Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Nie mogę spać po nocach, bo ciągle myślę o niej

Polecane posty

Gość kwiatencja
Ale serducho nie sługa.....ja też zadłużałam się po uszy a potem się okazywało, że ktoś się mna tylko bawił aż się znudziłam teraz nabrałam dystansu...........ale domyślam się , że masz za mało lat żeby to wiedzieć mi trzeba było koło 10 żeby inaczej do życia podchodzić:)a ile kopniaków w tyłek zebrałam to szkoda gadać:)nie załamuj się tak jedną przygodą bo popadniesz w nieufnośc do całego gatunku żeńskiego:)a nie wszystkie kobiety są takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatencja
Jezu chłopaku jutro święta się zaczynają uśmiechnij się ,przygotuj jajka:)jakaś laska na pewno na nie uwagę zwróci:)jutro mija 11 rocznica jak zostawił mnie narzeczony ....i powiem Ci z roku na rok mam coraz większy uśmiech myślać o tej sprawie.....pamiętam jak dziś ...kiedy wstałam w lany poniedziałek 11 lat temu widziałam z okna siedzące wrony w gniazdach na drzewach w parku i łzy leciały mi ciurkiem po policzkach a serce waliło jak oszalałe z lęku "jak ja sobie bez niego poradzę"I co??????///DZiś mam cudowną rodzinę,przyjaciół a o "nim "już prawie wogóle nie myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
w chuj wyjątkowa bo ma tylko dwa pryszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
SORRY MUSIAŁAM TO NAPISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
NIE WARTO SIE ZABIJAĆ DLA JAKIEJŚ LASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcccvvghhhh
aha mój ból już odszedł zajebiste to bylo tak nagle nkesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za bardzo skupiamy się na tym, czego już nie ma, za dużo analizujemy zamiast się zawziąć i to ignorować albo po prostu racjonalnie sobie wytłumaczyć, że stać nas na więcej niż ciągłe rozpamiętywanie albo co gorsza żebranie o uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×