Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zloty

Praca dla mam i nie tylko

Polecane posty

Gość Zloty

Przedstawiam Państwu firmę ZeekRewards. Bardzo prosta idea. Naszym Zadaniem jest reklamować tak zwane aukcje centowe. Na tych aukcjach osoby mogą wygrać różne produkty jak np. biżuterie, elektronikę, samochody, wycieczki i inne - za centy, natomiast firma na tym dużo zarabia ponieważ ta aukcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Poniżej link do strony aukcji (nie rejestrujemy się tam, no chyba, że ktoś chce brać udział w aukcjach): http://www.zloty.zeekler.com Osoby, które to reklamują są wynagradzane na podstawie procentu dziennego przyrostu dochodu firmy. Musisz opanować kilka prostych czynności które będziesz powtarzać codziennie aby zakwalifikować się do wynagrodzenia dziennego : 1) Skopiowanie jednego z kilkunastu przykładowych ogłoszeń (z twoim linkiem partnerskim) w języku angielskim 2) Umieszczenie tego ogłoszenia na minimum jednym portalu ogłoszeniowym (masz do wyboru kilkadziesiąt przykładowych linków) 3) Wysłanie do firmy potwierdzenia o umieszczeniu tego ogłoszenia. Pracujesz w domu, przed komputerem, ok. 5 min dziennie ! Jesteś wynagradzany za pracę jaką sam wykonasz. Nie musisz nikogo sponsorować ale jeśli chcesz dodatkowo zarabiać to albo rejestrujesz do systemu minimum 2 osoby albo wykupujesz sobie od firmy tak zwany parasol czyli 5 klientów za 10 dolarów jednorazowo. Sam wybierasz na ile chcesz się w to zaangażować. Jeśli w danym dniu nie umieścisz ogłoszenia to nie będziesz mieć za dany dzień naliczonego wynagrodzenia . Firma istnieje 14 lat. Od lutego jest w internecine Firma w Polsce jest od końca grudnia 2011 roku więc masz szanse być w samej czołówce zarabiających ludzi tego systemu Zeekrewards. Przy rejestracji wybierasz jedną z 4 opcji subskrypcji miesięczne: Bezpłatna (po 2 miesiącach musisz wybrać subskrypcje) Srebrna - 10 dolarów Złota - 50 dolarów Diamentowa - 99 dolarów Jeżeli nie widzisz tu potencjału i szansy dla siebie to przepraszam, że zająłem Twój czas. Jeśli jednak widzisz potencjał, a zapewniam, że takowy jest to zapraszam do rejestracji. Tak jak pisałem, na początku nie musisz nic inwestować. Link do strony firmy: http://zloty.zeekrewards.com Jeśli będziesz zainteresowany to skontaktuj się ze mną: Skype: Zloty_001 Gadu-Gadu: 9377767 Mail: flavonmaxclub@gmail.com Nr.Tel.: +48 664 909 823 Pomogę ci się zarejestrować i pokażę jak w kilka minut dziennie wywiązać się z obowiązku dawania ogłoszeń. Nie trać czasu i odezwij się do mnie a wszystko Ci wyjaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×