Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ancia74

makijaż permanentny Cococabana w Bielsku

Polecane posty

Gość pytanieeee
a kto robił makijaż lub cokolwiek innego w Venus Elite Spa w Bielsku Białej i co może powiedzieć o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Izydor
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale trafilam :) No cóż powiem tak, a raczej napiszę - makijażu permanentnego U Sylwii nigdy nie robiłam choc nosze się z tym zamiarem. Ale robie u Niej od jakiegos juz czasu rzesy. I mając porównanie z innymi miejscami - to w ŻYCIU nie zrobiłabym ich gdzieś indziej! Mając złe doświadczenia z innymi "slaonami" gdzie po nałożeniu rzes nie mogłam otworzyć w ogole oczu, gdzie oczy mnie cąły czas szczypały były notprycznie zaczerwienione czy odpadały po kilku dniach. W La Rocca - u tak burzliwie obgadanej tu p. Sylwii robie je już po raz "nty" i wyglądaja zawsze CUDOWNIE, naturalnie, długo sie trzymaja i nie podrażniaja mi oczu. Dziewczyny, którym polecilam Sylwię byly rownież bardzo zadowolone.Te, które robiły permanentny własnie tam - rownież. Co do zarzutów o tym, ze Sylwia pisze sobie sama pozytywne komentarze - ja sie podpisze imieniem i nazwiskem - któraś chętna - niech zostawi sój mail, chętnie podam rowniez numer telefonu. A na miejscu panie Sylwii - sprawdziąlbym kto tak chamsko oczernia, bo sposób pisanie negatywnych komentarzy - używanie pewnych sów i zwrotów wskazuje na tę sama osobę. wprawny informatyk po numerze IP komputera latwo dojdzie kto to :) Póki co - pani Sylwii życze wciąż zadowolonych Klientek. A niezadowolonej/ym paniom tu, które sie wykrzyczały, życze dobrych relacji z ludźmi i może zmiany partnera czy cos? Bo źle dobrany powoduje straszne frustracje jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem umówiona na makijaż permanentny do Pani Agaty Pawlik która pracuje w salonie urody Irys w Bystrej. Czy któraś z Pań robiła makijaż u tej Pani? Jakie efekty i opinie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeżeli szukacie dobrej sprawdzonej Linergistki zapraszamy na stronę Facebook https://m.facebook.com/Linergistki Znajdują się tam sprawdzone rekomendowane certyfikowane i wykształcone osoby do których w ciemno można iść zrobić. Jeżeli na stronie nie znajdujesz w Swoim rejonie napisz wiadomość dziewczyny pomogą znaleźć. Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Bielska Białej również jest Linergistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane1
Hej. A co możecie powiedzieć o salonie urody Anna Krząstek na Jutrzenki w Bielsku - co prawda wizytę na brwi mam za m-c, ale już badam teren;) Będę tam 1 raz.... będę wdzięczna jeśli coś mi doradzicie?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortiszja83
Ane1 zapewne masz wykupiony Grupon w tym salonie (widziałam ta ofertę).Powiem tak....jedne panie są zadowolone z takiej usługi a inne żałują.Sama się zastanawiałam aby poszukać gdzieś okazji i zapłacić mniej za taki zabieg,ale za dużo się naczytałam i pooglądałam zdjęc spartaczonej roboty.Grupon polega na przyciągnięciu klienta, zero zarobku na takim zabiegu i kilka godzin pracy dla kosmetyczki.Nie wiesz na jakim tuszu pracuje (słyszałam że kosmetyczki podmieniają produkty na tańsze) Sama wolałam uzbierać pieniądze i poszłam do kobiety która zajmuje się makijażem permanentnym kilka lat,co chwile jeździ na szkolenia itd...zapłaciłam za zrobienie brwi metodą włosa oraz całego oka 1400zł.nie żałuję wydanych pieniędzy.Jestem bardzo zadowolona i przez najblizsze 5 lat nie bedę chodzić w okularach przeciwsłonecznych aby ukryć spierniczoną robotę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,ja niestety poszukuje kogos kto mi poprawi makijaz ust od Pani Sylwi z cococabany i trafilam tutaj .Kasa mi nie przepadła ale robilam dwa lata temu i jedna strona jest mocno zrobiona druga mniej,(usta|)nie chcialam poprawiac bo sie bałam jednak ciagle smarowalam sie szminkami -ciagle codziennie aby nie bylo widac.Pamietam jak bylam w salonie było brudno i wogule widac było ze dziewczyny zajmuja sie plotkami a nie salonem niemniej jednak uwazam Ze Pani Sylwia była miłą