Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie !

Polecane posty

Gość Hmmm__
Nie rozróżniamy posiłków na bialkowo-węglowodanowe czy węglowodanowo-białkowe :) to to samo :) Twój posiłek o który spytałaś to będzie właśnie miał taki charakter. A z tego co ja jeszcze wyczytałam to warzywa to też węglowodanowy posiłek. Wasa, wafle ryżowe nie można ich za dużo ( pozatym według mnie na dobrą sprawę mają za dużo kalorii , jedno ok 80 zalezy od firmy) ale można je dorzucić do np. jakiejś sałatki owocowej - to posiłek węglowodanowy. ;) I ja dzisiaj jadłam na obiad węglowodanowy posiłek 1/3 porcji warzyw na patelnie z biedronki , wybrałam takie bez ziemniaków i odrzuciłam paprykę bo i tak nie lubię. :) do tego makaron zwykły jak narazie i sos z serka topionego( ma więcej węglowodanów niż białka) więc w malych ilościach nie zaszkodzi. I powiem wam że było bardzo smaczne i sycącę. Jak na obiad 470 kcal to nie dużo . Na śniadanie zjadłam jabłko + banan w blęderze zmiksowane, strasznie słodkie! :P na drugie śniadanie zjadłam kanapkę. ( też jako węglowodanowy) i zostaje mi białkowy o 17.30 :) zjem serek wiejski. Wyjdzie mi tak z 1200 kcal na dzień :) + mam dzisiaj godzinny trening wiec dużo spalę na nim.. dlatego musiałam dziś troszkę pojeść :) Jak tam u was ? Waga dzisiaj mi pokazał 70,8 :) czyli można powiedzieć że z taką wagą startuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
Ja jadlam dzisiaj marchewke, można ale nie dużo :) raz na dwa trzy dni. :) A jogurt tak i to wtedy jest białkowy, najlepiej naturalny lub serek wiejski . Podoba mi się ta dieta, bo smaczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Witam Moje Kochaniutkie ;* Ciesze się bardzo, że jest nas już więcej ;) To co ja podałam to tylko takie jak by wyznaczniki co można jeść ;) Tak jak już wspomniano marchewka jest oki ;* Jednak nie można jeść ZIEMNIAKÓW kochane ! ;) . Moja koleżanka stosuje i mówiła, że traci tak ok. 3 kg na 9 dni ;) Może to też zależeć od organizmu ;) . 1ooo kalorii ? Wystarcza Ci to ? ;> Nie jest troszkę za mało ?? Całuski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
W sumie to nie jest aż tak mało, bo przy tylu kaloriach można naprawdę bardzo dużo zjeść :) Boję się najbardziej piątku , bo nie będzie mnie praktycznie cały czas w domu. Do szkoły zabiorę sobie sałatkę ( brokuły + jajko i łyżeczka majonezu light , trochę grzech ) wyjdę jutro z domu o 7.30 a wróce o 21 ;) Doris jak tam dzisiaj , zaczelaś ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja dziś miałam plan aby zacząć .. ;) Ale babcia trafiła do szpitala :( . Cały dzień zagoniony ;/ . wrryy .. więc dużo grzeszków na mieście ;( . Ale już dziś idę na zakupy po zdrową żywność ;) I umówiłam się z chłopakiem na biegi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
To się cieszę. :) A z babcią już wszystko dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Tak tak :) A powiedz mi co ty bierzesz na śniadanie do szkoły np ? Bo ja mam taki problem z tym właśnie .. ;/ Nie zdążę zjeść rano w domu i jem w szkole zawsze .. ;) . A nie mam pomysłu co mogę jeść :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
np jak mamy węglowodanowy do wyboru , to zabierz sobie banana + lugo ;) dobre i pożywne ;P Albo grahamkę , tylko w tedy trzeba zjeść samą. Do tego np jabłko. Jeśli nie wiesz co jeść, jedz owoce , tak wczoraj stwierdziłam. :) A jak np. białkowy : można wziąść jogurt naturalny ;) a jak węglow-biał ; grahamkę z szynką z indyka :) nie mam innych pomysłów narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
oki oki ;) dziękuję ;) a ćwiczenia będziesz robić ?? :) Jeśli tak to jakie, na jakie partie ciała i ile ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
