Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P123456

Beta HCG Pomocy!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość P123456

Dziewczyny wiecie może jak długo utrzymuje się poziom beta HCG po poronieniu samoistnym bez łyżeczkowania... Powiem jeszcze że poroniłam na początku marca zrobiłam hcg w krwi wyszło 760 a po 2 dniach było około 200. Zrobiłam dzisiaj test i wyszedł mi pozytywny... Mogę być w ciąży czy to jeszcze hormony z tamtej ciąży? Przyznam też że to była bardzo wczesna ciąża bo dopiero 3 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma
zrób jeszcze raz betę to będzie jasne. jeśli przyrosło to ciąża a jeśli spadło to znak że to hcg po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsbdfwef
hehe autorko wez napisz to na kazdym forum, wiecej osob bedzie moglo ci odpowiedziec! idz do lekarza i dowiesz sie wszystkiego! po co zakladasz milion tematow zmieniajac tylko ich tresc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.04.2012 o 21:02, Gość P123456 napisał:

Dziewczyny wiecie może jak długo utrzymuje się poziom beta HCG po poronieniu samoistnym bez łyżeczkowania... Powiem jeszcze że poroniłam na początku marca zrobiłam hcg w krwi wyszło 760 a po 2 dniach było około 200. Zrobiłam dzisiaj test i wyszedł mi pozytywny... Mogę być w ciąży czy to jeszcze hormony z tamtej ciąży? Przyznam też że to była bardzo wczesna ciąża bo dopiero 3 tydzień...

Nowa ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×