osoba serdeczną ale szkoda ze tak podchodzi do pracy ,jednak trzeba ciagle dbac o klientów o salon bo Polski biznes jest ciezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zawodową Linergistką i nie polecam robienia makijażu w takich miejscach z grouponu. Aż się roi od poprawek, codziennie ktoś dzwoni i prosi o pomoc w poprawce tego czegoś. Podpowiem Wam jedno nie zawsze da się poprawić czasami trzeba laser i to są większe koszty niż te zaoszczędzone. Ponadto makijaż permanentny jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym, a najczęściej od takich osób słyszę matko jak bolało i spuchniete kilka dni. W ten sposób jest nie prawidłowo wykonany zabieg. Ale produkty dobre kosztują, szkolenia również i wierzcie mi że jeżeli ktoś robi za 300 czy 400 zł taki makijaż to z pewnością na słabej jakości produktach , a o szkoleniach to nie słyszał. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane1
nie mogłam sie doczekać opinii. byłam i zrobiłam... Salon Pani Ani na jutrzenki w BB - grupon oczywiście sponsorował mój makijaż;) kształt pierwotny jaki zaproponowała Pani w salonie......... BARDZO odbiegał od mojego naturalnego kształtu,zamiast ładnie wprofilowanych brwi w lustrze zobaczyłam coś mniej więcej takiego ( ^^) chciało mi się śmiać;) gdybym zdała się na jej "gust" to prawie jak pozwolić sobie narysować na twarzy zwierzątko takie jak maluje się dzieciom - i pokazywać się tak wszędzie przez - jak zostałam zapewniona przez 5 lat! minął pierwszy tydzień - zniknęła połowa barwnika - jak obiecali! ale nie minęło pół roku i kolejna połowa się sprała, są prześwity, inne odcienie na brwiach. nie wspomnę że poprawka do makijażu płatna o czym zapomnieli mnie poinformować w dniu robienia makijażu, potem w dniu poprawki też nikt nie wspomniał o tym - dopiero na wyjściu został mi wręczony paragon - niestety zapłata kartą niemożliwa więc biegałam za bankomatem. niestety Pani Aniu. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 1808
Ja także robiłam makijaż permanentny u Pani Ani z gruponu i powiem,że moze to zależy do skóry, ale ja jestem bardzo zadowolona,najpierw Pani mi narysowała rysunek i dopiero pózniej malowała i wyszłam mega zadowolona.Teraz wybieram sie ponownie na makijaż ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pod nosem otworzyli jakiś miesiąc temu albo dwa gabinet urody Estelium na Broniewskiego . Znacie? Jeszcze mogli się w sumie nie przebić do świadomości klientek. Ja ich polecam, bo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Jak byłam na laserze to wszystko mi jasno wyjaśnili co do pielęgnacji skóry przed i po, co pić a czego unikać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Witam. Mam zamiar zrobić sobie makijaż permanentny w Bielsku i szukam naprawdę dobrego gabinetu w którym nie spartaczą mi na lata urody.Interesują mnie przede wszystkim oczy i usta.Proszę doradzcie i polećcie mi kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Olę Wójtowicz - makijaż permanentny w jej wydaniu to cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
ja też polecam Panią Olę Wójtowicz. Kobieta wie, co robi, ma wiedzę, doświadczenie i dobre oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola3345
Robiłam brwi permanentny jakiś rok temu. Nie napiszę gdzie, ale były totalnie zepsute, musiałam częściowo korygować laserem (sic!). W tym roku trafiłam na Panią Celinę - facelove. Przemiła ciepła kobieta która wykonywała mi go bite 3 godziny. Godzinę poświęciła mi na rysunek wstępny. Bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobnie po zakupie takiego kuponu - pani potraktowała mnie jak zło konieczne i źle wykonała kreski - na korekte już nie pojechałam bo zwyczajnie się bałam że popsuje je do końca. https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaBB88
Podobno w Bielsku najlepiej robią makijaże permanentny Pani Magdalena z BeutyFaktor i Pani Celina z Facelove (jakiś ranking ogólnopolski). Natomiast sama robiłam brwi jako modelka gdzi indziej podczas szkolenia - odradzam. Podobno zależy na kogo się trafi, ale ja trafiłam źle. Co do grouponu to masakra. Wszystkie usługi z gruponu są tragiczne. Te wszystkie salony nie widzą chyba prawdziwego sensu takich akcji. Przyjdziesz do nich i traktują cię z buta, zamiast zachęcić do kolejnych wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata7723
