nie działo,w tej ciazy tez farbowałam juz odrosty,z tego co wiem to nie jest to zabronione a co do wózka jaki mam zamiar kupic to skłąda się jak parasolka i dlatego go wybrałam ale fakt,ze na polskie chodzniki to pewnie nie zdaje egzaminu milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
aha ja przyty lam już 3 kilo ale brzuszek to mi już widać;( nie wiem co to bedzie potem zreztą w każdej ciazy widać było po mnie od początku,taki typ chyba jestem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise... mnie tez brzuszek sie juz troszke zaokraglil i spodni od uniformu juz nie dopinam, mam petelke z gumki, ktora na guzik zakladam:) Ale podejrzewam, ze ten brzusio u mnie to spokojnie mozna uznac jeszcze za taki..."jedzeniowy" a nie ciazowy...jesli ktos nie wie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupe zmienilismy na tajna zeby nikt z poza grupy nie widzial co piszemy. na godzine wylaczam grupe tajna wiec jak ktos chce dolaczyc to zapraszam do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek a ja nie jestem w stanie nic jesc. nie chce mi sie i nic nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa...ja musze, bo jak dopada mnie taki wielki glod (czasem juz po 3 godz od poprzedniego posilku) to cala sie trzese, poce, slabo mi... okropne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek żal mi cię, ja się tak męczyłam w pierwszej ciąży, teraz to mam nudności wieczorne i odrzuca mnie od kawy i zapachu kiełbasy w lodówce, a na twoje dolegliwości nic nie mogę niestety poradzic taki urok ciąży, mam nadzieję że po 14 tc będzie tylko coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odrzuca od mięsa. Zawsze lubiłam kurczaka. Wczoraj mąż zrobił a ja mu powiedziałam że to śmierdzi. Tak samo jak jakas godzine temu zeszłam do taty pietro nizej a on wypakowywal wedline i mieso do lodowki.... dramat.... a jak zaczal smazyc boczek z cebula.... tragedia Ostatnio mamuska robila kotlety mietlone Wchodzac do domu poczulam tylko cebule. W sobote sisotra mi zrobila jajecznice z szynka cebula i pieczarkami. Jak juz jadlam to bylo ok ale jak poczatkowo czulam zapach tych wszystkich poszczegolnie smazonych skladnikow to musialam wyjsc na zewnatrz. Ja ogolnie jesm teraz tylko danio brzoskiwione, rogaliki francuskie, brzoskiwinie w puszcze i kanapki z szynka z indyka i zielonym ogorkiem.... nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti... no niestety tak juz chyba musi byc. Przetrwam wszystko byle z dzieckiem bylo wszystko ok :) Tez mam nadzieje, ze pomalutku wszystko bedzie ustepowac. Ja zmykam do pracy. Milego dnia dziewczyny. Moze jeszcze zajrze, bo jak bede z ta pacjentka to i tak nie bede miala nic do zrobienia wiec moge sobie podgladac od czasu do czasu co sie dzieje na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nowe Mamusie :) Ja narazie przytyłam mało ale za to niestety brzuch mam jak 5 miesiac w pierwszej ciąży. i wszyscy znajomi mnie pytają czy napewno to dopiero 3 miesiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze odrzuca od smażonych jajek i parówek z mikrofali mąż ostatnio jadł na kolacje myślałam że zemdleje, i jeszcze wafelki ryżowe na sam widok opakowania mam mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie... :) ja z apetytem to ok, jem wszystko na co mam ochotę , choć nie jem już tyle co na początku ciąży i waga stoi teraz w miejscu, na szczęście... za to brzuszek już jest widoczny :D :D ale tak lekko zaokrąglony martwię się, bo od wczoraj boli mnie tak przy prawej piersi jak oddycham,nie za każdym razem ale jak bym chciała wciągnąć mocniej powietrze to czuje taki tępy ból, jeśli do jutra będzie bolało jadę do lekarza kurczę ja mam wizytę dopiero 31 maja ale lekarz narazie żadnych skierowań na badania mi nie dał, jeśli teraz nie da to sie o nie upomne, spisał tylko jakieś tam badania co miałam w szpitalu robione, ale to nie były takie jak wy tu wypisujecie... kurczę chciałabym aby był już ten 31 bo chciałabym wiedzieć że z dzidzią wszystko w porządku... a dziewczyny jak myślicie w którym tygodniu poznamy płeć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nie mam polskiego lektora na TLC ... a kiedyś był... !!! Cały czas gadają po angielsku.... Jak to zmienić ? Też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja tez nosze