Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wściekła mrówa

temat znowu o spacerówce

Polecane posty

kurna nie moge się zdecydować na jakaś spacerówke. W sumie już miałam zamawiać pliko mini ale... nie jestem do końca przekonana a do końca tyg musze zamówić.więc dziewczyny dajcie jakiegoś linka powiedzcie ten jest zajebisty i nie bedziesz żałować albo pacnijcie mnie łeb... Niby tylko głupia spacerówka ale nie chce za pół roku stawać przed tym samym dylematem i oczoplasu dostawać od tych wózków i informacji technicznych... może ktoś pomoże ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xero33
quinny zapp mam i polecam z czystym sumieniem siostra ma lire 3 stylizowana na zappa, w sumie tez bardzo podobny a o polowe tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad zappem i nuną też myślałam ale są poprostu za cięzkie :( musze mieć wózek który wrzuce na plecy a pod pache wezme młodego więc oscyluje w granicy 6 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xero33
a senzz quinny w modelu 2012? bardzo lekki, zgrabny, taki miejski typowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xero33
te, do ktorych linki wkleilas tez sa OK, ale jak po prostu nie lubie tego typu spacerowek-typowych parasolek :) z tych Twoich najfajniejsza jest inglesina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xero33
a teraz z ciekaowsci porownalam wage zappa do inglesiny i roznica żadna -inglesina swift wazy 5,9, zapp 6 kilo.... nie, zebym Cie namawiala na quinny ale dla mnie to jest bestseller wozkow wszelkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamas aand papas nie ma podnozka;p Dla mnie to bylo wazne . Ja ci juz polecałam pliko mini i dalej Ci go polecam A ta inglesine widzialas w sklepie ? ja widziałam i dla mnie byl niestabilny . Ale sama wybierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy małpki
mamas&papas ma podnozek tępa, slepa krowo przyjrzyj sie slepa cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek z linku fajny ale nie ukrywam że cena mnie odwiedzie jednak od tego wózka :P do zappów ogólnie mam małe zastrzeżenia, choć nad nimi myślałam przegrywają jednak. iglesina właśnie mnie urzekła z powodu wyglądu, ale nie umiem znaleść żeadnego wideo co do składania etc, po za tym podoba mi się opcja rozkładanego opracia na płasko... Hej mamo małpki :) wiem i w sumie dlatego nadal nad nim myśle :P niestabilny w sensie ? Powiem szczeże że iglesina poprostu bardziej mi się wizualnie podoba, choć może to kwestia zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lire 4 i polecam, jest bardzo lekki a dla mnie to bylo wazne zeby sie szybko skladal i byl lekki bo prawie codziennie go do bagażnika wrzucam; zobaczylam go u kolezanki pierwszy raz, i od razu mi przypadl do gustu. Dzisiaj na placu zabaw widzialam ten wozek ktory podalyscie na koncu, wygląda na wygdny,ale jest duzy i masywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Nasturcjo dzięki ale lira mi się nie podoba :( Mamo małpki Ty jesteś z katowić prawda ? Mogłabyś mi powiedzieć w którym sklepie znajde oba te wózki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovi buteleczka
a ja polecam ktoras z coneco co maja takie budy ktore mozna do konca oslonic dziecko to naprawde fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bytomia jestem aktualnie choc pochodze z Chorzowa;p Ale to nieważne . Wiesz ja w ciemno brałam bo nigdzie nie mieli , gdzies tam slyszalam w ze w dąbrowie górniczej mieli ale nie mialam juz ochoty ogladac tych wszystkich wozkow. Wiem ze inglesina jest w rajsie w chorzowie , wsadzilam malego tam i mialam wrazenie ze strasznie chwiejny wozek . Ale moze przez to ze to pokazowka i kazdy go macal i niski sie wydawal Ten m&p trek nie ma podnozka no nie ? czy ma i potrzebuje wizyty u okuilisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory gdzieś przeczytałam że z Katowić :) dzięki za info, bo Rajs jest także u mnie w mieście