Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość pozytywnie zaskoczona
Miax3 ja mam polskiego ginekologa i on widać że tak raczej "po polsku" prowadzi te ciężarne:) jak trzeba to robi usg. Tutaj są chyba tylko 2 wizyty u lekarza reszta jest u położnej. Ale on sam powiedział że ustala więcej wizyt niż tylko te 2 przydziałowe. Tak samo nie wykonuje się tutaj badania ginekologicznego ale ten lekarz robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cala ciąże prowadzi położna..a nie lekarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez polozna a nie lekarz :) pozytywnie zaskoczona wrzuc przepis na rogaliki please :) a jaka jest norma progesteronu w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od dr gin. Badania krew i mocz, ciśnienie super...ale jak jej powiedziałam o tym jednorazowym krwawieniu, to się zaniepokoiła i zapisała mi luteine.. Mówi żebym nie forsowała się i nie podnosiła nic ciężkiego.. :( Luteina 2x2 dopochwowo... Na kontrole pójdę początkiem czerwca... Trochę mnie to zasmuciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie jestem nowa 11 tydzień ciąży póki co wszystko wporządku czujemy sie bardzo dobrze żadnych nudności uff.. w poniedziałek miałam usg i widziałam swoje maleństwo to piekne doznanie zwlaszcza że to moja pierwsza ciąża długo oczekiwana pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologia wporządku tylko bakterie w moczu mam wiec gin kazał urosept no i ciśnienie wysokie mierze 2 razy dziennie i notuje wyniki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie pomogę ci bo nie mam pojęcia co to jest szukałam na necie ale nic szczególnego sie nie dowiedzialam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, odebrałam moje wyniki, tak jak podejrzewał lekarz mam niską krzepliwośc krwi, mocz masakra znowu bakterie a dwa tygodnie temu dopiero skończyłam brac antybiotyk, nie chce go znowu brac mam problem z połykaniem tabletek kilka razy zdarzyło mi się wymiotowac podczas brania, no i czuje sie po nim strasznie. Pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa, moja lekarka powiedziała że w naturalnie podwyższony poziom bilirubiny występuje w ciąży i oczywiście u noworodków :) i żeby się tym nie przejmować-ja miałam nie znacznie podwyższony poziom b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti, może spróbuj maślanki, z tego co pisały wyżej dziewczyny im pomogło ;) ja mam dopochwowe tabletki, wiec nie jest źle ;) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamiast antybiotyku można przyjmowac dopochwowo? To by było super muszę porozmawiac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki jak tam samopoczucie?? U mnie paskudna pogoda cały dzień pada. Milagrosa ja też mam wizytę na 31 maja już nie mogę się doczekać. Mam pytanie czasami odczuwam takie jakby kłucie w pochwie jest to chwilowe ale zdarza się i nie wiem czy to normalne czy nie? Czy wy miałyście coś podobnego czy mam zgłosić się do lekarza?? Może trochę przewrażliwiona jestem ale najchętniej to bym nawet dzisiaj poszła do gina żeby sprawdzić czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez mam czasem takie klucie ale czytalam ze to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) ja juz po wizycie u lekarza, zbadal mnie - wszystko w porzadku, zaczelam 12 tydzien, u mnie tez widac ciazowe juz piersi i mam wzdety brzuszek :) wymioty i mdlosci znowu sie uciszyly, schudlam 300 dkg :) teraz czekam na 29 maja na badania prenatalne, w sumie duzo nas bedzie mialo w tym okresie badania :) a 13 czerwca kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi20
Cześć Mamusie. Ja dziś po raz pierwszy chyba czuję się tak tragicznie, jak nie narzekałam na mdłości tak dziś cały dzień.. co zjem zaraz niedobrze do tego ból głowy złe samopoczucie i ta pogoda no wszystko na raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Dzisiaj byłam na wizycie, 11 tydzień, na usg widać dzidziusia bardzo dokładnie, aż trudno uwierzyć, że ma już wszystkie części ciała:) mimo 26 lat lekarz dał mi skierowanie na badanie prenatalne, i test Pappa. Twierdzi, że wszystko jest ok, ale on wszystkich wysyła, dla pewności. Miałyście robiony test Pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
