Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie !

Polecane posty

Gość Doris.

Hej ;* Postanowiłam otworzyć ten wątek w celu zdrowego i skutecznego odchudzania ! ;) Jest on dla osób, które chcą schudnąć w może i dłuższym czasie ale SKUTECZNIE I BEZ JOJO a nie dla osób które schudną szybko a po chwili masa będzie większa niż przed dietką .. Jeśli jest ktoś chętny mogę podać dietkę którą będę stosować i która działa ;) . Możemy tracić kilogramy RAZEM ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ciesze się ;* To może ja Ci wysle dietkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Myślę, że jest fajna bo nie ma głodówki ;) A jedna koleżanka ją stosuje i na prawdę chudnie ;* Oto ona : wersja podstawowa gr.1-białka mieszane orzechy sałatka z tuńczyka (tuńczyk,cebula,seler,pomidor,majonez,musztarda) pieczony halibut chuda wołowina chuda szynka kurczak bez skóry sałatka jajeczna (jajka,majonez,musztarda,seler) produkty sojowe bez panierki jajka serek wiejski bez tłuszczu gr.2-węglowodany morele pomarańcze grejpfruty kiwi śliwki brzoskwinie gruszki jabłka mieszane warzywa chleb owsiany lub z otrębami mieszanka sałatkowa (sałata,pomidory i warzywa bez sosów sałatkowych należy jeść 4 posiłki dziennie w miarę równych odstępach czasu dzień1-zjedz 3 posiłki węglowodanowe i 1 węglowodanowo-białkowy dzień2-zjedz 3 posiłki węglowodanowe i 1 białkowy dzień3- zjedz 2 posiłki węglowodanowe i 2 białkowe dzień 4-zjedz 1 posiłek węglowodanowy i 3 białkowe dzień5-zjedz 1 posiłek węglowodanowo-białkowy i 3 białkowe dzień6-zjedz 1 posiłek węglowodanowy i 3 białkowe dzień7-zjedz 2 posiłki węglowodanowe i 2 białkowe dzień8-zjedz 3 posiłki węglowodanowe i 1 białkowy dzień9-zjedz 3 posiłki węglowodanowe i 1 węglowodanowo-białkowy zaleca się picie dużych ilości wody oraz spacery 2razy dziennie po 30minut nie można używać cukru oraz sosów sałatkowych, majonez niskotłuszczowy można solić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja chcę dużo więcej .. Znaczy muszę ! 18 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta ciut podobna do diety dukana...ja mam najwiekszy problem z przygotowaniem posiłków..tzn.nie wiem co z nich robic dlatego wolalabym dokładny jadłospis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
mam podobny problem ;/ . ale mogę spróbować coś wymyślić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Właśnie do niej napisałam ;) jak co to zaraz da Ci znać ;) a powiedz mi od kiedy chcesz zacząć ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
No więc tak . Na posiłek węglowodanowy jadłam np sałatkę owocową, jarzynowa z jogurtem i bez majonezu, wszystkie owoce i warzywa, sałatkę gyros tylko bez mięsa , czasami sobie gotowalam kalafiora i fasolkę zielona, do szkoły zazwyczaj biorę jabłko :D w lato łatwiej jest się odchudzać bo są np truskawki, nektarynki itd ale jakoś daje sobie radę :) można jeszcze kupić w sklepie warzywa na patelnie, podobno są dobre ale ja nigdy nie jadłam. Ziemniaków jeść nie można posiłek białkowy: no to robię na śniadanie jajecznice , albo jem kilka jajek na twardo, gotuje sobie parówki chociaż ich nie ma na liście rzeczy dozwolonych :) na obiad przeważnie pieke na patelni na niewielkiej ilość tłuszczu pierś z kurczaka ale bez panierki...posypuje tylko przyprawami :) lub gotuje parówkę :) jem też serek wiejski, kupuje taki duży 500g w biedronce i akurat starczy mi na całą turę :) hmm no można też jeść mięso z zupy, albo kurczaka, tzn nie tyle można co ja jadłam :) i ryby ..ale też bez panierki, ja albo smaże tak jak pierś albo do piekarnika daje posiłek węglowodanowo-białkowy no to ryba z surówka z kiszonej kapusty, albo z pekinki, pierś z kurczaka lub kurczak z jakąś surówką, sałatką :D albo po prostu mieszam sobie produkty np serek wiejski i do tego jabłko :) A co do kawy to można ;) tylko bez cukru i no a mleczko myslę, że można jakieś 0,5% tłuszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm__
Witajcie :) też chciałabym schudnąć 17 kg ale to troche skomplikowana dietka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Słuchaj może Ci się tylko wydaję ;) maż szeroki wachlarz możliwości posiłków ;) Zawsze możemy wspólnie układać meni a ona na prawdę działa ;) i nie ma efektu joj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dieta niełączenia
