Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ancia74

makijaż permanentny Cococabana w Bielsku

Polecane posty

Gość ancia74
Witam, Pani Pasoń, otóż muszę się Pani przyznać kim jestem bo pisze Pani kłamstwa, mam na imię Jola nie będę podawać nazwiska publicznie, robiłam u Pani kreski w lutym rok temu i kupowałam groupon, nie mam pojęcia o jakich Pani koleżankach pisze, wyssała sobie to Pani z palca. Nie muszę namawiać nikogo do pisania negatywnych komentarzy rozwinięcie mojego tematu jest tego dowodem. Proszę się nie tłumaczyć i nie oczerniać nas - klientek, że kłamiemy bo to wszystko prawda. Muszę Pani zadać pytanie - Jak ktoś ma zgłosić reklamację skoro nie odbiera Pani telefonów i nie oddzwania???? Ja zgłosiłam Pani reklamację przy drugiej korekcie i oczywiście musiałam pokryć koszta tej reklamacji, na 3 korektę nie miałam szans łatwiej by było trafić szóstkę w totolotka niż się z Panią skontaktować. Więc niech się Pani nie tłumaczy. Ps. Cieszę się, że założyłam ten temat, było warto, wiele kobiet po przeczytaniu tego forum zastanowi się dobrze zanim zostanie Pani klientką. Ja przed wykupem grouponu szukałam opini o Pani usługach, proszę się nie obrażać tylko przyjąć to na klatę z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Ancia muszę cię zmartwić ...twoje nazwisko widnieje przy jednym z twoich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pason
dobrze rozumiem natomias zawsze uprzedzam kazda Pania iz niekiedy nie jestem w stanie odebrac telefonów gdyz wykonuje zabieg a niestety nie mam sekretarki która moze robic to za mnie prosze wtedy o smsa zawsze staram sie oddzwaniac.makijazem natomiast nie zajmuje sie z doskoku gdyz głownym moin zajeciem jest tylko makijaz jest to moja pasja uwielbiam to robic wkladam w to moje całe serce ....szkoda ze Pani tak bardzo chce mnie zniszczyc bo mysle ze prywatne żale mogłaby Pani załatwic inaczej ..pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pason
Pani Anciu nie tłumacze sie i mój wpis nie ma służyc wybielaniu sie gdyz myslę że ile osób na swiecie tyle opini ...a wiec jestem pewna ze nie przyszedł nikt nigdy z reklamacja .nie miałam tez telefonu z takową informacją ..jestem równiez pewna ze nie wykonałam nigdy zadnej blondynce czarnych brwi ...pozdrawiam drogie Panie i gwarantuje żę moja usługa jest w 100% kompleksowa oraz że wszystko co trzeba poprawic (jesli jest taka potrzeba gdyz pigment wchłania sie u kazdego inaczej oraz rózne Panie róznie dbaja o miejsce zabiegu za co nie moge ponosic odpowiedzialnosci)jest wykonane na wysokim poziomie...zwykle wystarcza jeden zabieg i korekta a wiec standardowa procedura... serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Pani moja kochana :) Ja nikogo nie chcę zniszczyć, czy znalazła Pani jakieś obelgi czy kłamstwa w moich wypowiedziach... jeśli Pani mnie pamięta to wie Pani, że wszystko to co pisałam to prawda. Czemu Pani pisze, że chcę Panią zniszczyć??? Ja tylko wystawiłam opinię o Pani usłudze jaką Pani wykonała. Każdy ma prawo opowiedzieć swoją historię, moja tak wyglądała i to miiii było rok temu cholernie przykro jak mnie Pani olała i zostawiła z problemem...to chyba ja jestem poszkodowana... coś się Pani pomyliło i nawet słowa przepraszam.... Gdybym była zadowolona to bym opisała Pani usługę w pozytywach, taka jest siła internetu, że każdy może wystawić opinię. Gdy ja poszukiwałam komentarzy przed zakupem grouponu nic nie znalazłam i szłam w ciemno. Dzięki temu postowi klientki będą miały