więc sobie tam podejde i zobacze tą iglesine ( mam nadzieje że tam też będzie :P ) i wtedy zdecyduje, albo kupię cokolwiek w ciemno... ogólnie mam wrażenie że trudno na śląsku w sklepie stacjonarnym kupić lub w ogóle zobaczyć mniej popularny wózek. Wszędzie maclareny, xlandery, mutsy conecco i chico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje ze tylko te wozki . A rajs w tychach bo o ile wiem sa 2 tylko rajsy . Sprowadzi Ci ta inglesine z chorzowa jak bd trzeba , mi tak juupi sprowadzili zebym zobaczyla ;) I nie musisz kupowac , jesli nie chcesz;) A niestety nie współpracuja z peg perego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze wydała mi się mała i niska, nie podoba mi się jak się składa i to że nie ma paska do przenoszenia. No i rzeczywiście jakaś taka rozklekotana była :P Wszystko to razem sprawiło że noł, noł noł :) choć pliko nie widziałam to jednak posiada udogodnienia które zdecydowanie bardziej mi się podobają i myśle że warto dopłacić. No ale przekonam się w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli te same powody na nie co u mnie ;) a z jakiej strony zamawiasz pliko ? w wiekszosci sklepow mozesz zwrocic towar jak ci sie nie podoba ;) Ja jestem dalej zadowolona ;) teraz sie rozgladam za dostawka do wozka bo w grudniu 2 dzidziuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje !! i podziwiam :) z bobowózki. Jedyne co to jestem zawiedziona bo nigdzie nie było dostępnego koloru sky lub iron - problem z producentem, więc zamówiłam daimont. Kurcze mam nadzieje że to będzie to, bo co prawda zwrócić moge ale jak sobie pomyśle że jeszcze raz miałabym wybierać wózek to już mam ochote palnąć se w łeb :P Dzięki za czas który poświęciłaś mi i mojemu niezdecydowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje . Nie ma za co . Sama kazdy wozek wybieralam dlugooooooooooooooo i z kazdego jestem zadowolona 99% Chyba nie ma takiego wozka ktory by kazdego w 100 % zadowolił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ja co do mojego mutsiaka też mam zastrzeżenia ale w ogólnym rozrachunku uważam że to super wózek :) tak też mam nadzieje że będzie z pliko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Małpki - dzisiaj dostałam pliko i ogólnie jest super, leciutki tak że moge go znieść razem z młodym ze schodów, składa się go fenomenalnie czyli mamy sukces :) pare pytań mam jednak :) Czy u Ciebie też bud tak dziwnie chodzi ? w sensie że nie składa się płynnie i mam wrazenie że to pare drucików z materiałem... pytam bo boje się o trwałość tej budy.... nastepne pytanie o podnóżek - jak go się regluje ? Nie umiem doczytać w instrukcji a chłop wyjechał czyli w tobie nadzieja :P i ostatnie pytanie w zestawie miałam takie dwie białe częśći, takie jakby rurki z otworkami, nie umiem ich nigdzie dopasować - czyżby to były jakieś zochronki na częsci wózka i ja nie potrzebnie się głowie ? :) dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam w podnozku masz takie guziczki jakby a raczej plastikowe suwaczki i je ciagniesz do siebie ;) nic trudnego;) Trwalosc budy jest okej ;) i nic jej sie nie dzieje , teraz dopiero zwrocilam fakt ze sklada sie dziwnie , ale nie jest to utrudniajace i nic jej sie nie dzieje przynajmiej u mnie ;) a skladalam se non stop ja jak sie z malym w akuku bawie heh . Te rureczki tez mam i leza , moj facet uznal ze to tak jak w automacie jak kupujesz masz zeby beben nie latal heh . i w sumie nawet njie probowalam nic robic z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) widocznie każdy wózek ma taką cześć która nie wiadomo do czego jest - w mutsy miałam pasek którego nie mogłam zidentyfikować :P suwaki właśnie znalazłam - nie widziałam wcześniej :) no właśnie troche dziwna ta buda, ale podoba mi się że jest taka długa, chyba będzie fajnie chroniła przed słońcem :) Dzięki piękne jeszcze raz, no i gdzie mam przsłać tą flache ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×