Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleś123

Czy są tu jakieś kobiety oglądające Kiepskich ?

Polecane posty

Gość Koleś123

Czy są tu jakieś kobiety które oglądają Świat według Kiepskich ? Nie wiem dlaczego ale ten serial jest wśród kobiet mało popularny...tylko mi nie piszcie o chamskim i głupkowatym humorze,ten serial przede wszystkim pokazuje Polaków w krzywym zwierciadle,wyśmiewa ich wady czyli ma jakąś misję,jakieś przesłanie w przeciwieństwie do głupich telenowel gdzie jeden wątek ciągnie się przez kilkadziesiąt odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobeta
ja oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kiepskich.nie zebym az wyczekiwala,ale jak widze,ze leca akurat albo przegladajac gazete przyuwaze,to zawsze zasiade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telenowel nie ogladam w ogole,nuda..ciagle te same watki. za to uwielbiam bajki typu simpsonowie,south park, family guy, american dad i seriale typu two and a half man, my name is earl..czyli w sumie cala ramowka niemieckiego comedy central :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka!

Ja oglądam Kiepskich! 😉 Kto powiedział, że w naszych serialach nie ma fajnych facetów? Ja uwielbiam aktorów polskich komedii, w ogóle lubię, kiedy faceci mają poczucie humoru. Gdy udają trochę "głupszych", albo "inteligentnych inaczej" to jest to bardzo urocze i słodkie. Kocham Kiepskich, szczególnie Waldka i Arnolda Boczka. Uwielbiam odcinki takie jak 97 "Kara Mustafa", 253 "Salomon Baba" czy 262 "Żyć kolorowo", wymiatają. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×