Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAlimenty

Alimenty - niewiarygodny wyrok sądu

Polecane posty

Gość kjnlkj,mkn
dokładnie - od zaspokajania potrzeb i szalenstw łózkowych są inne kobiety a nie zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz, a czy to
eeeeeee tam, wielka reklama, a w praktyce sie okazuje, ze tata to moze wziac tego urlopu...2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
a ze jest inaczej potem mamy , chce futro dostanie , bo jak mu nie da z tydzien to sie zgodzi , chce nowe meble .... to samo ,,,, samochód .... też dostanie .... i itd. i tak własnie rządzi dupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz, a czy to
o nie! Ja jestem od obu "funkcji" :P ;) zadne babsko mi faceta dotykac nie bedzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzvvc
no niby jest ten urlop tacierzynski ale chyba niewielu sie na niego decyduje ;) myslisz ze babce po porodzie tak fajnie sie zajac i domem i placzacym malym dzieckiem? a z tego topiku co mi poleciles prezeczytalam ostatnich z 10 postow i jak narazie wynika ze to faceci zdradzaja i mysla fiutkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
ale sie cos dzieje , pomalutku kobiety na przestrzeni wieków wywalczyły sobie to co teraz mają , kiedys kobieta nie mogła sobie pierdnac , a dzis ???? wielka pania jest , czyz nie ? spojrzyj na wstecz jak to było , nawet meza nie mogła wybrac bo wybierali jej rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz, a czy to
yyyyyyy? Gdzie moje futro? I nowe meble???? Kurcze.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
zdrada nie bierze sie z niczego !! zachodzi w wiekszosci wypadków zwiazek przyczynowo skutkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzvvc
ja tam z moim facetem tez nie mam problemow;) i tez pelnie z radoscia obie funkcje,moze dlatego ze my nie po slubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
ty sie smiej ....a wielu tak wlasnie egzystuje az głowa boli jak wielu ! prosza sie wrecz o sex od zon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz, a czy to
ej, kolego. Nie zapedzaj sie. Chcesz wrocic do malzenstw aranzowanych i odebrac mi prawa wyborcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
wielu sie tez dobierze dobzre wszak nie wszyscy maja sie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz, a czy to
ode mnie jeden uciekl, bo mam za duzy temperament i...wymagania. Seksualne. Nie w kwestii mebli. Te sama kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
nie - ja tylko pisze jak kobiety pracowały na to co mają dzis i jak długo to trwało , dla nas zaczeło sie włascie od taciezynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnlkj,mkn
no wlasnie , bierzesz sobie kobiete z temperamentem ,a tu po latach kilku kilkunastu , po dzieciach trach .... jej libido =0 i mamy problem , ale ....ona go oczywiscie nie widzi !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandra z wawy
kjnlkj,mkn to co piszesz to są wyjatki ! to kobiety w znacznej wiekszosci są pasozytami to im sie zawsze cos nalezy W większości to chyba jednak mężczyźni są pasożytami. Spora część ma problemy z płaceniem alimentów na dzieci. Mój ex mąż przy rozwodzie też dopominał się o pieniądze z mieszkania które dostałam od rodziców. Pazerny typ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandra z wawy
kjnlkj,mkn to co piszesz to są wyjatki ! to kobiety w znacznej wiekszosci są pasozytami to im sie zawsze cos nalezy W większości to chyba jednak mężczyźni są pasożytami. Spora część ma problemy z płaceniem alimentów na dzieci. Mój ex mąż przy rozwodzie też dopominał się o pieniądze z mieszkania które dostałam od rodziców. Pazerny typ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandra z wawy
kjnlkj,mkn to co piszesz to są wyjatki ! to kobiety w znacznej wiekszosci są pasozytami to im sie zawsze cos nalezy W większości to chyba jednak mężczyźni są pasożytami. Spora część ma problemy z płaceniem alimentów na dzieci. Mój ex mąż przy rozwodzie też dopominał się o pieniądze z mieszkania które dostałam od rodziców. Pazerny typ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandra z wawy