tak :) wtorek i czwartek mam godzinę sztuk walki :) i to jest taki w miarę regularny trening. Najbardziej zależy mi na brzuchu bo mam okropny .; // Tak myślę 100 brzuszków codziennie od dzisiaj :) poniedziałek , środa, sobota bieganie ok 15 minut 1,5 km lub więcej zależy od możliwości :) I myślę nad skakanką dwa razy w tygodniu :P A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja też będę biegać ;) w miarę możliwości swoich ;P . To jeszcze zobaczę ;) brzuszki będę również robić ;) jednak będę robić je stopniowo .. bo raz zaczełam od setki na następny dzień zrobiłam 15o i brzuszka nie czułam więc wolę stopniowo to robić ;P . poza tym myslę nad jakimiś fajnymi ćwiczeniami z YT ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Doris..trochę mnie nie było bo komputer mi padł...ja też od jutra zaczynam tą dietke-jak tak czytam posty to jest super-bo zero cukru-więc szybciutko schudniemy :) ja dodatkowo ćwicze 3 razy w tygodniu i kupiłam l-karnitynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
to jutro zaczynamy ! ;* i piszemy jak nam idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm___
To ja jestem o jeden dzień do przodu ;* trzymajcie się kobitki :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
No ale też chwal się sukcesami ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
jakie planujecie sniadanko na jutro ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna77
Witam ponownie, wciąż to samo pytanie, na które nadal nie dostaam odpowiedzi. Czy stosowała któraś z was tabeletki Detox Forte (od SHOU)? Pomagaja? Ingeruja a tabeletki anty? Prooooosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Nie nie .. ja nie stosowałam ;/ . Ale poszukaj w internecie może są jakieś opinie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczerpana87
mozna sie do was przylaczyc stosujac inna dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Jasne ;) Można ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm___
Co do śniadania to ja zjem herbatę i jabłko z bananem bo mi smakowało dzisiaj i odechciało mi się słodyczy. A do szkoły biore sałatkę : brokuły + jajo + majonez light ;PP A potem to już miasto i to będzie problem. Jestem zmasakrowana po treningu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Witam Moje Chudzinki ! ;* Chciałam wam pokazać kilka fajnych spalaczy tłuszczyku ;) Termin ten nie oznacza, że konkretne pokarmy spalą twoje zapasy tłuszczu. Zamiast tego pokarmy te pomagają w spalaniu tłuszczu poprzez zwiększenie metabolizmu i pomoc w rozbijaniu tłuszczy a w zasadzie zapobiegają ich absorpcji. W zdrowych dawkach jedzenie to rzeczywiście może pomóc w odchudzaniu. Są to: owoce i warzywa. Dlaczego? Ponieważ zawierają one w sobie dużo błonnika oraz witaminy C np. grejpfruty, cytryny, pomarańcze, kapusta , seler, marchew, arbuzy, jabłka, owsianka i pieprz. Inne produkty to: Zielona herbata To może nie pokarm, ale zielona herbata to świetny spalacz tłuszczu ze względu na pozytywny wpływ na metabolizm. Produkty mleczne Wapno z produktów mlecznych wpływa pozytywnie na spalanie tłuszczu zwłaszcza, jeśli chodzi o ten z okolic brzucha. Wapno z naturalnych produktów współdziała z innymi składnikami produktów mlecznych. Daje to lepsze efekty niż tabletki musujące. Woda Woda jest istotnym elementem odchudzania. Nie tylko powoduje, że czujesz nasycenie, ale także nawadnia organizm a odwodniony organizm ma niższy metabolizm - procesy życiowe zwalniają. Myślę, że nam się to przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm___
Hej :) no fajne te "spalacze tłuszczu* :P Ja nawet ok , tylko waga dziś 70,4 . Ale dostałam ok okres :) tak że wody mi "odpłyną" :D Jak tam u Was ? :* Idę na śniadanko... mm... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja po 7 byłam biegać ;) niestety cierpię na brak kondycji ;( więc nie zaszalałam ;o . ale ! zawsze coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja po 7 byłam biegać ;) niestety cierpię na brak kondycji ;( więc nie zaszalałam ;o . ale ! zawsze coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Ja po 7 byłam biegać ;) niestety cierpię na brak kondycji ;( więc nie zaszalałam ;o . ale ! zawsze coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
HEhe, ja gdzieś o 14.30 ide na rower :) Dzisiaj : - kisiel z jablkiem tartym - sznycel z indyka czeka mnie piknik z moim ukochanym chłopcem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
ja dziś zastosowałam raczej to że będę mniej jeść .. zjadłam 3 posiłki ;) już dziś nic nie jem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Super :) ja jadłam, wkońcu okres, ale nic sprzecznego z dietą . :P 3 posiłek - owocee (piknik) 4 posiłek - rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×