Warto porozmawiać z więcej niż jedną osobą w tym temacie. Tak jak poprzedniczki wyżej polecam BeautyFaktor, Facelove i oprócz tego Bachowską do microbladingu. Przeglądnijcie sobie ich prace, bez porównania z innymi (naturalne a nie śmieszne kleksy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bielsku najładniej robi Bachowska, Magda Beauty Faktor i Celina Facelove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LinergistkaBB
Drogie Panie, ostatnio od klientek dowiaduję się, że są w Bielsku gabinety, w których wykorzystuje się wielokrotnie te same igły to przeprowadzenia makijażu permanentnego. Kosmetyczka tłumaczy, że jest to przecież nasza igła. Drogie Panie, w takim wypadku od razu proszę zrezygnować z usługi i zgłosić zdarzenie do sanepidu. Igła powinna być otworzona wyłącznie w Waszej obecności. Nie inaczej. Nawet gdyby była to igła z pomocą której wcześniej wykonywany był wasz makijaż permanentny, to będzie ona już skażona. Dbajcie o własne bezpieczeństwo przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAka
Jeśli któraś z Was chce mieć ładny, naturalny makijaż, to w Bielsku najlepsze są linergistki: Celina (www.facelove.pl) i Magdalena (www.beautyfaktor.co.uk). Bardzo dobra jest też Bachowska, ale ona wykonuje tylko microblading, który szybko się traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora1979
W Bielsku jedynie Magda Wojnicka albo Celina Piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka86
W zeszłym miesiącu robiłam brwi u Celiny Piwko polecaną na targach w Warszawie. Wyszły całkiem naturalne, widać każdy włosek osobno. Płaciłam 500 zł za pierwszy zabieg. Za korektę po Świętach będę miała do dopłaty 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Madzia
Kuzynka robiła usta u Magdy z Beauty Factor i jest bardzo zadowolona. Ja przedwczoraj brwi u Celiny z Facelove i wyszły cudnie. Polecam obie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam ostatnio do jednego salonu fryzjerskiego, w którym zrobiłam brwi u takiej jednej paniusi, która to na samym początku rozmowy przez 10 minut zaczęła chwaliła się kim to ona nie jest i jakich studiów nie skończyła. Brwi wyszły tragiczne, powtarzam okropnie tragiczne. Kobieta nie umiała mi zrobić rysunku wstępnego. W trakcie zabiegu powiedziałam, że brwi są zbyt grube, a ona na to, że tak musi być i nie ma już czasu na korygowanie, bo za pół godziny będzie kolejna klientka. Dodatkowo poinformowała mnie, że coś jej barwnik nie siada i prawdopodobnie będzie kolejna trzecia wizyta, oczywiście płatna. Konie końców wyszłam i się rozpłakałam. Ta kobieta ma taki dar przekonywania, że zapłaciłam jej za całość (przyszły zabieg) mimo, że tak naprawdę nie byłam zadowolona. W tym tygodniu umówiłam się do kogoś innego na konsultacje w sprawie zepsutych brwi i rożnica jest taka jak między niebem i piekłem. Rysunek wstępny inna pani zrobiła mi w 10 minut i wyglądał bardzo dobrze, a pani była bardzo ciepła, sympatyczna i najważniejsze słuchała moich uwag. Nie będę podawała nazwisk ani jednej, ani drugiej, ale drogie Panie - jeśli traficie na tą linergistkę, na samym początku chwalącą się kim to ona nie jest - od razu uciekajcie. Sama pojadę tam po zwrot pieniędzy. Będzie niezła jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli planujecie brwi, to róbcie to tylko metodą włoskową. Nie żadne pełne wypełnienia, czy ombre z lat 90-tych, które wyglądają jak rysunki plakatówkami. Włoski są bardziej naturalne i jest to najtrudniejsza technika, którą mało kto wykonuje. W Bielsku tylko Magda z BeautyFactor.co.uk lub Celina z Facelove.pl. Jedne z najlepszych w Polsce i to od nas z Bielska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba2264
Do brwi polecam Panią Celinkę Piwko. Wyszło bardzo naturalnie i nic nie bolało. Znajome polecały mi też Beauty Factor. Raz tylko w życiu skorzystała z grouponu i nigdy więcej, zwłaszcza do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×