Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAlimenty

Alimenty - niewiarygodny wyrok sądu

Polecane posty

Gość gość
jesli gość ma coś za uszami i gaciami trzesie a żona wie,że to falsyfikat o najniższej krajowej oraz są małe dzieci do opieki to moze ugrac alimenty xxx co to znaczy "ugrać"? należą jej się jak psu kość! świnia zostawia rodzinę, idzie do innej baby, oszukuje z zarobkami żeby nie płacić - gdybym ja była na miejscu jego żony wynajęłabym jakiegoś wańkę, żeby mu łeb odstrzelił - dzieci miałyby co miesiąc rentę, bez szrapania się po sądach z wrednym knurem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z powodu wyłącznej opieki nad maluchami." to alimenty dostają maluchy. A ta pani-opier...oportunistka może dostać alimenty, ale z zupełnie innego powodu. Np może wykazać że ma dwie lewe ręce i sąd zasądzi alimenty na nią na czas terapii w celu wyprostowania jednej ręki tak, aby stała się prawą i umożliwiła beneficjentce zap/ier/da/lanie do roboty celem godnego, czyli samodzielnego, utrzymania swojej leniwej dopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego eks zona tez starala sie o alimenty na siebie, rozwod byl z jego winy. Ona zostala z dwojka dzieci. 7 letni syn z innego zwiazku i wspolny 3 letni syn. Moj partner tez na papierze ma najnizsza krajowa. A ona pracowala tylko od czasu do czasu na umowe zlecenie. I co nic nie ugrala. Poza alimentami na dziecko ( ale to oczywiste) w wys. 350 zl. Sedzina uzasadnila to tym, ze Pani jest zdrowa i nie ma przeciwskazan do tego, zeby isc do pracy. A dzieci sa juz na tyle duze, ze nie wymagaja stalej opieki matki. Wszystko wiec zalezy od podejscia sedziego. Niestety, ale prawo nie dla wszystkich jest takie samo. Adwokata nie mial, bo niby za co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak piszą na www.alimenty-prawo.pl alimenty mogą dostać zarówno mąż jak i żona wiec co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSTYD !!! kiedy facet uchyla się od obowiązku płacenia na dzieci. Na byłą żonę - ok, rozumiem. Ale dzieci???? 300 zł na dziecko miesięcznie? KPINA. Ktoś taki nie powinien nazywać się ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiekszosc rozwodzacych sie traktuje placenie na dzieci jako placenie na zone. Stad opory. Duzo mniej problemow jest w malzenstwach gdzie daje sie ustalic taki rodzaj oplat aby facet widzial ze to idzie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety taka polska rzeczywistość. Mnie sąd upokożył do tego stopnia że musiałam nawet paragony na przejazd taksówką do przychodni z chorym dzieckiem pokazywać, bo nie wierzył, że zapłaciłam 20 zł. No nic, na szczęście koniec końców jakieś alimenty sensowne przyznał. Ale i tal komornika o pomoc musiałam poprosić http://www.jkrukkomornik.pl/ bo i ch nie płacił "tatuś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez litości dla drania
,,Bo wiekszosc rozwodzacych sie traktuje placenie na dzieci jako placenie na zone. Stad opory. Duzo mniej problemow jest w malzenstwach gdzie daje sie ustalic taki rodzaj oplat aby facet widzial ze to idzie na dziecko" No tak bo przecież facet nie ma pojęcia ile kosztuje utrzymanie dziecka. A matka z 300 zł alimentów do fryzjera jeszcze pójdzie :-) Gdy zapadał wyrok alimentacyjny w mojej sprawie usłyszałam od byłego męża, że nie będzie łożył na nasze dziecko bo nie zamierza mnie utrzymywać. Nie płaci więc od ponad 10 lat. Dług mu rośnie... Od trzech lat próbuję podnieść alimenty. Bezskutecznie bo nie stawia się na rozprawy. Za mc kolejna, ale tym razem będę wnosić o zabezpieczenie powództwa. A dług ściągnę tak czy siak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 10 lat nie ściągłaś, ale ściągniesz tak czy siak;) I tym sie paś przez następne 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego nowego sasiada wlasnie niedawno zgarneli do wiezienia za alimenty. Prosto z