to jest link do przepisu na rogaliki:) są bosssssskie:)))))))))) mają tylko jedną wadę za szybko znikają. Moja rada dżem musi być bardzo gęsty najlepiej same owoce do środka włożyć bo inaczej wypłynie. Nutella nie wypływa ale mi bardziej smakowały z wiśnią:) miłego pieczenia http://gotuj.skutecznie.tv/2010/11/rogaliki-drozdzowe-z-dzemem-szybkie-i-smaczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski, ja dzisiaj mam ochote na naleśniki, mniam ;) , siostra mi wczoraj ochoty narobiła . czarna ines z tego co wygooglałam to test papp-a to to samo co prenatalny wykrywa zespól Downa, Edwardsa itp . "Test PAPP-A jest elementem badań prenatalnych który pozwala wykluczyć lub stwierdzić ryzyko wad rozwojowych płodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
Czesc dziewczynki. ja wczoraj do samego wieczora nie moglam sobie poradzic z bolem glowy. do tego nudnosci i pierwszy raz spotkanie "sam na sam" z kibelkiem. a jeszcze kilka dni temu nic takiego mi nie dolegalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leja
Ja wczoraj miałam niesamowitą ochotę na śledzie w sosie chrzanowym (kupiłam w rybnym). Normalnie nienawidzę śledzi. Zjadłam dosłownie kilka kęsów. Później spałam jak niemowlę z godzinkę. Ale po przebudzeniu niestety bliskie spotkanie z kibelkiem :-). Dzisiaj nawet mdłości jeszcze mnie nie prześladują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś lekko krwawi w 9,10 tyg to do lekarza bo to nie jest normalne. Ja mam zapisaną luteinę dopochwowo.. Eh dzisiaj zimno i pochmurno.. Nic się nie chce.. Ponoć w poniedziałek mają wrócić ciepłe dni.. Mnie nie jest nie dobrze, ale dziwnie się czuję.. Nie mam za bardzo ochoty na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Ja mam dzisiaj chyba gorszy dzień . Chodzę od rana i narzekam jak stara baba wytrzymać ze mną nie idzie :( . Dzisiaj moja starsza córka ma imieniny może doradzicie jaką niespodziankę można jej zrobić ? Ma 11 lat . Do tego wszystkiego idę dzisiaj do internisty bo mi się jakiś guzek pod skórą na ręku zrobił i boli bardzo . Ech życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też dziś nie najlepszy dzień. W zasadzie to juz wczoraj się zaczęło. Wszystko mi przeszkadza. A do tego moja córcia znów ma obniżoną temperature i złe samopoczucie. Odbieram dizś jej wyniki i zobaczymy czy nadal ma bakterie czy nie. A co do niespodzianki Cziłałka moze jakiś deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana32 myślałam własnie nad tym żeby zrobić jej torcik jakiś dobry tylko że ja na słodkie patrzeć nie mogę i tu jest problem nawet herbaty sobie już nie słodzę :( Po prostu nie dam rady robić nic słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi ja dzisiaj naleśniki na śniadanie zrobiłam,tylko że z dżemem brzoskwiniowym bo nie miałam truskawkowego:) wczoraj odebrałam wyniki z morfologii i antygen hbs.Połowę wyników mam albo za małych albo za wysokich.Znowu dostanę pewnie żelazo tak jak w 1 ciąży.Zawsze miałam "słabą" krew a w ciąży oczywiscie się to pogłębia. mężulek pojechał do kontroli,mam nadzieję że będzie ok,trzyma diete teraz i nic go nie boli.Tylko badania z tomografii dzisiaj zobaczy,bo jak wychodził ze szpitala to ich jeszcze nie było. Co do wózka to mam po Kubusiu,zielono-czarny z tako,głęboki + spacerówka,no i zakupiłam też w tej samej kolorystyce lekką spacerówkę,żeby ją łatwo złożyć przy wypadzie np do miasta.Tej jeszcze używam. Fotelik do auta,taki 0-9 miesiecy mam z maxi-cosi,taki troszke starszy model ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) widzę że niektóre kiepsko, ja wczoraj się czułam fatalnie wieczorem takie mdłości że masakra, dzisiaj na razie dobrze u mnie rano jest najlepiej ale jak się zacznie to koniec. Pogoda ogólnie zimno, niby słońce świeci ale wiatr że okna powyrywac by chciał. Odliczam do badań mam w poniedziałe http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73vexai62o.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki. u mnie też dziś kiepsko :( mam straszne zaparcia i nic nie pomaga byłam w aptece dostalam jakis proszek do rozrabiania nie dosc ze nie dobry i nic nie pomogl to jeszcze mi po nim nie dobrze bylo ;/ ehh do tego bola mnie strasznie plecy.. pieke znajomej rurki na komunie z kremem jak robilam ciasto to myslalam ze umre nie moglam sie wyprostowac tak mnie plecy bolaly :( pogoda okropna zimno wieje i pada ja chce słońce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×