Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość sernik
Jasne. Mozilla była otwarta cały dzień, pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Że niby się zmęczyła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Tak jakoś to wygląda, skoro działa po zamknięciu i ponownym otworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Zainstaluj se chroma i będziesz miała spokój. mało żre ramu, za bardzo nie ma co w nim skopsać itd. Nie sugeruje bynajmniej że jesteś ignorantką w tych sprawach. Sam używam tej przeglądarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
A jednak....jestem ignorantką. Mam za to dzieci, które z informatyką nie mają problemów.:) Czasem mają tylko problem z matką.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Napisz im czytelną i w miarę jasną instrukcje obsługi. Przyswoją sobie i po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Ćwierć wieku przyswajają, żeby było tak łatwo, jak z magnezem, ech, rozmarzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
reakcje osmotyczne nie zachodzą jak należy? Na pewno wychowałaś dziatki na porządnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Chłoną wiedzę, ale jej źródeł jest zbyt wiele. Czasem więc łykają nie to, co trzeba. Ogólnie jednak- dobre dzieciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
mam 23 lata i co najmniej od pieciu lat jestem dorosla :O powtarzam: co najmniej od pieciu!!! co to za jebana moda zeby z doroslych ludzi jakies dzieci robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Nie jakieś, ale moje i kochane i dokąd mam rodziców też jestem ich dzieckiem. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Arwenoooo. A gdzie dopatrzyłaś się takiej podłej segregacji? Chociaż pisząc że jesteś dorosła od co najmniej 5 lat masz zapewne na myśli pierwszą owulację:P Można przyjąć różne kryteria. Skoro uważasz, że mozliwość zapłodnienia i posiadania potomstwa czyni Cię dorosłą to cóż...nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
W sumie, kiedyś też też miałam takie podejście do dorosłości. Spadam spać, Byku, dziś o normalnej porze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Idziesz kimać bez kolacji tuż po obiedzie...nazwałbym to raczej poobiednia drzemką. Musisz to jakoś ogarnąć bo dojdzie do sytuacji, że godziny posiłków skorelują Ci się ze snem i co wtedy? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
:)Jeszcze panuję nad sytuacją(chyba). Dobranoc.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Się naspałam...Przyszłam się tu poskarżyć na koszmary nocy i wybudzić z nich, by znów móc zasnąć. Uprzedzę pytanie- nie Moherku, nie wykrakałeś mi, to taka głupia norma tych naszych F z numerkami. Poszwędam się po necie i zasnę. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Jak się już chwalimy osiągnięciami to ja mam (ICD10):F61, F19.5 i chyba F20.4 w wypisach szpitalnych mocno zaakcentowane jest sformułowanie: "w stopniu nasilonym":classic_cool: Chyba nie mieli sumienia zrobić ze mnie kompletnego wariata to tak dyplomatycznie podeszli do mojego przypadku...w razie jakby co to są kryci. Jakie bierzesz piguły? Jeżeli to nie tajemnica naturliś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Oglądałaś może nieśmiertelnych 3D z 2011? Własnie zaraz zapodam sobie na wizje...ponoć ze filmidło klimatyczne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senrnik
Niezły masz zestaw, faktycznie:classic_cool:. Filmu jeszcze nie widziałam, poczekam na Twoją recenzję. cukierki- różne, sporo, cenię mianserynę i Eliceę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Chyba jadnak nie doczekasz się recenzji ode mnie...dźwieku nie ma😭 Niby wsjo ok. Plik audiowizualny 48kHz...tralala...wszystko działa a to nie:( Moze to film stylizowany na nieme kino ale była mowa o lektorze polskim w danych pobierania:O Dużo musisz sie wykosztować na te słodycze? Mnie przepisali lek przeciwpsychotyczny kosztujący ponad 200 zyla i starczający na pół msc opakowanie...w tej cenie:) Nie stać mnie na bycie zdrowym psychicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Czyżbyś cierpiała również na narkolepsje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Na "F" ok.200 +inne. Czasem proszę o zmianę na tańsze, kiedy cena mocno podskoczy, choć ślubny na leki mi nie żałuje. Ale czy zdrowa psychicznie jestem? A raczej-czy chcę być? Chyba lubię być "trochę inna.";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Było podejrzenie, mam okresy nadmiernej senności, ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Dostajesz jakąś rente albo zapomogę socjalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
ZUS jest wielki, uzdrowili mnie kilka lat temu, mam dobrego męża i trochę gdzieśtam dorobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Poduszka mnie wzywa, bywaj! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
:) No tak...kiedyś był Jezus teraz ostał sie jeno ZUS;) Kuźwa zastanawiam się jak długo jeszcze ludzie będą ciułali grosz, próbowali dorobić się jakiej kasy tylko po to, żeby haracz tym kalekom płacić? Chociaż w sumie jest w tym jakaś logika... ZUS zajmujący się min sprawami ludzi niepełnosprawnych został obsadzony prawdopodobnie proporcjonalnie jakościowo i ilościowo także przez ludzi niepełnosprawnych...w ten sposób mogą zrozumieć nasze problemy, dylematy i paradoksy życia społecznego jakich doświadczamy. Czyli defakto ZUS pomaga ludziom niepełnosprawnym:D Daje im pracę i niezłą kasę:classic_cool: Że też wcześniej nie wpadłem na to. To iście wielkie dzieło godne Prometeusza, syzyfa i innych straceńców. O jakżesz grzeszyłem pomstując w swym zwątpieniu na nierozumność i niekompetencje naszych wspaniałych przywódców od Jaruzelskiego poczynając... Muszę oczyścić sumienie!!! Udam się w tym celu na pielgrzymkę do kopalni soli w Wieliczce i będę ocierał się swoim poranionym w trakcie drogi rzemieniami ciałem o pokłady soli...Tylko na to zasługuje by wyć z cierpienia w jakimś podziemnym lochu plując sobie w brodę i dosalając to i tak już zasolone środowisko swymi łazami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Bywaj:) Jakby co...np. gdybyś znowu się obudziła koło pierwszej i nie miała co robic to śmiało napisz. Nie będę raczej spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Kurwa ale ja durny jestem. Zapomniałem, że kompa zmieniłem i nie mam wszystkich kodeków:O Czyli, że recenzja będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Czyli, że oglądasz? Może już obejrzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×