jakąś wiedzę, przecież każdy może opisać swoją opinię na forum i Panie zadowolone i niezadowolone, to nie moja wina że więcej jest tych nie zadowolonych może to i Pani pomoże wynieść wnioski i lepiej traktować swoje klientki, odbierać lub oddzwaniać na 10 nieodebrane połączenie (widzę na forum, że nie tylko moich telefonów Pani nie odbierała). Ja też prowadzę interes i nie wyobrażam sobie nie oddzwonić na nieodebrane połączenie. Proszę się nad tym wszystkim zastanowić i popatrzeć na to nie tylko ze swojej strony ale i z mojej jak ja się czułam i wysnuć wnioski na przyszłość. Przecież jak by wszystko było ok to by nie było tematu. Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinlagraca
Makijaż z grupona? Co za brak wyobraźni. Proszę mieć pretensie tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, po przeczytaniu postu pani sylwii nie wiem czy mam płakać czy się śmiać. Pani Sylwiu z całym szacunkiem dla Pani ale trzeba umieć przyjąć krytykę jeżeli jesteśmy nie zadowolone to mamy prawo to wyrazić i przestrzec inne dziewczyny., napisała pani że jestem wirtualna klientką szczerze wolała bym być wirtualna, mam na imię Kasia i rok temu robiłam u Pani kreski, moja kuzynka którą namówiłam ma na imię Ania jej pani robiła górę i dół i do dnia dzisiejszego nie ma zrobionej korekty po pół roku dzwonienia dziewczyna po prostu zrezygnowała gdyż nie odbiera Pani telefonu. Proszę się zastanowić nad sobą i zacząć poważnie traktować ludzi. Gdybyśmy były zadowolone to jaki cel zakładania tego postu? rozumiem, że nie jest Pani miło czytać takie opinie ale zamiast się unosić i oskarżać nas o kłamstwo proszę wziąśc sobie do siebie nasze zarzuty i poprawić pewne zachowania, tak na marginesie dodam że jak byłyśmy umówione to spóźniła sie pani prawie 40 minut , a to też świadczy o szacunku dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Z.
Witam!!! miałam u p.Sylwi Pasoń robione zarówno kreski na powiekach jak i usta i jestem bardzo ,bardzo zadowolona!! Zdziwiona jestem opiniami ,które tu przeczytałam ,ale myśle ze to tylko złosliwa konkurencja ...Słuchajcie drogie panie ,jeśli zastanawiacie się czy zdecydować się na makijaż permanentny w Cococabana to jak najbardziej polecam!!! Jesli macie jakiekolwiek pytania to służę pomocą :)podaję adres e-mail piszcie pytajcie dachmax@vp.pl Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Słuchaj Magda jak mówisz, że jestem złośliwą konkurencją to może się ze mną spotkasz i Ci pokażę oczy???? To że ty jesteś zadowolona to nie znaczy że każdy musi być zadowolony, no napisz do mnie to się spotkamy cwaniaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Ancią, to że komuś sie podoba to co zrobiła Pani Sylwia to nie oznacza, że osoby nie zadowolone nie mają prawa wyrazić sowjego zdania, ja też chętnie się spotkam i pokażę moje niby kreski ( bo trzeba mieć dobry wzrok żeby je znaleźć) . Nie rozumiem skąd taki atak?? fora są po to aby ludzie wyrażali swoje zdania i opinie, ja jestem nie zadowolona z usług Pani Sylwii i mam pełne prawo do wyrażenia swojego zdania. Domyślam sę że Magda.Z jest znajomą Pani Sylwi, a to dlatego, że gdyby była tylko jedną z wielu klientek i była by zadowolona, to w forum na jej temat napisała by że ona poleca i jest zadowolona, no chyba że pani Magda za dobrą opinię swojej kosmetyczki, fryzjerki i pani w sklepie jest w stanie aż tak sie ekscytować i oskarżać innych o kłamstwo. bardzo proszę o trochę pokory jedni są zadowoleni inni nie są , i jedni i drudzy bez zbędnych emocji mają prawo do wyrażenia swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamijaZz82