Chudnie się ok 3kg na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
nie ! chudnie się ok. 3 kg na 9 dni jak chcesz wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm___
Hmm . Doris a ile masz lat , bo tak sobie myśle i może masz rację, może bym dała rade. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
17 ;) i chudnie się o. 3 kg na 9 dni ;) mówiła mi to kumpela która stosuje tą dietkę więc ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm___
o jak super bo jesteś w moim wieku ;d hehe . to może byśmy zaczeły razem. Zaczełaś już ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
O ;) to fajnie ;D . nie nie .. Zaczynam chyba od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmm__
Może powiesz coś o sobie ;) dlaczego chcesz schudnąć i skąd jesteś ? Ja jestem na biochemie, masakra ;d a schudnać chcę bo mam już dosyć swojego ciała. i jak tak patrzę na te wszystkie piękne laski , to mnie aż tak skręca, tak marze by tak wyglądać. Tylko trudno mi się zebrać i fajnie by było tak z kimś , bo nawet motywacja jest :) Ta dietka jest w sumie spoko. :) myślę że by była dobra ;) a mieszkam tak z 15 km od wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm__
A tak ogólnie to tak sobie myślę a co np. jeśli bym tak w to 9 dni zrzuciła 4 kg. Myślę że było by miło. :) Postanowiłam , idę dzisiaj pobiegać o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja chodzę do 4-letniego Technikum ;) Na Ekonomistę ^^ . Mieszkam w Zielonej Górze ;) Dla czego chcę schudnąć .? Chcę podobać się sobie ! Dobrze czuć się we własnym ciele i z przyjemnością patrzeć w lustro ;) Chcę pokazać sobie i innym, że potrafię ! Ja biorę się ostro do pracy jutro ! ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm____
Hehe , to super . :) to damy radę. To jak jutro co jemy ? masz jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm____
A tak wogóle to ile masz wzrostu ? Ja mam 164 i waże 71 kg eeeh :) zobaczymy jak jutro, bo już dzisiaj się troche oszędzałam w jedzeniu. ;P jutro mamy 1 węglowodanowobiałkowy i 3 węglowodanowe. Co można zjeść na śniadanie z węglowodanowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm____
Tak na dobranoc przeczytałam bardzo pocieszający artyków, że kobieta 2 lata temu na tej diecie zrzuciła prawie 14 kg ( prawie tyle ile my byśmy chciały ) Z początku dla jej organizmu był to duży szok, i udało jej się w pierwsze 7 dni zrzucić 3 kg, co prawda większosc to była woda. Natomiast resztę zrzucała tak 1 kg na tydzień czasami 0,5 . Zależy od tego jak bardzo się starała. Czasami biegała i chodziła na basen. Więc w sumie to mnie podbudowało. Na śniadanie coś sobie wymyślę. Najwyżej potem zjem 3 pod rząd węglowodanowe .. ;PP I napisała że można jeśc w niewielkich ilościach makaron np z pomidorami ( sos , dala tam dużo przepisów ) Więc super ! coraz bardziej się cieszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) moge sie przyłaczyc;)?ja jestem 3 dzien na diecie 1000kcal załozylam tez temat ale jest on bardziej na zasadzie pamietnika a nie wspierania sie a widze ze tutaj fajne wiezi;) wiec mam zamiar jesc tak jak wy ale liczyc przy tym kcal i trzymac sie 1000kcal. tylko chcialam sie zapytac takie pieczywo waza lub wafle ryzowe do czego mam to przypisac to sa weglowodany tak? bo dzis zjadłam 2 jajka i jedna kromke pieczywa waza czyli 155 kcal jajka i do tego 20 kcal pieczywo czyli razem 175 kcal na sniadanie;) mam fajna stronke do liczenia kcal http://przelicznik.ilewazy.pl/#przelicz/maka-pszenna-typ-500/z/szklanka/ile/1/na/gram-lyzka takze polecam bo bardzo fajna. i nie wiem moge to zaliczyc jako posiłek weglanowo- biolkowy? czy tam bialkowo - weglowodanowy;) czy nie bardzo?? jak nie to zaczynam od jutra!zobaczymy jak bd sie czuc na tej dietce ale własnie dziewczyny dawajcie jak najwiecej przepisow na cos prostego a smacznego;) ja moze zrobie sobie dzis brukselke jedna ugotowana ma tylko 6 kcal! czyli zjem ich 10 a to tylko 60 kcal super! tylko wlasnie te posilki weglowodanowe to moze byc dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czy mozna jesc tylko to co jest na liscie czy jak? marchewke tez chyba mozna tak? i jourty 0%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×