Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta1993aa

uczucie do chłopaka

Polecane posty

Gość Marta1993aa

Cześć postaram się opisać moją sytuację w skrócie. A więc jakiś czas temu spotykałam się z pewnym Marcinem byłam zakochana po uszy a on z dnia na dzień robił mi coraz większą nadzieję i ranił swoim zachowaniem. Jak bylismy sam na sam zachowywaliśmy się że tak to nazwę jak para przytulaliśmy się całowaliśmy śmialiśmy dla mnie wtedy to było coś wspaniałego i tylko czekałam aż w końcu powie że chce ze mną być no ale niestety z dnia na dzień przestałam być dla niego 'ważna' a może nigdy nie byłam. Strasznie mnie zranił. Przy nim czułam się wyjątkowo. Pewnego dnia zapytałam go czy już mu się znudziłam że tak mnie traktuje. On powiedział że nie , że przecież nie musmy codziennie rozmawiać.. I tak to wyglądało. Spotykalismy sie 1.5 miesiąca płakałam strasznie nie mogę określić co czułam.. po 2 miesiącach zaczelam sie czysto kolezesko spotykać z jego bratem tak mnie odciagnal ale on wszyskiego nie wiedział i tak się stało że poczułam coś do Pawła i przestałam myśleć o Marcinie. Tak i dziś jestem z Pawłem i mam poważny problem polegający na tym że Marcin jest z moja koleżanką ale to już nie o to chodzi tylko że ostatnio znowu zaczął ze mną dochodzić do porozumienia może ja to źle wszystko odbieram ale była ostatnia taka sytuacja że spotkalismy sie we 4 i on mnie zaczepiał złapał za rękę na drugi dzień zaczął wszystko wspominać włączył piosenkę którą razem słuchaliśmy i mówił czy pamiętam a mi się wszystko przed oczami przewinęło i o mało sie nie popłakałam Paweł dziwnie sie spojrzał alae nie pytał o co chodzi. Chce być z Pawłem on jest taki jaki pownien być mezczyzna ubiega sie o mnie szanuje kocha... Ale mam takie dni że mam mętlik i nie wiem czy uśpiłam uczucie do Marcina i jak rozmawia ze mną to ono się budzi czy co poprostu myślę o nim gdy zdarzaja sie takie sytuacje i lzy mi naplywaja do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×