Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAlimenty

Alimenty - niewiarygodny wyrok sądu

Polecane posty

Gość gość
gość 2014.12.22 masz się czym cieszyć, jesteś żałosna skoro cieszysz się z czyjegoś niepowodzenia ale widać Twój facet wiedział co robi rzucając cie a ona kocha go naprawdę skoro go"utrzymuje". Ona jak widać zasługuje na miłość a Ty tylko na ochłap i alimenty. Każdy normalny facet prędzej czy później pozna się na takiej babie. D Niepowodzenia? z jej niepowodzenia owszem cieszę sie z jej rozczarowania bo liczyła na kokosy a tu huj wielki i bąbelki. :D:D Jeszcze po ryju dostaje jak zupa za slona . Milosc kuźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie czytac wszystkiego pozdrawiam Malwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez litości dla drania
,,Przez 10 lat nie ściągłaś, ale ściągniesz tak czy siakoczko.gif I tym sie paś przez następne 10 lat " Najlepsza lokata dla 300 zł to Komornik. Żaden bank nie naliczy mi takich odsetek jak Komrnik. Dług zabezpieczyłam hipoteką, więc niech mu rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex jest mi winien 24 tys plus odsetki komornicze :D Prędzej czy pózniej mam nadzieje ze odzyskam dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobrego adwokata i stronę http:/www.alimenty.org powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, w takich kwestiach działa prawo, więc jak jest wyrok to powinnaś odzyskać, możesz zwrócić się po poradę np. do http://komorniksadowygdansk.com.pl/, może akurat mieszkasz w okolicach. Trzeba walczyć o swoje, ale nie można wyłudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to są odsetki komornicze? I komu one rosną? Komornikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma nic to mu nic nie zabierze żaden komornik. Odsetki mogą sobie rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziś nie ma nic, ale kiedyś może będzie miał. Np. jakąś bardzo malutką emeryturkę, albo chudziutką rencinkę. I będzie płakał krokodylimi łzami że pan komorniczek zabiera mu pieniążki na lekarstewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej juz nigdy do końca swoich dni nie bedzie mógł sobie zarobić :) i powiedzieć : to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale takie są realia w tym kraju. Większość sedziów w sadach rodzinnych to kobiety i staja po stronie kobiet, zwykle prawo do opieki dostają matki, choć niekoniecznie nadają się do tego najlepiej. Ja sam miałem problem bo moja była chciala mnie tak załatwić, ale pomogla mi kancelaria komornicza z Łodzi http://www.jkrukkomornik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę skończ z tym krukiem bo niedobrze się robi w każdym temacie kruk pomoże....Puknij się w łeb bo musi być wyjątkowo cienki że musi te kity wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty to dosyć delikatna sprawa. Niestety wiem coś o tym :/ Jakis czas temu walczyłam z mężem o alimenty i gdyby nie dobry prawnik - w tym przypadku www.adwokat-weglowski.pl - nie udałoby się. Mąż za wszelką cenę nie chciał tych pieniędzy na dziecko dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem podobną sytuacje, bo moja była zona uważała, ze powinien z 1 pensji utrzymac ją i dzieci. Oczywiście mimo, ze dzieci chodzą już do szkoły i nie wymagają stałej opieki, do pracy jej się wcale nie spieszylo. Mi się udało zbic stawkę, która ona zaproponowala w sądzie dzieki pomocy doświadczonego adwokata z Chorzowa http://www.kancelaria-mrozek.pl/pl-PL/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest się dogadać czasami. Mnie były mąż zalegał z alimentami na syna. Musiałam skorzystać z pomocy www.kancelariaultimatum.pl i jestem teraz z tego w pełni zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam, ze to nie jest sprawiedliwe. Ja akurat byłam w takiej sytuacji, ze to były mąz kombinował i wiem, ze zarabiał na czarno, ale nie chciał płacić. Sama mam koleżankę, która nie zamierza pojsc do pracy i w ten sposób kombinuje. Jeśli szukacie rzetelnej porady odnośnie spraw alimentacyjnych i opieki nad dziećmi to mogę polecic ten notariat z Wrocławia http://www.kancelariarejenta.pl/. Bardzo mi pomogły w sądzie porady które dam dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Ja tez mam ten problem ja kupowalem ubranka zabawki i dawalem 300zl alimentow a teraz ja wychowuje syna mam gole 300zl to banda bydlakow jak mozna wladze sadownicza tolerowac po c o pisac na forum czas z tymi bydlakami skonczyc i strach pomyslec ze to rodacy co.DRAMAT PO PROSTU DRAMAT i banda przy korycie bo jak ludzie nie maja to oni korzystaja po to to stworzyli by j***c bande debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze kupowales zabawki,ubranka poza tymi nedznymi trzysta zlotymi alimentow,to twoja dobrowolna rzecz. Do kogo masz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu sie gościu mylisz. Kupowalem tez zabawki, jedzenie, ciuszki i wyzywienie, kiedy dziecko bylo u mnie i sąd brał to wszystko pod uwagę. Spytaj http://doradztwo-liberte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+tu sa same niewiarygodne wyroki wy bezmuzgie goje idzcie pogladac sad rodzinny propagande zalosne bydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×