Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tazz

Nocne Rozmowy!

Polecane posty

Gość Tazz
No to swietnie mamy fana orkiszu! Mannoza Co lubisz robic w wolnym czasie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
Jestem fanem kuchni orientalnej.Ale tak fajnie Wam się rozmawia,że nie chcę Wam przeszkadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Wolisz spacer w parku czy przejazdzke scigaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny czas z reguły poświęcam na przyjemne dla mnie rzeczy. Od sportowych spraw, po ulubione książki, decoupage, czas spędzony z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "do Tazz" ( swoją drogą ciężko odpisuje się do: Tazz i do Tazz ) forum jest dla wszystkich, więc wszystkim milo się rozmawia. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Mieszkasz blizej morza czy gor? Co bys ugotowala na pierwsza randke?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dwie opcje są dla mnie. Zależnie od pory roku, pory dnia, "pory" nastroju. A kuchnia orientalna jest trochę ciężka dla mnie - zbyt duzo przypraw, które mnie uczulają. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
Ale nic się nie dzieje :) rozmawiajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Ok... Zwalniam z pytaniami:) Do Tazz a ty co planujesz na jutro? Dziwnie tak rozmawiac jak ktos stoi obok ipatrzy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię patrzeć na innych, ale właśnie niestety inni nie lubią jak się na nich patrzy. Dlatego lubię robić zdjęcia ludziom na ulicy, bo wtedy mogę zatrzymać ich na chwilę i nie mają o to pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Do tazz ( jatylkoczytam ) nie odpowie inaczej, niż świąteczne plany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
Jeatem realista i nie planuje nic do przodu.Jak widać narazie nie śpię .Jutro tzn dziś bedę myślał jak sobie urozmaicić resztę dnia.Być może ktoś inny zrobi to dla mnie bo jakby nie było okres laby mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Kiedys z kumplem zawsze robilismy foty to byl taki nasz maly fetysz;] Ja podobno lepiej lapalem martwa nature anizeli ludzi. Jesli chodzi o portrety to koniecznie czarno biale. To fakt 3/4 z nas nie poszloby do big brothera ale chetnie ogladaja wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę zostałam zaskoczona przez Do tazz i była inna odpowiedź. Ale realista planuje, rzetelnie i skrupulatnie, tak, żeby nagle nie stawać w abstrakcyjnej sytuacji, której potrzebny jest pesymista czy optymista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
TU msię zgadzam z Tazz i dlatego napiszę od czasu do czasu coś z Wami żeby nie wyglądało to jak kibic BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tazz: Oczywiście, że tak ! taka nasza ludzka skłonność, do podglądania, do spoufalania się i nadmiernego oceniania. Ale to dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Mannoza jestes Polonistka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
Staram sie być optymistą.Ludziem jestem i błędy też sie popełnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek363635463
Cześć, chciałbym się dołączyć do nocnej rozmowy, ale z uwagi na moje lenistwo, które zabrania mi czytać poprzednie posty i na Waszą wspaniałomyślność, czy można liczyć na krótkie streszczenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Do tazz: optymista nie koniecznie jest ideałem ;) Wręcz przeciwnie wpada w te swoje pułapki wiecznego "TAK !" . Zresztą niestety nasuwa mi się w tym przypadku dosyc feministyczne stwierdzenie, że facetom dosyć często zdarza się popełniać błędy, ale możliwe , że wynika to z różnym oczekiwań obu płci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
No to może powiem tak.Żyje teraźniejszością i nie planuje nic do przodu zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Zenek to tylko 2 strony Haha;] Ogolnie gotowanie fotografia JAk widzisz mnie jest dwoch haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek: rozmawiam ja , tazz, do tazz. Na temat świąt, optymizmu, kuchni, polonistyki, światopoglądu, wolnego czasu . A i o orkiszu rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tazz(ja tylkoczytam)
Witka Zenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazz
Ja mam jakies bardziej dalekosiezne plany ale z reguly nie planuje skrupulatnie swojego dnia... Jak to do Tazz napisal jestesmyu tylko ludzmi wiec zarowno faceci jak i kobiety popelniaja bledy. Najlepsze jest to ze dziewczyny twierdza iz kazdy facet jest taki sam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek: włączaj się jak najbardziej, zwłaszcza jeśli na temat - w gruncie rzeczy, może być nawet z twojej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek: włączaj się jak najbardziej, zwłaszcza jeśli na temat - w gruncie rzeczy, może być nawet z twojej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×