Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dla szowinistycznych świń

Nie ma takiego czegoś jak wrobienie kogoś w dziecko

Polecane posty

Gość nie dla szowinistycznych świń

No bo jak samemu mozna zrobic sobie dziecko ? Do tego jest potrzebna kobieta i mezczyzna. Stad nie ma takiej opcji jak wrobic kogos w dziecko :o Zal mi facetow ktorzy oskarzaja dziewczyny o to a przeciez spali z nimi Dziecko z powietrza sie nie bierze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stats123
jak Ty mało rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreja
zal to jest mi Ciebie za brak wyobrazni dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka12121988
W pełni Cię rozumiem. Jak można wrobić kogoś w dziecko?? Niektóre kobiety takie są faktycznie. Ale mój facet gdzie mam dzieci z poprzedniego związku może uważać, że jestem z nim w ciąży, bo chciałam go wrobić w dziecko?? On myśli, że chcę od niego alimenty i przynajmniej 2 razy w tygodniu pyta ile. Myśli, że chodzi mi o pieniądze i dlatego to dziecko się poczęło. Nie rozumie, że chcę mieć rodzinę. Pełną rodzinę. Nie dociera do niego, że w tym przypadku to ja mam gorzej niż on. Bo on ewentualnie mnie zostawi, rzuci 4 stówki alimentów a ty sobie siedź i chowaj. To raczej facetom się to podoba, że maja dzieci i nie muszą się nimi zajmować. Tylko niedzielny tatuś najukochańszy na świecie, bo wszystko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka12121988 bo w twoim przypadku wszystko było ok dopóki nie miał żadnych zobowiązań. Teraz się to zmieniło i musi być ojcem nie tylko dla swojego ale także dla pozostałych dzieci .Często facetów przerasta sam fakt posiadania własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasrasiassssss
a moje kolażenka jadła dwa opakowania antykoncepcyjnych- słodzik zamiast pigułek wsadziła.. i da się? dało- w jej przypadku. złapała frajera na dziecko- a frajer myślał, ze je tabletki- nawet przy nim jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można wrobić, przykład dziewczyny udającej ze stosuje antykoncepcję, ale prawda jets taka że w wieksozsci przypadków panowie sami zmajstrują i nei poczuwj sie do odpowiedizlanosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens życia wiekszosci
Jak się hhuja nie chce w gumke pakowac to potem pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda konstancja
Jak można kogoś "wrobic w dziecko"? Wrobic można co najwyżej w alimenty. Do ślubu się nie da faceta w ten sposób zmusić. A rozwazajac kwestie z drugiej strony - jeżeli facet idzie do łóżka z kobieta i WYKLUCZA możliwośc posiadania dziecka to niech sobie zrobi wazektomie. Ostatecznie może sobie trochę spermy zamrozic jeżeli kiedyś miałby zmienić zdanie. To w sumie wychodzi taniej niż 20 lat wstrzymywania plodnosci przez kobietę (wizyta+pigułki). Dlaczego to kobiety maja OBOWIĄZEK zapobiegania ciąży? Nie ma czegoś takiego jak wrobienie w dziecko, bo każdy facet który się tak daje wrobic ma to na własne życzenie. Ostatecznie, jak tu już ktoś wspomniał, wystarczy prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka12121988
On akurat dzieci kocha i to bez problemu. Zajmuje się dziećmi świetnie. One choć to boli czasami wolą jego iż mnie. Nie narzekam na to. A obawa jest taka, że jak już będzie miał swoje to pójdę całkiem w odstawkę bo tylko jego syn będzie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhirhfjt
Dokladnie. Niech nie ruchaja bez kondoma jak nie sa pewni czy kobieta sie zabezpiecza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli kobieta (meżatka) się puści, i urodzi dziecko innego faceta, a mąż w ciągu pół roku nie sprawdzi, że to nie jego, a po roku się okaże że to nie jego, ale musi już na nie płacić kasę, to czy wtedy jest wrobiony w dziecko? Moim zdaniem tak. Czyli jest coś takiego, jak wrobienie kogoś w dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najwyżej zasłużył
jesteście jakieś ograniczone "malutka12121988 W pełni Cię rozumiem. Jak można wrobić kogoś w dziecko?? Niektóre kobiety takie są faktycznie. Ale mój facet gdzie mam dzieci z poprzedniego związku może uważać, że jestem z nim w ciąży, bo chciałam go wrobić w dziecko?? On myśli, że chcę od niego alimenty i przynajmniej 2 razy w tygodniu pyta ile. Myśli, że chodzi mi o pieniądze i dlatego to dziecko się poczęło. Nie rozumie, że chcę mieć rodzinę. Pełną rodzinę. Nie dociera do niego, że w tym przypadku to ja mam gorzej niż on. Bo on ewentualnie mnie zostawi, rzuci 4 stówki alimentów a ty sobie siedź i chowaj. To raczej facetom się to podoba, że maja dzieci i nie muszą się nimi zajmować. Tylko niedzielny tatuś najukochańszy na świecie, bo wszystko da." Jesteś wyjątkową debilką w tym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najwyżej zasłużył
spoko! dokładnie tak, ale żadna na to nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
zgadzam się z autorką:) A facet jak lasce nie ufa powinien zakładać gumkę i tyle. Ale łatwiej jest udawać, że zabezpieczenie jest kwestią kobiety a potem gadać, ze go "wrobiła"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
jezeli facet nie chce dziecka z osoba ktora ma stosunek sexualny ,musi zakladac gumke ,a to ze sklada w niej sperme bez gumki, swiadczy o tym ze bierze tez na siebie odpowiedzialnosc za aktywnosc swoich plemnikow. srodki antykoncepcji jak wszyscy wiemy nie sa na 100% PEWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
przed posiadaniem niechcianych dzieci najlepiej chroni brak seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Gumki zakladac na pracia!!! A nie pozniej pretensje :D albo na aborcje kase dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 12.04.2012 o 18:48, fiku mikuuu napisał:

dlatego nei spi sie z byle kim tylko z kobitą której sie ufa 🙂

Kobietom nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 minut temu, Gość Takaprawda napisał:

Gumki zakladac na pracia!!! A nie pozniej pretensje 😄 albo na aborcje kase dawac

Dorosły człowiek potrafi ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Jeśli więc wybrałaś faceta, który nie chce dziecka, to sobie odpuść. Jeśli wybrałaś faceta, który może chcieć dziecko, ale obecnie nie chce i jest nieodpowiedzialny, to wychowuj je sama jak cię zostawi.

Jeżeli kobieta ma mieć prawo do aborcji "bo tak", to facet również powinien mieć prawo zrzec się odpowiedzialności za dziecko i nie płacić alimentów. Dlatego jestem przeciwny i jednemu, i drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanibal Lecter
57 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Dorosły człowiek potrafi ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Jeśli więc wybrałaś faceta, który nie chce dziecka, to sobie odpuść. Jeśli wybrałaś faceta, który może chcieć dziecko, ale obecnie nie chce i jest nieodpowiedzialny, to wychowuj je sama jak cię zostawi.

Jeżeli kobieta ma mieć prawo do aborcji "bo tak", to facet również powinien mieć prawo zrzec się odpowiedzialności za dziecko i nie płacić alimentów. Dlatego jestem przeciwny i jednemu, i drugiemu.

Powinni mieć prawo do eutanazji niechcianych bab zabijających dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×