Dziewczyny! Trzeba polecać sobie osoby, które dobrze wykonują swój zawód jeśli będziecie zadowolone z efektu zabiegu! I uświadamiać, że nie powinno się kupować makijażu permanentnego na zakupach grupowych po taniości! Byłam tydzień temu na makijażu permanentnym w salonie nw Warszawie i czekając na wizytę miałam 'przyjemność' zobaczyć osobę, która tam taki makijaż usuwała.. nie dość że boli to jeszcze kosztuje.. Nie warto więc oszczędzać na twarzy. Moje brwi wyszły super, ale ja już widziałam makijaże tej pani, bo moja mama robiła u niej kreski. Polecam więc szczerze Agatę Świecką z Wyspy Urody jeśli ktoś szuka osoby godnej polecenia w stolicy. Mogę nawet podesłać swoje zdjęcia po zabiegu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_Sasza
Co za bezmyślność. Jak można zdecydować się na makijaż permanentny zakupiony na gruponie. Pretensje można mieć tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Dziewczyny przecież groupon nie znaczy gorsza usługa jest to portal który pomaga się rozreklamować i nabyć nowe klientki które będą polecać dany np. salon. Już wiele razy wykupowałam kupony i naprawdę byłam zadowolona i wiem że wrócę do tych miejsc już płacąc normalną cenę. Ja sama prowadzę działalność i chcę puścić groupon wiem, że będę musiała ostro zejść z ceny ale chcę przez to nabyć nowych klientów. I właśnie przyjmując ludzi z grouponu będę się starać aby byli zadowoleni i nie będę zaniżać jakość usługi. Dużym problem są koszty ukryte które powodują, że cena wzrasta prawie do ceny normalnej, tak było w moim przypadku - makijażu. Akurat tak się stało że natrafiłam na ferelny salon a właściwie osobę. Ale to nie jest wina grouponu. Ta Pani nie robi makijażu tylko przez puszczanie grouponu, w tym forum chodzi o ocenę usługi jaką wykonuje na co dzień. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Z.
Witam!!! słuchajcie niezadowolone panie ,ja także wyraziłam swoją opinię na temat p.Sylwi i uwazam ,ze skoro jestecie tak mega zawiedzione i rozczarowane to po co ciągnięcie ten temat ,takie rzeczy można załatwić w sądzie występując np. o zaduscuczynienie bądz odszkodowanie !!!! ja jestem zadowolona i polecę kazdemu p.Sylwię,jeżeli faktycznie macie tak spiepszony makijaz polecam jak wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Z.
Czytając Anciu wczesniejsze twoje wpisy tak samo krytykowałas opinie klientek p.Sylwi jesli było ok ,pisząc ,że to sama p. Sylwia, a mnie wyzwałas od cwaniar:) Ancia i Bonk jestescie mega nakręcone ,jest to az nienaturalne, bo tak samo jak mi napisałyście mogłyscie zostawic wpis odradzam itd i dac spokój a tym czasem rozpisujecie się ,negujecie opinie innych .Tak jak napisałyscie kazdy ma prawo to swojego zdania ,ja i inne zadowolone też...Nie jestem zadną znajomą p.Sylwi a makijaz kupiłam przez grupon,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
I kto tu jest nakręcony :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEVVV
