Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczesliwaasia

skakanka :)

Polecane posty

ja skakałam 2-3 x tyg po 700 podskoków, do tego inne cw, plus dieta 1200cal, nie spieszyłam sie zeby szybko schudnac, mniej wiecej w rok schudłam 15kg, znikł cellulit, ciałoujedrniło sie, nogi wysmuklały. teraz cw 6 weidera jestem na 36 dniu i schudłam ok 6kg w miesiac plus dieta 5 posiłków dziennie, w pasie ubyło mnie 4cm w udach 3cm nogi 4 cm, 6 W, to wysiłek i to straszny, jak ktos nie cwiczył wczesniej miesni brzucha, jak skończe pokaze efekty przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka-----
ja wlasnie chcialam zapytac o to samo czy ktos skacze jak i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaczanka:)
Skakanka to świetny aerob (aerób?) :D Skaczę po minimum 30 - 40 minutek. Leje się ze mnie, ale efekty są b. dobre. Można skakać na różne sposoby, to wcale nie musi być monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
ja kupiłam skakankę i hula hop i zaczynam ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogło :)) Nie tylko zrzucić magazynujący sie tłuszczyk ale również poprawic kondycję :) Wystarczy codziennie po pol godzinki skakac ( w swoim tepie ) i do tego (ja tak zrobilam) storzylam sobie specjlana playliste z szybkimi piosenkami i tak w rytmie skakałam ( to juz krocej tak z 10-15 minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka ja skakac nie moge, bo sasiadke mam na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjakka
Ja też próbowałam na skakance. Fajna rzecz! Co drugi dzień skakałam po 40 minut. Po miesiącu zauważyłam pierwsze dobre efekty tego mojego skakania. Szczuplejsze ciałko nogi brzuch, no po prostu super! Oczywiście do takich ćwiczeń ze skakanką dołączyć musiałam oczywiście odpowiednią dietę. Moim typem jest dieta makrobiotyczna. Jest dobra nie tylko na odchudzanie, ale też i na wzmocnienie kondycji. Jakby któraś chciała o tej diecie informacje to są one na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/10/27/dieta-makrobiotyczna-pomoze-schudnac/ Dodatkowo oczywiście stosowałam dwa razy dziennie kosmetyki ujędrniające, a na cellulit preparaty antycellulitowe i masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia582
Witam, ja zaczynam skakać od jutra:), mam nadzieję, że coś z tego będzie bo do innych ćwiczeń nie mam silnej woli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm :P ...
Chyba zacznę od jutra też skakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie, gdzie skaczecie? macie własne ogrody/tarasy? bo ja nie posiadam niestety i nie wiem... mam wyjść na podwórko do dzieciaków żeby sobie poskakać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioom
no i jak zwykle cisza. a mam pytanie komu się zrobiły wielkie łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talinka
do takich rytmów np. tylko nie za bardzo wiem co to za piosenka, a bardzo chciałabym się dowiedzieć : www.youtube.com/watch?v=o_e78nU_Bmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×