pracy go wyciagneli. Jego panienka byla lekko zszokowana no ale coz ...zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja związałam się z facetem po przejściach, zastanawiam się nad rozstaniem. On zarabia 1300zł, sędzia zasądził mu 450zł alimentów więc na życie zostaje mu 850zł a od tego trzeba odjąć rachunki, żarcie, ubrania i inne oczywiste wydatki, po opłaceniu wszystkiego zostaje bez grosza. Wiecie ja rozumiem że alimenty alimentami ale skoro oboje rodzice mają łożyć na dziecko tyle samo to wychodzi na to że jego 5 letni syn ma na swoje utrzymanie 900zł podczas gdy mój facet ma 50zł mniej, z tym że dziecko je znacznie mniej, nie musi płacić tylu rachunków i ubrania są troche tańsze niż na dorosłego. Boli mnie to bo wiem że matka dziecka nie wykłada tych 450zł ze swojego portfela. Jakie życie będą miały nasze dzieci jeśli byśmy się zdecydowali? wszystko tylko dla pierwszego dziecka? wiadomo że jak rodzice są razem to utrzymują dziecko z tego co mają, jak mają więcej do dziecko ma więcej, jak mają mniej to żyją skromniej ale jak się rozejdą to zaczyna się szarpanie o forsa i już nikogo nie obchodzi ile partner zarabia i czy jemu starcza na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko je znacznie mniej, nie musi płacić tylu rachunków i ubrania są troche tańsze niż na dorosłego. xxx od razu widać, że nie masz dziecka! a książki, zeszyty i wszystkie rzeczy do szkoły? wody zużywa mniej bo jest mniejsze? ubrania wcale nie są tańsze a do tego dziecko szybko z nich wyrasta i trzeba kupować nowe i nie rozumiem jak można tak nisko upaść, żeby wymawiać, wyliczać i wytykać dziecku kasę, która mu sie jak psu kość od rodziców należy jak cię tak serce boli to poszukaj kawalera bez obciążeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że jak rodzice są razem to utrzymują dziecko z tego co mają, jak mają więcej do dziecko ma więcej, jak mają mniej to żyją skromniej ale jak się rozejdą to zaczyna się szarpanie o forsa xxx jak na razie to tylko ty się szarpiesz i wpieprzasz do jego forsy wg ciebie ma nie dawać dziecku które jest tylko odkładać dla tych, które będą w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zastanawiam się nad rozstaniem. On zarabia 1300zł, ..." Oto PRAWDZIWE oblicze "miłości" kobiety. Niech każdy mężczyzna przeczyta i dokładnie zapamięta powyższy post. I te dwa kolejne też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zuzywa mniej ?tzn jak mama sie myje to woda szybciej leci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wode też wyliczasz? Mamusiu? Myj bachora w kałuży! Będzie darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja związałam się z facetem po przejściach, zastanawiam się nad rozstaniem." Niezla debilka musi byc autorka tego posta a w sumie pewnie to jakas blachara i to pewnie bez ukonczonego gimnazjum. Jakie ma znaczenie czy 1300 czy 950zl.???? to grosze i to grosze wiec jak sobie wzielas idiotko faceta z dzieckiem i groszowymi zarobkami to albo wiedzialas co cie czeka albo twoje iq jest takie jak myszka albo myslenie pipa zacmilo ci obraz rzeczywistosci. Wez sie do roboty a ewentualnie dorob na ulicy i bedzie kasa. Ludzie skad sie biora takie debilki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego postu nie jest debilką. To jest zwyczajna, normalna, przeciętna, młoda, polska kobieta. Biedaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza kwestia - tak wpieprzam się do jego forsy bo to nasze wspólne życie. Po drugie, zeszyty,książki, zabawki i wszystko inne również kupuje swojemu dziecku, także 450zł to nie jest ostateczny koszt utrzymania dziecka. Tak, dziecko zużywa trochę mniej wody niż dorosły, ubrania są tańsze, wiem bo sama mu kupuje. dalej, nie chodzi o odkładanie dla przyszłych dzieci ale o logiczne myślenie co będzie jak one się pojawią. Cytat o moim odejściu od faceta z powodu 1300zł jest wyrwany z kontekstu. To bardzo zabawne, w jednym poście jestem złą kobietą która rzekomo zostawia faceta bo za mało zarabia a w drugim poście jestem już głupia bo związałam się z facetem który mało zarabia. Ciekawe... 