Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość sernik
Dziś chyba jestem desperatką, pytając Coralicka poddałęś mi świetną myśl. Gdzie po 22.00 można kupić paliwo lotnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Najlepiej od szwejów patrolująćych lotniko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Nie balast, ale balsam, taki na duszę, marzenie...zwalniam się, żeby już nie przynudzać i nie zaspać jutro do lekarza. 3-mta się.3V 3 100 3 P-tylko do Coralicka, Jeśli odszyfruje, bo facetów to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Koralik nic nie odszyfruje bo właśnie robi mężowi kanapki oddając się marzeniom o Nigelu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Nie przynudzasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Gratuluję...tym bardziej że pewnie ważysz maks 60 kilo:-) o co chodzi z tym 3 v 3 100 3 P...do chuja wafla?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma czego gratulowac :( mialam takie jazdy codziennie :( nie wiem jak to sie stalo ze udalo mi sie prstac bez pomocy innych, w sensie instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
No to gratuluję że Ci się to udało:-) kuźwa...teraz będę myślał całą noc o co biega z tym rebusem...zagadką graficzną...skrótem myślowym...serniku wielkie dzięki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by w google wpisac i zobaczyc co pokaze :) ale nie chce mi sie dreptac do kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Sęk w tym że nie pokaże nic co byłoby podobne do tego i to wydaje mi się kluczem do rozwikłania tej jakże wrednej zagadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Aaaaa...mam to w dupie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siade jutro do @ dzisiaj juz padam. W pracy prawie beczalam, w koncu wyszlam wczesniej bo zapowiadalo sie ze zostane tam na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Dobranoc kimaj zdrowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Tak kombinowalem na różne sposoby i od różnych stron się zabrać za tajemnicze: 3V 3 100 3P i doszedłem do wniosku, że nie ma co się doszukiwać jakichś skomplikowanych i daleko idących skojarzeń. Na korzyść takiej metody przemawia sugestia że dotyczy to tylko kobiet... 3V 3 100 3P oznacza: TrzyMaj trzy sto m(3) trzyPE:-) DZIĘKUJĘ ZA BRAWA:-P żebym się za to zabrał od dołu miast od góry to mercyt bym zjarzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Że mi kurwa jeszcze nobla nie przyznano to skandal jest i zbrodnia przeciwko ludzkości, zwierzęcości a nawet roślinności... Chańba sromotna i sromota chaniebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
A jeszcze w międzyczasie schudłem o 3...Gramy na ciszę nocną co oznacza tyle że idę se spać:-P papatam do was na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobla??? Jak dla mnie wybrales zapomiana a piekna wycieczke do bagdadu i jakze pomocna i niezbedna patelnie z gwizdkiem... Ha ha ha kongratulejszyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
🖐️ Brawo, Byku! Coralick, poprawiło Ci się? Ja dziś zostałam pocieszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
🖐️ Brawo, Byku! Coralick, poprawiło Ci się? Ja dziś zostałam pocieszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Poranny dubel, nie wezmę go za złą wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha... zwarzywszy wczorajszy chat do rana troche jestem spiaca i glowa naparza ale produkuje piekene paznokce korzystajac z wolnego, wybiore sie z psem na spacer i w koncu na silownie... :) widzisz serniczku mowilam!!!!!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ide na silownie.. Nie chce mi sie. Mam lenia a boczki boczku ciagle niespalone :( ale... Next time :) co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Moje boczki bezpieczne.;) Innymi słowy-mam uważać na każdy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yes, yes, yes.... Wygralam kilkuletnia batalie z mezem i moge w koncu isc poprawic tattoooooooo :D kooooorwa jak ja sie zayebiaszczo koorewsko ciesze!!! Ja pieeeeerdooolllleeee!! Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×