ciazowe, nie wazylam sie i nie wiem ile przytylam ale az sie boje :/ wcinam ciagle parowki z mikrofali, a w pierwszej ciazy mieso smierdzialo mi mokrym psem blee :/ Karmelek moja bratowa jest pielegniarka i ostatnio dostali takiego dziadka z demencja co zaczal dusic jedna pielegniarke a moja bratowa ugryzl- szok :/ zadzwonili szybko do lekarza i zwiekszyl mu leki uspokajajace o 200% :) teraz maja spokoj :) Jestem pewna 2 9 ja czasem tez tak mam ze mowia po angielsku przez caly dzien i nic z tym nie idzie zrobic :/ Francoise taki wozek tez bym chciala wlasnie ze wzgledu na to ze sklada sie jak parasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti 86 ja też musze nosić juz ciążowe. bo w żadne inne już nie wchodze o zgrozo albo mnie uciskają :) Ja jeśli chodzi o jedzenie nie mam jakiś wielkich problemów i zachciewajek. Chociaż najchętniej jadłabym ostrawe rzeczy. Jedyne co mnie odrzuca to słodkie. ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dawno się nie odzywałam. Podczytuję was czasem ale zwykle coś albo ktoś mi przeszkodziło w napisaniu czegokolwiek. U mnie poranne wymioty standardowo, zamiast przytyć to już mam 4kg na minusie. Teraz kolejną wizytę mam 6.06 mam super polskiego ginekologa. Podobno w Norwegii jest najmniejsza umieralność noworodków od kilku lat ale zapewne wiąże się to z tym że tutaj do 12 tc nie ma ciąży w razie W nie dostaje się leków na podtrzymanie itp wiec jest naturalna selekcja. W całej ciąży wykonuje się aż 1 usg w 18 tc ewentualnie pod koniec żeby sprawdzić parametry dziecka i ułożenie. Chyba że coś się dzieje to wtedy badanie wykonuje się częściej a tak to standardowo krew, mocz itp. w sumie to nie panikuje dzieci tutaj są zdrowe więc raczej ten ich system się sprawdza. Jak pójdę 6.06 to lekarz zrobi mi usg żeby sprawdzić czy jest 1 czy więcej dzieci:) niestety spóźniłam się z drugą ciążą o rok bo gdybym rodziła po 2 latach to miałabym cesarskie cięcie a tak to nie wiadomo. Mam jednak nadzieję że coś ten lekarz wymyśli i że jednak mi je zrobią bo ja prędzej zejdę na zawał niż urodzę naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona hehe nie martw sie, nie bedzie tak zle :) ja pierwszego rodzilam 24 godziny w niewyobrazalnym bolu ale po 17 godzinach dali mi wkoncu znieczulenie i na to licze tez w tej ciazy bo inaczej to nie wiem. kurcze a ja myslalam ze Norwegia to raczej z medycyna jest do przodu a tu takie wiesci, to jeszcze gorzej niz w irlandii choc przyznam ze tu do 12 tyg tez nie ma ciazy :/ a w ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN__________OST.@______MIASTO_____PŁEĆ_____DA TA PORODU_____WIEK wpisujemy sie wg terminu porodu !!!!!! princessa_33______25.02.2012_____Kielce______???????_____ 1-4.12.2012 MamaMalpki______27.02.2012_____Bytom_____???????_____04.1 2.2012 happypati________ 01.03.2012_____Krosno_____???????__ ___04.12.2012______21 Olcia0105________ 28.02.2012____Warszawa___???????__ ___04.12.2012_______24 Czarna Iness______28.02.2012____Mysłowice___??????_____ _04.12. 2012 Preggers_________27.02.2012_____ Gdynia_____???????___ __05.12.2012 Kasia9815________29.02.2012____ Łomża_____ ???????______05.12.2012 Ana32___________01.03.2012____Sosnowiec____??????______05 .12.2012______34 karm_mamsia_____01.03.2012_____Belgia______??????___ ___06.12.2012 Misia1126________29.02.2012____Solec Kuj____ ??????____ __07.12.2012________29 Effi31 ___________ 29.02.2012____ Olsztyn______??????______07.12 .2012_______31 justka27 _____ __ _29.02.2012____ Niemcy______? ??????_____07.12.2012 pech_szczęściar __ 29.02.2012____ Piekary Śl ____???????_____07.12.2012 Mamuska2012____18.02.2012_____Łódź________???????_ ____07.12.2012 pektynka_________23.02.2012____Lubliniec_____???????__ ___08.12.2012_______25 pierdołka________ 02.03.2012____Poznań______??????? _____ 09.12.2012________24 Karmelek_30______04.03.2012___Worcester____???????___ __ 09.12.2012________31 Mamusia85_______2.03.2012____ Bielsko_______???????_____ 12.12.2012 luska46__________05.03.2012____Słupsk_______ ??????? _____12.12.2012 _____20 jest. pewna29_____03.03.2012____Beskidy______???????_____12.12.2 012________29 Boss_lady _________6.03.2012 ____ Łódź ________???????______12.12.2012 Protesia_________ 04.03.2012____Białystok______????? ?