Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yumi210

3 negatywne testy...

Polecane posty

Witam, obawiam się,iż jestem w ciąży. Robiłam 3 testy ciążowe. Jeden 6 dni po domniemanym zapłodnieniu,drugi 2 tygodnie,a 3 w dzień spodziewanej miesiączki.Wszystkie robiłam z samego rana,wszystkie to testy QuickVue.Miesiączki DOSTAŁAM 29 lutego,później 29 marca.Były to normalne krwawienia trwające tyle,co zazwyczaj(5 dni).Wszystkie testy były negatywne. Mimo to boję się,bo miałam kilka objawów pasujących do ciąży - aktualnie mam bóle podbrzusza,wcześniej miałam infekcję dróg rodnych(ale według lekarza była spowodowana dużą ilością przyjmowanych wtedy antybiotyków) i bóle pleców(spowodowane raczej wadami kręgosłupa). Stąd moje pytanie,czy mimo 3 testów negatywnych,2 miesiączek,małego prawdopodobieństwa zajścia w ciążę(petting,możliwa była znikoma ilość spermy przeniesiona na moją bieliznę),ale pojawiających się wciąż "objawów" istnieje możliwość,że jestem w ciąży? Proszę o poważne odpowiedzi,poza tym nie chcę iść do ginekologa,bo byłaby to moja pierwsza wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
skoro nic cię nie przekonuje a lekarza się boisz to zrób sobie beta hcg z krwi -wynik w 100% wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
bo to już na urojenie wygląda a nie ciążę. a na takie wkręty to tylko beta może pomóc. Skoro testom nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyfrf
No raczej nie jesteś w ciąży :) Chociaż te pierwsze dwa testy to za wcześnie wykonałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim jesteś
NIE GOTOWA na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jestem ^^ ale to obawy ze strony chłopaka wprowadzają z kolei mnie w obawy...ehhh,bo u nas jest dość odwrotnie i to ja go muszę uspokajać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×