Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie !

Polecane posty

Gość Hmmm___
muszę się zalogować żeby otworzyć :( Hmmm. to w sobotę może to zrobię :) Dzięki za zaproszenie ;) ale myślę że wolę już tutaj pisać niż tam.. tutaj wiem ze ktoś napewno odpisze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
a jaką masz nazwę użytkownika ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ale tam jest dużo osób ;) ale jak wolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
bezradna1995 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
o tyle fajnie że wrzucasz tam swoje zdjęcia jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
no Ty też możesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
hehe , właśnie zrobilam a6w . :) a ty jak tam , ćwiczyłaś dziś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
tak ;) zrobiłam 2o przysiadów, 2o przysiadów szerokich, 5o pajacyków, 1oo pompek damskich i 1o ścisków ud ;) Miałam zrobić jeszcze 1oo brzuszków .. ale zrobiłam 38 i nie dawał rady .. mam "te dni" i są strasznie bolesne dla mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
OO , ja też mam " te dni " dzisiaj 3 dzień , ale akurat mam taki miesiąc że mnie nie boli, pewnie za mięsiac będą strasznie bolesne, ja mam tak na zmianę :) Jutro ważenie ?:P Mam dobrą myśl ,że jutro mi waga mniej pokaże , bo to będzie 4 dzień okresu, to ta woda już ze mnie zejdzie.. Dobrze, że się nie poddałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Witaj :) Dzisiaj wstałam wcześniej, obudziłam się sama. Dzięki tym wszystkich wspaniałym ćwi czenią szybciej się wysypiam :) Dziś dzień 6 ! Jestem bardzo uradowana bo gdy stanełam dziś nawadze była już 6 z przodu... :) :) :) :) Waga = 69,2 !!! Udało mi się zrzucić do tej pory 2 kg :) Jestem przeszczęśliwa :) Moja droga, jak tylko będziesz, to pisz jak u CIEBIE ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja mam 4 dzień ;) . Na wagę na razie się n ie drapie :PP . Bo jeszcze się dobije i zapał strace ;/ . Dzisiejsze menu ; I śniadanie - naturalny jogurt activia z płatkami fitness . II śniadanie - 1 mandarynka, 1 kiwi i 3,5 truskawki ;) reszta nie wiem jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Ja na węglowodanowy zjadłam dzisiaj makaron + sos . ;d na śniadanie naturalny , a na przekąske kanapkę. I już dzisiaj koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
wiesz że nie powinnaś się głodzić ?? przynajmniej 4 posiłki dziennie .. powinno być 5 ;) bo później twój organizm głodzony będzie wchłaniał każdy twój kęs i będzie odwrotyny efekt do zamierzonego ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm__
NIe martw się :) we wtroki i czwarki moge jesc tylko do 16, bo mam potem trening i jak boksuje to jak zjem przed treningiem conajmniej 3 gdz. wczesniej to mi tak nie dobrze ze masakra;/ Robię tak już 2 miesiace ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Skoro tak ;) to dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Ale jestem strasznie zmęczona :( I głowa mnie boli, ta pogoda mnie dopija , ciągle się zmienia. Co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
mnie też właśnie boli ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Ehhh , i co teraz mam o 20.30 godzinny trening. Przeraża mnie to w cholerę!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
no ale zawsze jakiś wysiłek fizyczny i wgl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Jeżeli mowa o zdrowym i skutecznym odchudzaniu, to polecam program Elavia 4321 Silm. To 25 dni kuracji opartej na naturalnych wyciągach roślinnych, która pomaga nam schudnąć do 5 kilogramów. Produkt ten dostępny w dwóch wariantach: Elavia Intensive (10-dniowa kuracja wspierająca odchudzanie) oraz Elavia Anti Yo-yo (kapsułki na kolejnych 15 dni stabilizujące naszą wagę). Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Ech, pamiętam jak sama walczyłam z nadwagą...syzyfowy wysiłek, ja swoje, a waga ciągle wracała...Postanowiłam, że jagody Acai jakie znalazłam pół roku temu na stronie www.ultimateslimming.pl będą moją ostatnią szansą...i jak? Minus 25 kg w 3 i pół miesiąca! Od dwóch miesięcy waga się utrzymuje, bez jojo. Te Jagody rzeczywiście działają, a cała magia polega tutaj na tym, że są z dodatkiem (50 proc) błonnika i betaglukanu. Przyśpieszyły one metabolizm i oczyściły organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylka
Ja bardzo jestem zadowolona z działania młodego jęczmienia. Zamawiałam specjalny ekstrakt ze strony www.pure-health.pl . Tutaj jęczmień jest jeszcze wzmocniony o spirulinę hawajską, co razem daje potężną dawkę witamin i minerałów. Oczyszcza organizm, świetnie po wyregulowało metabolizm i powoli waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdOMENIKA
Właśnie ciężko wybrać wśród takej ilości tabletek, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w swoim przypadku postawiłam na Foreverslim, muszę przyznać że okazał się skuteczny.Ale jak widać nie tylko mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowo i naturalnie a szybciej :) doszłam do upragnionej wagi z tabletkami slimcea. zdrowo ponieważ posiadają naturalny skład i znacznie przyśpeiszają spalanie tkanki tłuszczowej. sprawdzcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×