_____12.12.2012 Justyś27_________07.03.2012____Wyszków_____??????? ______13.12.2012____27 Keiraxxx________ 10.03.2012_____Opole________??????______ 14.12.2012 Papi20__________7.03.2012______Tarnów______???????______ _14.12.2012_______20 karolaoo________06.03.2012_____Pszczyna____ __??????_______15.12.2012 maniusia333______10.03.2012____Olsztyn_______???????__ ____15.12.2012 pozytywnie.zask.___09.03.2012___ Gdańsk________?????_ ______16.12.2012 zona 26l_________10.03.2012 ___ Częstochowa ___??????_______17.12 2012____27 manolololo_______08.03.2012_____Warszawa____???????______ 17.12.2012_____30 zolta____________ 11.03.2012______Gdańsk______?????_ ______17.12.2012 Nerwuska27______5.03.2012_______Gdynia______??????_______ 17.12.2012 loco99__________16.03.2012____Bystrzyca______???????_____ __20.12.2012 Deminges________17.03.2012_____Bielsko_______????? ??______23.12 2012 marcyś87________20.03.2012_____Katowice_____???????_____ __24.12.2012_______25 Miax3__________ 18.03.2012_____Szkocja_______???????_______25.12.2012_____20 Francoise________18.03.2012_____Francja______???????_____ ___25.12.2012 Safari27_______ __16.03.2012_____Niemcy______???????_______25.12.2012____27< br /> LUNA26______18.03.2012______PiotrkówTryb.____??????? _____25.12.2012_____26 jastro___________20.03,2012_____Irlandia______???????_ ______25.12.2012______32 vi______________19.03.2012_____Lubuskie_____???????___ _____26.12.2012 Cziłałka_________22.03.2012_____Warszawa____???????_ _______31.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
10 tc . Wiesz oni tutaj mają super opiekę podczas porodu( znieczulenia i inne cuda wianki) można śmiało powiedzieć że rodzi się po ludzku. Sprzęt mają super, szpitale piękne tylko gorzej z fachowcami:) Ale ja nie chcę tych ich znieczuleń, porodu w wodzie, ja zrobię wszystko żeby urodzić przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz wyniki :) Progesteron 20,83 ng/ml a B-HCG tendencja wzrostowa 122799, 00 mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka to sobie razem poczekamy do 31 bo ja wtedy mam USG :) wczoraj lekarz mnie wazyl i przytylam 1kg czyli chyba normalnie jem wszystko ale mi tez brzuch wyskoczyl. A nie chcialam sie zbadac bo tak pisalyscie wczesniej ze badanie ginekologiczne moze spowodowac poronienie i sobie przypomnialam jak lekarz kazal isc i sie rozebrac i tak jakos palnelam ze nie chce... No ale na nastepnej wizycie to mi juz nie odpusci, tak powiedzial... Dzisiaj troche wzielam sie za sprzatanie strasznie jestem zmeczona teraz, ale u sasiada kolo ogrodka rosnie bez pozwolilam sobie kilka zerwac :) teraz w calym pokoju pachnie slicznie bzem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
a ja dziś zrobiłam rogaliki część z nutellą a część z wiśniami:D mniam;D ogólnie lubię od czasu do czasu coś upichcić:) z obiadami to nie ma lenistwa bo mam w domu 3 letnią Hanię no i dla niej muszę ugotować. Na szczęście zjada pięknie wszystko więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 1szej wizycie byłam w połowie 8 tyg. , juz brałam wtedy od prawie 2 tyg. duphaston, badanie ginekologiczne miałam ale dosłownie 2-3 sekundy ;) i pobranie cytologii. Potem usg dopochwowe żeby zobaczyć czy jest widoczny pęcherzyk, zmierzył wymiary, sprawdził serduszko, wydrukował fote i tyle. Powiedział że tyle wystarczy. ograniczał długość badań do minimum, no i dostaliśmy zakaz seksu do odwołania... mnie brzuszka też minimalnie więcej widać... nie w każdych spodniach mi wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa tez jem brzoskwinie w puszce :D :D :D wlasnie teraz zjadlam gruszki w puszce mniam :D a wczoraj brzoskwinie :D zrobilam wczoraj spaghetti ale niestety nie moglam go zjesc;/// odrzuca mnie od wszystkiego ;/ ja moge tylko jesc wlasnie owoce w puszce, wszystkie owoce ktore maja duzo soku w sobie... nic wiecej........ aha i czasem kanapki z jajkiem pomidorem,rzodkiewka,wiecie takie wiosenne kanapeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona w Szkocji tez jest podobnie jak w Norwegi jakos do 13 tygodnia nie ma ciazy :D nie badaja ani nic... w sumie dzieci zdrowe sa opieka superowa wiec tez powoli sie uspokajam i nie panikuje . :PP ale przyznam ze chcialabym zeby juz mnie zbadali... a to dopiero na poczatku czerwca tak mysle ze mnei zbadaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×