Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość psychopata...

Jestem psychopata.

Polecane posty

Gość Psychopatyczny
To nie tak masz ciekawy wpis, fajna z Ciebie babka musi być :) jak tu zajrzysz skrobnij na master1981@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc.

Raczej litujecie się nad sobą, usprawiedliwiacie, chcecie społecznego współczucia, to żałosne. Jesteście łasi na komplementy i pocieszanie..nie zasługujecie na to, nie macie żadnych cech które są tego warte. Zaprzeczacie sobie min. 2 razy w zdaniu, to emanacja głupoty i ograniczenia. Jesteście swiadomi dobra i zła, wybieracie beznadziejna drogę, dlatego nikt zdrowy nigdy nie będzie was szanował. Znęcacie się nad słabszymi..ambitne 🙂 proponuje spróbować z kimś równym wam, ciekawe ile zostanie z waszego charakterku. Do mamusi psychopatki: jesteś wyjatkowo głupia, skoro zrobiłaś sobie dziecko..pewnie nawet nie rozumiesz dlaczego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 1.01.2016 o 17:35, Gość gość napisał:

Tez jestem psychopata cieszy mnie widok krwi ciesze sie z czyjegos nieszczescia chcalbym widzec jak ktos zdycha umiera jak komus rozwalam glowe podnieca mniet nie robie tego ale to sila wyzsza normalny czlowiek tego niezrozumie jak masz okazje zrobic cos zlego co cie podniesie na duchu zrob to ale nie ryzykuj tacy jak my maja prze ,,,bane w kryminale albo psychiatryku

To nie psychopatia. Jestes zakompleksiony. Nie potrafisz sam do nieczego dojsc, nic nie osiagnales wiec cieszysz sie z nieszczescia innych. Normalni ludzie ciesza sie ze swoich sukcesow. Tobie co pozostalo skoro sam nic nie mozesz...czekac na radosc,ze komus podwinie sie noga. Znam takich jak Ty wychowani z zerowym zainteresowaniem rodzicow, nic nie wiedza os wiecie. W sumie to mi Ciebie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki123

Siema jestem pauchopatką ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka456
Dnia 5.12.2019 o 11:30, Gość Wiki123 napisał:

Siema jestem pauchopatką ✋

Hej Ja też ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, KATALEPSJA napisał:

JA MAM OCD

Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sory, że reaktywuję stary temat.

Ale jak przeczytałem te pierdoły to aż musiałem konto założyć.

Z was tacy psychopaci jak z koziej dupy trąba.

Nie macie elementarnego pojęcia z czym to się wiąże. Psychopata nie żałuje ani nie współczuje.

Zgaduje że mam większe natężenie tych kluczowych cech niż wy wszyscy razem wzięci. I już dawno to zauważyłem, szczególnie po tym jak traktuje innych ludzi i jakie mam podejście do życia.

Jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że za głupie 10 zł daje się kupić jak ladacznica i skacze jak mu każę to tylko jego wina.

Najlepsze jest to, że wykorzystuje taką osobę, żeby zaspokoić pewne potrzeby(nie mówię tu o wymiarze seksualnym) i potem wracam do obowiązków, a ona najzywczajniej się po prostu w tym pogrąża i już sama wpada na coraz to bardziej ...yczne pomysły 😂😂😂

 

Niekoniecznie mnie to "podnieca" czy jak to ktoś, gdzieś ujął cieszy, że ktoś cierpi.

Po prostu mnie to śmieszy, że ludzie są tak głupi i krótko wzroczni. Warto nadmienić, że sam im powiedziałem jaki jestem, ale nie wierzyli/myśleli, że sobie jaja robię. XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×