450zł na dziecko to nie jest dużo ale 900zł to już tak, bo tyle mają łożyć OBOJE rodzice, poza tym i tak dziecko dostaje jeszcze od dziadków z obu stron i tak jak już pisałam, mój partner kupuje mu dużo potrzebnych rzeczy i zabawek, płaci za leki, zabiera w różne miejsca, czyli wydaje więcej niż 450zł a on sam z 850zł musi zapłacić wszystko i nikt mu nie dokłada. A do osoby wyżej za to po Tobie widać od razu że jesteś porzuconą sfrustrowaną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tu masz kobito racje ale mamuśki tego nie rozumieją, byle tylko rzucać kłody po nogi facetom i wydoic każdy grosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre wyroki sądu, szczególnie tyczące sie spraw, w których konflikt przebiega po lini podziału między róznymi często podatnymi na zantagonizowanie grupami społecznymi, płciami, klasami, (kobiety męzczyxni, klasa średnia klasa niższa, mężowie zony, rodzice dzieci, pracodawcy pracownicy) służa własnie temu ich zantagonizowaniu w myśl zasady, że wróg skłócony między sobą stanowi mniejsze zagrożenie i łatwiej nim manipulować. a dla rządzących jesteśmy wrogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu samemu służy również między innymi to forum, decyzje o polityce socjalnej spolecznej, różne "afery" i "morderstwa" to wszystko jedna wielka szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afery korupcyjne lekarzy to już standard. niszczenie klasy średniej i robienie z niej zarzadców niskiego szczebla dla reszty hołoty. polak polakowi wrogiem. kto w takim burdelu sie połapie, że przez komin nie wszedł mikołaj tylko złodzieje? I ludzie dają sie manipulować. to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zaś temu celowi służy promowanie darwinizmu społecznego, "kapitalizmu" i unifikacji wszystkich wartości w ramach pieniądza. oglądałem ciekawy program. gościu scharakteryzował kryzys finansowy i wyłożył, że to żaden kryzys środków do życia, żywności, katastrofa naturalna...nic sie nie dzieje. wszystkiego jest pod dostatkiem: jedzenia, wody, energi...brakuje tylko pieniędzy:D niezły bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmiać mi sie chce z panienki mojego exa , myslala ze złapała pana z kasa a tu nie dosc ze alimenty mu przysrali w wys 1500 to jeszcze prace rzucił zeby nie placic :D a teraz ona musi go utrzymywać ,bo komornik mu siedzi na karku , tak chciała k****a to ma :) Głupie te baby ze głowa mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz się czym cieszyć, jesteś żałosna skoro cieszysz się z czyjegoś niepowodzenia ale widać Twój facet wiedział co robi rzucając cie a ona kocha go naprawdę skoro go"utrzymuje". Ona jak widać zasługuje na miłość a Ty tylko na ochłap i alimenty. Każdy normalny facet prędzej czy później pozna się na takiej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Głupie te baby ze głowa mała " Jedne głupie. drugie podłe, a trzecie pazerne. Najgorzej jak te trzy cechy spotkają się w jednej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli takie boskie jestescie i tak bardzo zaslugujecie na milosc misia ,kasa sie nie liczy,uwielbiacie sie wzajemnie,kochacie najprawdziwiej to co to jest 450 zl? Toz to w porownaniu z ta gigantyczna miloscia ..pikus. I w wiekszosci niestety to zony gonia frajerow a nie na odwrot. Wiec jesli ma tyle zasadzone to tyle ma placic ...przeciez to nie byla zona nakazala tylko sad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo wartościowy facet ktory rzuca prace zeby tylko nie płacić na własne dzieci :D współczuje szczerze takiego chłopa , niektóre to byle co wezmą byle k****a w spodniach miał ahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×