Witam serdecznie, Bardzo mi przykro jak ludzie potrafią być zawzięci jeśli chodzi o negatywne emocje. Ja również byłam i jestem klientką Pani Sylwii. Miałam robione obie kreski i usta i jestem bardzo zadowolona. Z tego co widzę, głównym powodem niezadowolenia autorki forum jest kształ kresek. Chciałam bardzo zaznaczyć, że Pani Sylwia dopasowywuje indywidualnie zarówno kolor (do cery,urody, preferencji klientki, oraz tego jak się barwnik wchłania w skórę) oraz kształ-ust i kresek. Wiem to ponieważ mój efekt makijażu był tak zadowalający, że spodobał się innym osobom, także jeszcze 3 osoby zrobiły sobie również i usta i kreski, i każda z osób wyglądała inaczej, Pani Sylwia idealnie dopasowała makijaż do urody danej osoby. Ja na przykład mam małe oczy i poprosiłam o większe i dłuższe kreski, wyszły bardzo fajnie; jeśli chodzi o usta miałam mały ubytek na górnej wardze i w dodatku była słabo zaznaczona. W rezultacie usta zyskały ładny kształ i ciemno różowy kolor. W dodatku Sylwia jest bardzo przyjaźnie nastawioną, bardzo komunikatywną osobą, więc nie wierzę, że można nie dogadać się nią jak ostatecznie makijaż ma wyglądać. W trakcie zabiegu rówież mogłam zerknać czy jest ok jak mi się podoba. Jeśli chodzi o nieodebrane telefony, to chyba oczywiste, że jak się wykonuje taką pracę to nie będzie się odbierać telefonów. Ja byłabym bardzo zła, jeśli osoba wykonująca taką czynność co chwilę przerywałaby odbierając telefon. Chodziłam na przykład do dentysty, który niestety tak robił...Tak więc na każdy sms dostałam odpowiedź w niedługim czasie. Podsumowując uważam, że Pani Ancia bardzo aktywnie udziela się na forum, a na żywo wprost nie umie powiedzieć swojego zdania Sylwii. Podanie nawet nazwiska na forum czy rozmowa telefoniczna nie jest tym samym, a już na pewno nie po zrobieniu takiego dymu na forum w internecie. Bronienie się atakując i narzucając, każdemu kto pisze coś pozytywnego na temat Sylwii, że jest na pewno znajomym jest dziecinnąi słabą linią obrony. Pozatym, w sumie racja, mogę powiedzieć, że Pani Sylwia jest moją znajomą- od pierwszego spotkania bardzo dobrze nam się rozmawiało i bardzo chętnie szłam na następne korekty i makijaże. Życzę przede wszystkim odwagi mówienia czego się oczekuje nie tylko wirtualnie. Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Pani BEVV już dawno nie udzielałam się na forum, jednak na każdą wypowiedź, która dotyczy minie staram się odpowiedzieć, dlatego jestem aktywna i dlatego że to ja właśnie zamieściłam post. Jest to forum którego celem jest wyrażenie swojego zdania i opinii i tylko dlatego zamieściłam ten post, aby klientki szukające jakiej kolwiek wzmianki na temat efektu usługi wykonującej przez Panią Sylwię miały prawo wyboru. Cieszę się że Pani Sylwia ma wiele wielbicielek również uważam, że prywatnie jest miłą i fajną osobą ale nie to tu jest tematem. Irytuje mnie to że krytykują mnie Panie (osoby które lubią prywatnie Panią Sylwię) za to że jestem zła na jej pracę. Przepraszam bardzo za to że wystawiłam "negatywa" Pani koleżance. Ale zachowanie w czasie pracy i po wykonaniu usługi.... co będę się rozpisywać to już było szczegółowo wcześniej opisane. Co do telefonów z mojej strony było ich ok 20-stu i smsy również były wysyłane wiele razy. Więc nawet gdy Pani Sylwia wykonywał w tym czasie pracę to mogła oddzwonić albo odpisać po niej. ZACHĘCAM WSZYSTKIE PANIE ZADOWOLONE I NIE DO WYRAŻANIA SWOICH OPINII NA TEMAT WYGLĄDU SWOJEGO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO WYKONANEGO PRZEZ PANIĄ SYLWIĘ Z COCOCABANY W BIELSKU-BIAŁEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
...A NIE DO KRYTYKI OSÓB KTÓRE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWISS COLOR
