Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

co na oparzenia???

Polecane posty

Gość KYA
Ok to się za nim rozejrzę w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
A dziewczyny napiszcie ile jeszcze kosztuje ten żel, zebym wiedziała na ile sie przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tak naprawdę to zależy od tego gdzie go kupujesz, ale myślę, że że w granicach 20 zł nie więcej powinnaś zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
To jak na taki żel to moim zdaniem wcale duzo nie kosztuje, zwłaszcza jesli pomaga i jest skuteczny na takie problemy ze skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily wesoly
uzytkownik adelle jest przedstawicielem firmy i póbuje wcisnąć wszystkim curiosin, to powinno być blokowane Jestem farmaceutą i osobiście na oparzenia polecam Panthenol spray (zaraz po oarzeniu), a potem bepanthen krem, albo linomag lub vaselinę do natłuszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie w aptece Panthenol. To najlepszy środek na oparzenia. Niedawno o długim opalaniu się nad jeziorem też byłam poparzona ale na szczęście miałam w pobliżu aptekę http://aptekaswbarbary.pl/ i kupiłam tam właśnie ten środek w sprayu. Jest bardzo dobry, kilka razy spryskałam nogi i po bólu. Na drugi raz będę się oszczędzać na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć. Bo nie zawsze sama pianka albo zimna woda tutaj moze pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli oparzenia sa duze a nie ma lekarza pod ręką to polecam krem znieczulajacy z lidokainą. Na pewno takie znieczulenie nie zastapi opatrunku ani wizyty u lakrza pierwszego kontaktu ale na pewno uśmierzy ból i pozwoli skupic sie chocby na chwile na czyms innym niz oparzone miejsce. Ja swoje znieczulenie znalazlam na www.naporost.pl i stantąd ciagle kupuje przed zabiegami tatuażu lub makijażu permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no zimna woda już dawno nie jest wskazana. Musimy zadziałac od razu szybko i skutecznie. Sama też mam w apteczce Argotiab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedziec. Najgorzej jak własnie ta sytuacja dotyczy naszego dziecka, bo musimy dzialac wtedy bardzo skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnie to coś czego szukałam bo wiem ze pianki działaja nieraz za słabo. I na pewno zakupie własnie ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalam wczesniej i dobrze wiedziec. Bo nie zawsze sa srodki, które w tym przypadku naprawde sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mimo wszystko polecam własnie takie rozwiazanie Dla mnie kazdy z nas powinien mieć ten krem w swojej apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssskowa7
To powiem Wam ze suchy spray Argotiab suchy spray jest proszkiem tworzącym skuteczna barierę ochronną, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomagającym w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. W przypadku mojego taty był on niesłychanie pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas spróbowac jeszcze z takim kremem Bo u nas rewelacyjnie sie sprawdził. 2 dni i nie było sladów po takich rankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze poszukac bo u nas na pewno też doskonale pomógłby w różnych sytuacjach kiedy potrzebna jest szybka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie koniecznie kupić Argotiab w sprayu. Naprawde jest swietny jesli chodzi o takie problemy. Da sobie tutaj radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ranach na skórze poleciłabym pomyslec własnie o wspomnianym kremie Jest własnie niesłychanie pomocna i co wazne efekty sa bardzo szybkie jesli chodzi o dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammela22
Tak go szukałam w aptece dzisiaj i nie było. Gdzie wy go w ogole kupiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, on doskonale leczy własnie oparzenia, rany,wysypki. Wystarczy posmarowac 2 razy dziennie. Zapytajcie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mnie odpowiada to na pewno to ze samo dzialanie Argotiabu jest tak skuteczne i naprawde swietnie sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy ktoś z Was moze boryka sie z problemem stopy cukrzycowej? Jesli nie radzicie sobie z problemem i ranami, polecałabym Wam odwiedzić tą stronę i zapoznac sie z nowym, rewelacyjnym produktem http://hexanova.pl/dermatologia/argotiab-spray/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto sięgnąć po taki spray http://granulox.pl/ Jest naprawde rewelacyjny i pomocny przy takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może własnie spróbujesz z takim aerozolem który równeż pomógł i mnie http://granulox.pl/ Jest własnie niesłychanie pomocna i co wazne efekty sa bardzo szybkie jesli chodzi o dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×