Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość sernik
To się nazywa ironia losu. Ja walczę, żeby mnie nie kroili, a ty chcesz z siebie sitko zrobić.;) Jednak znalazłaś sposób, żeby go trochę zreformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem sitkiem od 16 lat tylko ze pora go w koncu doprowdzic do porzadku. Wykrzyczlam, ze ide i nic mnie to nie obchodzi.. Nawet przelknal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Coralick, jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Chyba tak, zaraz sprawdzę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Pisałam. Chcą mnie pokroić, ale się nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Kręgosłup, ale to jeszcze nie mój czas. Dokąd łażę, nie poddam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
niewiasty:-) widzę, że nastroje są całkiem w pyte:-D Mnie też chcieli dzisiaj kroić koło 3 nad ranem tyle że z kasy;-) czasem się jakiejś łajzie przykłei do łapy i nie chce płacić bo właśnie zebrało mu się na odwagę którą to chce zaprezentować swoim kumplom. Łatwo przewidzieć taką sytuację: Chce se obejrzeć wpierw, podotykac, powachac...a kasy jakoś nie kwapi się zaprezentować. No i se przywłaszczyło dziadostwo...tyle że amoniak-dla pozorów- na pół ze środkami przeczyszczającymi-ku przestrodze i dla jego dobra. Może się nauczy czegoś bo nie wszyscy są tacy wyrozumiali i stroniący od agresji jak ja. Tyle u mnie... Nie obraz się coralic ale dla mnie tatuaże to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam pana spoznialskiego :) wybaczam :) dla mnie to czesc mnie i mojego ciala. Zwlaszcza takie z dusza. Uwazam to za artyzm w caloksztalcie. Plotno na ciele... Kregoslup?? No to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
🖐️ Machu.Wygląda na to, że kwita jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Czułam od dawna, co się zapowiada, nie panikuję. Myślę raczej, ile będzie mnie kosztowało uspakajanie ślubnego.(męża);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Tak...delirka:-D ja tam wolę być artysta niż płótnem coralic;-) Co konkretnie Ci dolega serniczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz samo wykonanie boli co nie znaczy ze czlowiek sie od tego nie uzaleznia. Zeby byc artysta tattoo trzeba miec nie lada kunszt i wiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Konkretnie- pytanie powinno brzmieć: co ci nie dolega? Jest źle, jedno wielkie rumowisko. Proszę o zmianę tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Masz na myśli, że pana będziesz się dziarała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Wedle życzenia:-) masz jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Boję się, bo jak chciałam cię przytulić, żeby nie bolało, to mi .krzesło na plecy proponowałeś.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Z tym krzesłem to było doprecyzowanie mojej wcześniejszej wypowiedzi w której stwierdzam że wolę bardziej aktywne formy interakcji male female. Mam problemy z transferem na tym telefonie. Zanim posta mi wyśle wy już nawijacie o czymś innym😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
T9 też ci figle płata. Oddaję laptopa Młodszej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Nie kminie zbytnio o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
O tego "pana" Machu pika chu Masz na myśli, że pana będziesz się dziarała? Oddaję dziecku laptopa.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machu pika chu
Twoja pociecha do szkoły wieczorowej uczęszcza? Już dosyć poznawo... Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoi mi od rana...:-P
Zupełnie nie wiem jak sobie z tym poradzić:-( gładze, klepę, zwilżam zimną wodą...ale to nic nie daje bo ciągle stoi...może trochę w inną stronę ale jednak:O pozostały mi dwa wyjścia: albo utne... Albo...zainwestuję w lakier do włosów:-D zboczone baby przynawać się o czym na samym początku pomyslalyście!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie myslalam o takiej opcji. Ja jestem ulozona panienka bez kosmatych mysli. Fajnie, dzieki za milyy dzionek... Dzisiaj popoludniowka wiec nie bede klaskac wachlami ale jakos to zniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×