Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

co na oparzenia???

Polecane posty

tylko że nie wszyscy dbają o swoje zdrowie tak jak powinni, kolejki u lekarzy robią swoje, nie wspomnę już o kosztach leczenia, dlatego niektórzy po prostu zaniedbują pewne schorzenia, a później efekty są jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllza
ten krem rescue jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalona słońcem
dwa dni wolne od zajęć na uczelni wczoraj poleżałam na słońcu i już skóra swędzi i piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się poparzyłaś, jeśli masz bladą skórę i nagle wystawiasz się na dwudniowa ekspozycję słoneczną to można poparzyć delikatną skórę, wtedy będzie potrzebne znacznie więcej niż zwykły krem po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssskowa
Nie wiedziałam ze jest taki żel jak Curiosn. Ale czy on nie bedzie wysuszał ? Czy na takie bąble na skórze bedzie odpowiedni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel zapewnia utrzymanie wilgotnego środowiska, warstwa Curiosin zapewnia równowagę pomiędzy utrzymaniem wody i jej dostarczaniem, stwarza niezbędne wilgotne mikrośrodowisko, więc na rany po poparzeniach sprawdzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeśli przeczytałeś pytanie zadane w temacie i nie miałbyś problemów z jego interpretacją to wiedziałbyś że pada konkretne pytanie i czekam na porady i konkretne odpowiedzi na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina908
Ale pianka tak naprawde to średnio pomaha i zreszta ja nie zauwazyłam tego zeby też dzieki niej szybciej sie goiły rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o jakiej piance mówisz, jeśli chodzi o curiosine to jest to żel o żelowej konsystencji nie jest to żądna pianka, może pomyliły Ci się produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
Pewnie mówi o tej piance na oparzenia. Ja tez jej nie lubie to mam wrazenie ze po niej sie wszystko lepi i jest utłuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pianka nie za dobrze trzyma się na powierzchni skóry, spływa zamiast wchłonąć bezpośrednio w ranę, tak wiec żelowy preparat intensywniej zregeneruje ranę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddamska
Ja tez nie lubie pianki, kojarzy mi sie z czasem dziecięcym kiedy mama smarowała mi ta pianką miejsce kiedy sie poparzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pianka moze byc bardzo niepraktyczna w przypadku małych dzieci, które tak jak ty będą miały złe skojarzenia z pianką na stare lata :) ja swego czasu korzystałam z niej i wszystko się klei i kiepsko wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ważne żel jest bezbarwny, w przeciwieństwie do jodyny, która zostawia po sobie brunatną plamę - to mój koszmar z dzieciństwa, zawsze myślałam że zostanie mi taki ślad na całe życie. Swojego malucha nie polałabym jodyną nigdy,, zęby go dodatkowo nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bez konsultacji z dermatologiem można stosować ten żel? Macie jakieś doświadczenia z nim na trudno gojących się ranach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chakkinka
No własnie jesli jest coś polecone to zawsze jest tak ze tez jest i skuteczne. A o tym zelu słyszałam ze jest bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepiej iść nawet do lekarza przygotowanym, sprawdzić co ludzie polecają a następnie dopytać czy nam dany farmaceutyk się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklaudynka
Czasami jest tak ze mamy oatrcia naskórka, ciezko gojące sie rany i trzeba miec coś takiego w domu, zeby posmarować aby szybciej sie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curiosine znam, bo sama korzystam, natomiast o cepanie pierwszy raz słyszę, czy to jest jakaś nowość an polskim rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
na oparzenia mam coś dobrego proszę o kontakt udzielę wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
Ja wszystkim polecam aloes gel nie ma blizn ,bąbli szybko koi daje uczucie chłodu bardzo wydajny nawet po 24 godzinach sprawdziłem daje rade pytania pisz mogę pomóc nabyć takie coś pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie można go po prostu kupić w aptece, tylko za Twoim pośrednictwem? Najlepiej chyba podejść do apteki i zobaczyć lek, zanim zdecydujemy się go zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyttaa
Curiosin można kupić w aptece bez recepty, wiem bo kupuję kuzynowi,który leczy nim owrzodzenia podudzi, a ja to nawet na trądzik go stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYA
Skoro leczy trądzik to muszę wypróbować, bo jakoś nie mogę sobie z nim poradzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto wypróbować, bo jak ja przechodziłam trądzik to testowałam różne sposoby na wyleczeni go, z resztą w porównaniu z innymi lekami na trądzik curiosine nie jest drogi, dlatego warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×