Bardzo miło wszystkich witam :) Jestem szcześliwa ponieważ od 7 tygodni mam zrobiony trwały makijaż czyli permanentny makijaż . Ponad dwa lata temu miałam nieszczesliwy wypadek samochodowy w którym ucierpiała moja twarz. Po tak długim czasie wyczekiwania lekarz zezwolił na wykonanie makijażu permanentnego na przeszczepionych czesciach twarzy ustach i okolice łuku brwiowego . Ja wybrałam od wielu , wielu lat dla mnie zaufany salon P. Anetty Cybul "STUDIO PERMANET MAKE-UP" w BIELSKU-Białej uważam ,iż ta pani staneła na wysokości niebagatelnego zadania . Makijaż jest piękny co prawda musiałam robic trzy poprawki ale wszystko było w cenie , która nie jest wysoka . Pani Anetta wykonując makijaż czerpie radość i zadowolenie nie z pieniedzy lecz z zadowolonego klienta ,że mogła z niczego zrobic coś . Dla mnie to coś to powrót do normalnego życia w społeczeństwie . Dziekuję pani Anettko :) POZDRAWIAM MAGDALENA NOWAKOWSKA- TRYJBEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo80
Witam jest na gruponie sprzedaż dobrze że poczytałam opinie bo bym się nacięła , zachęciła mnie cena .Ja myślałam że na gruponie to same dobra firmy chyba jestem za stara i się nie znam na tym .poradzcie gdzie osoba 55+ może zrobić fajnie i nie drogo brwi w Bielsku.Pozdrawiam Janina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Ja robię z grupona w Venus ( jak sie jedzie do szpitala wojew. po prawej stronie) ale bez grupona tez mozna. Niech pani zapyta kiedy wystawia grupona to moze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
A co do p. Sylwi z Cocaca........ Pewna pani poszła tam osobiście (widocznie telefonicznie było nierealne) umówić się na makijarz z grupona czy grupera....i usłyszała że terminów brak , chyba że dodatkowo płatne to na ten tydz. 600zł. a na przyszły to za 400zł..... dobre co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^^^
Każdy może, a nawet powinien napisać swoja opinię. Szczególnie, jeśli oferent jest fuszerem. P. Sylwio, Internet nie zna litości... Jak nie na Kafe, to na FB, szybki zysk i pazerność na pieniądze to zła taktyka w biznesie. Reklama szeptana jest najskuteczniejsza... Obawiam się, że albo pani zmieni lokal albo zacznie się przykładać do pracy. A Urząd Skarbowy wie, że nie wystawia pani faktur? Jesli to prawda, przejedzie się pani na całej linii. P.S. Poprawki powinny być wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Poprawka ? Juz samo słowo mówi nam co oznacza- poprawiam coś co nie wyszło lub zostało niedokończone przez wykonującego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo80
Dziękuję za podpowiedź po świętach pójdę i zapytam bo teraz to tyle roboty , roboty ,do nocy jak to na poczcie jest , pozdrawiam życzę Radosnych Swiąt Janina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka1979
Dziewczyny....... Każda Wam powie, że makijaż trwały w Bielsku robię się w Dermice na Wyspiańskiego. Jeździ tam laska z Long Time Linera i robi to profesjonalnie zobaczcie sobie na opinie:http://www.makijaztrwaly.com/opinie.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka1979
KOBIETKI....:) Logiczne jest, że jeżeli jakaś kosmetyczka sprzedaje poprzez "grupon" czy "tam grupen" to dlatego, że nie ma klientek zbyt dużo, bo jest kiepska. Makijaż permanentny wykonuje się tylko u sprawdzonych linergistek, a one są drogie bo mają talent i kupę klientek. Więc jak Cię nie stać na makijaż trwały, to go nie rób lub zrób na raty a nie kupuj tandety w "gruponie" DZIEWCZYNO to jest twarz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2333
ancia74 gdzie poprawiałaś w szczyrku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2333
odpisz mi na emaila doris2339@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×