kjnlkj,mkn to co piszesz to są wyjatki ! to kobiety w znacznej wiekszosci są pasozytami to im sie zawsze cos nalezy W większości to chyba jednak mężczyźni są pasożytami. Spora część ma problemy z płaceniem alimentów na dzieci. Mój ex mąż przy rozwodzie też dopominał się o pieniądze z mieszkania które dostałam od rodziców. Pazerny typ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjbhkjh
kazdy tutaj ma swoje widzenie sprawy zapewne , fakt ... spora grupa mezów nie płaci na swoje własne dzieci ... trudno mi powiedziec dlaczego , chyba odbieraja to jako ze płacą na zony , ze zona konsumuje owe pieniadze ... ale dzieci muszą z czegoś zyć , a tez nie ma zadnej kontroli na co kobiety wydaja owe pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas nie pyta,nie stoi:D
moze nie doczytałam ,ale zastanawia mnie czemu to ty nie złozyłes pozwuo alimenty na dzieci???? Podejzewam ,ze jeszzcze sie uczą! Ręcee opadają jak sie takie ,zeczy czyta.Rozumiem ,jak by miała dzieci przy sobie i żadala alimentów na ich utrzymanie.Ale w takiej sytuacji.Niedowiary. Dla mnie to paranoja.Niestety-w takich kwestiach chłopy maja rzesrane juz na starcie!!!.Sęk w tym ,że w niektórych przypadkach takich jak twój niesłusznie... Nie daj sie szumowinie i walcz.Niech spada do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloooon
skoro dzieci mieszkają od 2 lat z Tobą i nie chcą z matką wiadomo że tak już zostanie, załóż sprawę o przyznanie alimentów na dzieci wsteczne, dostaniesz za okres w którym mieszkały już z Tobą i finanse się wyrównają, to co płacisz teraz żonie wróci do waszych dzieci, złóż pozew nie zależnie od tego że już złożyłeś o rozwód jeśli chodzi o opluwanie się wzajemne w sądzie to masz sporo argumentów skoro już nie mieszkacie razem, dzieci są z Tobą zawsze możesz powiedzieć że żona sama odeszła i was zostawiła, w sądzie będzie miała minusa że zostawiła własne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456846577
Nie śmierdzi wam to jedną wielką prowokacją? Nie było rozprawy rozwodowej - a już ma dzieci, alimenty na żonę i brak alimentów na dzieci. Reasumując - bujda na resorach, autor chce jedynie poużywać sobie na złych i niedobrych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu nic nie smierdzi
Jeśli się nie złoży wniosku o alimenty to sad sam go nie wnosi proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobijany
dołączę się do dyskusji jestem po kilku sprawach rozwodowych i nie jest dobrze żoną żąda alimentów na siebie kwocie 1350zł czyli to jest połowa moich zarobków sama też pracuje zarabia podobną kwotę jaką żąda ,dzieci mamy dorosłe na swoim ,jesteśmy po podziale majątku ,teraz pytanie ile mogę dostać alimentów jak przegram sprawę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek kladki9jbh
az sie boje tego czytać bo stram w gacie czeka mnie to samo pozew złożyła,jest wredna i ma dowodow cała walizke zdrada,wynajecie garsoniery.Tragedia mnie spotkała z zona i zaczełem specialnie robić ja w konia.az doszło do rozwodu.Czekam i mam to w dupie co mi zrobi i tak wiem ze juz przegrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeże temat bo potrzebuje rady. Małżeństwo od 10 lat, dwójka dzieci, ja pracuje od poczatku i utrzymuje rodzine, żona nie pracuje od jakiś 5 lat. Najpierw były dzieciaki a potem udawała ze czegoś szuka i znaleźć nie moze. Ja chce rozwodu bez orzekania o winie. Na dzieci oczywiście bede płacił. Na umowie o prace mam najniższa średnia krajowa. Jaka jest szansa ze sad pozytywnie rozpatrzy wniosek mojej zony o alimenty na siebie? Jest dla mnie szansa ze sad to odrzuci i karze jej szukać pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z najniższej krajowej utrzymujesz siebie, żonę, dwoje dzieci, płacisz rachunki, opłacasz mieszkanie i kupujesz jedzenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wyraznie jest co ma na umowie napisane a nie ile faktycznie zarabia.Czytaj ze zrozumieniem. Po drugie:jesli gość ma coś za uszami i gaciami trzesie a żona wie,że to falsyfikat o najniższej krajowej oraz są małe dzieci do opieki to moze ugrac alimenty na siebie z racji niemozności podjęcia pracy z powodu wyłącznej opieki nad maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skur/wiel dobrze zarabia, a w sądzie będzie kłamał, że ma zarabia najniższą a co z dziećmi, cwaniaczku? zabierzesz je do nowej pani, czy zostawisz żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×