Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wydaje mi sie ze jestem gorsza od innych i nie potrafie sobie z tym radzic

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam postanowiłam założyc ten temat bo od pewnego czasu męczy mnie cos. Zaczne moze od początku. Nerwice stwierdzono u mnie jakis rok temu i mam tez zaburzenia lekowe związane ze strachem o własne zdrowie. Do tego od dłuzszego czasu zyje w przeświadczeniu ze kazdy inny człowiek jest odemnie lepszy. Bardzo mi to utrudnia życie i podejmowanie jakichkolwiek działan. Zawsze miałam dosc niskie poczucie własnej wartosci, ale jakies 2 miesiące temu straciłam prace poczułam sie kompletnie niezaradna życiowo. Mam męza, dzieci jeszcze nie mamy choc bardzo bysmy chcieli. Nie chce wyjsc tu materialistke ale jak widze ludzi którym sie w życiu powiodło, maja fajne duze domy, odnoszą sukcesy to im zazdroszcze ale nie tych domów, samochodów i pieniędzy tylko podejscia do życia, odwagi, przebojowosci, przedsiębiorczości, mądrosci, telentu. Ja tych cech nie posiadam i czuje sie jakas taka bezwartościowa. Np mój lekarz ginekolog do którego chodze jest wspaniałym i dobrym człowiekiem, wybitnym specjalistą i otworzył własną klinike i odniósł sukces, uratował wiele kobiet w naprawde trudnych sytuacjach. Ja podziwiam takich ludzi i jednoczesnie boli mnie ze ja taka nie jestem i nigdy nie będe. Nie mysle tu o jakis wielkich osiągnięciach. Zawsze chciałam miec swój sklep z fajnymi kobiecymi ubraniami ale jest to poza moim zasięgiem- zwyczajnie nie mam na to środków. Zaczełam studiowac prawo i administracje i nawet dobrze mi szło ale skonczyłam te studia na zrobieniu licencjata bo dopadła mnie ta cholerna nerwica, miałam okropne objawy które do tej pory uniemożliwiaja mi wyjazdy gdziekolwiek. Mam zawroty głowy, i zdarzyło mi sie ze straciłam przytomnosc na ulicy. Widze sporo fajnych i szczesliwych ludzi wokół siebie którym udało sie cos osiągnąc a ja nawet im do pięt niedorastam. Dla mnie duzym osiągnięciem byłoby takze wychowanie dzieci, ale mam problemy z jajnikami i z zajsciem w ciąze. W każdej dziedzinie zycia jestem do niczego- takie odnosze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×