Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ancia74

makijaż permanentny Cococabana w Bielsku

Polecane posty

Gość ola7789
Po przeczytaniu opinii i przeglądnięciu zdjęć prac zdecydowałam się na panią Celinę do zrobienia brwi. Przesympatyczna ciepła i niezwykle sromna dziewczyna. Poświęciła mi dwa razy więcej czasu (coś się nie osadzało), nic mnie nie skasowała więcej i jeszcze przepraszała, że mój mąż czekał na mnie 1,5 godziny dłużej. No coś niespotykanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaa79
Robiłam brwi u Celiny Piwko, polecam. Miałam trudny przypadek ze względu na przebytą chorobę (prawie brak). Bardzo się bałam, ale wystarczyło zamienić kilka słów i cały stres opadł. Zdziwiło mnie to, że poświęciła mi pół dnia (bardzo dużo czasu na rysunek wstępny) i zapłaciłam tak jak wszyscy. Nic nie doliczyła. Niespotykane w dzisiejszych czasach. Tak jak pisałem, jestem bardzo zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosnowiczanka2017
U nas w Sosnowcu ostatnio na mieście mówi się o Celinie Piwko z Bielska. Już kilka znajomych robiło u niej brwi - wszystkie zachwycone. Mimo wszystko sama muszę chyba dorosnąć do decyzji o permanentnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
O wiele lepszy gabinet jest w Krakowie niedaleko Bielska: beautyconect.pl/ Robiłam tam brwi i oczy i szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula

warto tam iść tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melonek

Ja jechałam do Tychów, tam jest bardzo dobry gabinet prowadzony przez Panią Jagodę - FROUFROU LINER. Bardzo ładnie i subtelnie podkreśla brwi, to wszystko wygląda naturalnie a nie tak chamko sztucznie jak w niektórych salonach. Ja jestem zadowolona. Do tego Pani Jagoda jest przesympatyczną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritana

a może ktoś z Was chciałby się wybrać do stolicy ? jesli tak to zdecydowanie warto udać się na ulicę Wilczą 32 do salonu Jest Pięknie 🙂 Pracująca tu Dominika Kossakowska to mega doświadczona linergistka. indywidualny dobór odpowiedniej metody, dobre jakościowo barwniki, przyjazna atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×