Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak facet

jak facet ma swoją firmę ale niezbyt dobrze mu idzie to dostanę na siebie ...

Polecane posty

Gość jak facet

alimenty? on jest wyłacznie winny a ja zarabiam 1000 złoty tylko, opłata za mieszkanie wychodzi ok. 600 złoty. on ma swoją firmę, założył rok temu, raz zarobi 3500 a raz nie zarobi nic a czasami dużo traci, firmę ma w swoim zawodzie czy sąd może mu kazać rzucić firmę i iść do pracy, żeby w końcu dobrze zarabiał? czy to, że ma firmę to jest na jego korzyść, że stara się dużo zarobić? jak sąd patrzy na takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
"jak sąd patrzy na takie coś?" Sąd patrzy na takie coś jak ty z obrzydzeniem. Podobnie ja reszta przyzwoitego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
zawsze warto sie starac mysle ze masz szanse, chocby to mialo byc sto czy dwiescie zl zawsze to cos, na ziemi nie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" damski bokser "jak sąd patrzy na takie coś?" Sąd patrzy na takie coś jak ty z obrzydzeniem. Podobnie ja reszta przyzwoitego społeczeństwa."""" Myślę ,że tak myśli większość społeczeństwa. Nie trzeba dodawać ...przyzwoitego. Bo większość społeczeństwa jest przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
wiekszosc spoleczenstwa jest przyzwojta;wylanczajac autorke tematu i "jakas tam taka" ktora jest przyzwoita jak bog nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie oczywiste, że
niektórzy ludzie nie powinni zadawać pytań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet
za bardzo nie rozumiem o co wam chodzi, zadałam tylko pytanie, on niby ma swoją firmę ale podobno ostatnio nie idzie mu za dobrze i zastanawiam się czy sądu będzie obchodziło ile on z tego ma czy po prostu zasądza tyle i tyle i on ma to zdobyć obojętnie jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet
aha, dzieci z tego małżeństwa nie było więc nie musi na nie dawać przecież no to co mu szkodzi ze 2 czy 3 stówy na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu nie zaszkodzi ale twojemu honorowi na pewno, jeśli jeszcze jakieś jego resztki posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
zniecierpliwiony i kochanka franka mają się za przyzwoitą część społeczeństwa, dobre sobie :D :D ale mówiąc obrazowo autorkę troszku pogięło :) najpierw winę przy rozwodzie należy udowodnić co nie jest proste, sąd nikomu nie nakaże rzucenia firmy i zatrudnienia się byle gdzie bylebyś ty dostała 2 stówy alimentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet
czy ty jesteś tępa tak bardzo? on ma zasądzoną winę przez sąd, chyba napisałam wyraźnie "on jest wyłącznie winny" chyba nie sądzisz że sobie tą jego winę wymyśliłam@!!!!on jest winny mam to jak byk napisane w papierach rozwodowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×