Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Dj Maks, sprawdź sobie na www.gdziewesele.pl :p Grał u znajomej i impreza była świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam byłem u brata na weselu i grał Ulares http://www.ulares.pl i był na prawdę świetnie i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaoeirit
u mojej przyjaciółki na weselu grał ten zespol http://www.zespol-flores.pl/ Flores. Jako jej druhna baardzo sie wytańczyłam!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół FAZA z Michałowic zespolfaza.pl Świetna muzyka i super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namerka
Jeżeli już decydujecie się na DJ, to moim zdaniem lepiej postawić na jakiegoś sprawdzonego, np. Macieja Wilkanowskiego z djmw ja od siebię mogę go bardzo polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam http://www.zespolformat.com/ - u nas sprawdzili się cudnie! :) macie demo, sprawdźcie sobie. Zabawa do białego rana, do tego widać, ze ich to po prostu strasznie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie w 100% polecam http://www.zespolformat.com/ - zespoł naprawdę świetny :) bawiliśmy się już na kilku weselach gdzie grali i z każdym razem zabaw była do białego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocny Koncert http://www.nocnykoncert.pl/ Bez disco polo, super atmosfera, energetycznie z profesjonalnym podejściem. Dużo materiałów na vimeo pod hasłem Nocny Koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainteresować się zespołem muzycznym Make Me Feel. Udana impreza gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati893
Zdecydowanie zespół NotoGramy! Jestem za każdym razem zachwycona, jak potrafią poprowadzić zabawę. Nie każdy zespół ma tak spore doświadczenie. Jeśli będę brała ślub, to na pewno się na nich zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina warszawa
Polecam www.benway.pl Dziękujemy za cudowną i udaną zabawę weselną! Było super, zespół przewyższył nasze oczekiwania, goście super się bawili. Piękny głos Pani Małgosi zrobił na wszystkich wrażenie! Parkiet zawsze pełny, muzyka dla każdego, dla młodzieży i dla starszych uczestników. Dawno się tak nie wybawiliśmy na weselu, a jak jeszcze na swoim to już w ogóle szaleństwo :) Polecam wszystkim, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkA8234
Na naszym weselu grał dj i nawet spoko było, ale szkoda że nie wiedzielismy wczesniej o zespole weselnym Flores bo bylismy u znajomych i bawilismy sie na parkiecie prawie przez caly czas wiec szczerze polecam http://www.zespol-flores.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek31523
Razem z żonką byliśmy na weselu, gdzie grał showtime. Zespół z tego co wiem jest z Warszawy, bardzo fajni ludzie. Cała impreza poprowadzona mega, efekt "wow" był. Dla mnie było fajnie. www.showtime.com.pl - daje linka jak ktoś potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Skontaktuj się z NoToGramy! Na jego stronie można zapoznać się z ofertą i nagraniami w ich wykonaniu. Zapewnili świetną oprawę muzycznym na moim weselu. Zabawa trwała do rana, goście nie chcieli zejść z parkietu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafael ze swoim bandem. na youtube rafael live cover band i wyskocza ich utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanon, Kanon i tylko Kanon. Znajdziecie sobie w sieci wykony to przekonacie się dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
polecam Travelling Band z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek79
Polecam zespół Art Melody. Po usłyszeniu demo zespołu od razu wiedzieliśmy, że chcemy żeby zagrali na naszym weselu. Nie zwiedliśmy się bo na żywo było jeszcze lepiej. Profesjonalizm w każdym calu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam wszystkich przed zespołem muzycznym BeatBoys – lider zespołu reprezentuj***ardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Podczas podpisywania i negocjacji umowy, a precyzując, punktu o składzie zespołu, który brzmi: „W wyjątkowej sytuacji, z przyczyn losowych zastrzegam sobie zmianę któregokolwiek z członków zespołu” – jest to według mnie bardzo krzywdzący zapis z racji tego, iż zespół weselny wybiera się przede wszystkim ze względu na skład, np. wokalistę lub wodzireja. Po zapoznaniu się z umową uzyskaliśmy informację, że umowa nie podlega zmianom i że nie ma szans na żadną gwarancję odnośnie do składu zespołu. Potrzebowaliśmy chwili, aby przemyśleć sytuację i po dokładnie trzech dniach zdecydowaliśmy się zaufać Panu Jackowi. Wysłaliśmy podpisaną przez nas umowę, po czym podczas rozmowy telefonicznej okazało się, że termin został już zajęty i umowa została podpisana dokładnie dzień wcześniej z kimś innym. Będąc na etapie negocjacji umowy (w zasadzie zostało tylko podpisać i odesłać) nie zostaliśmy poinformowani o tym, iż są osoby chętne na nasz termin. Jedyne zdanie, które usłyszeliśmy od Pana Jacka, brzmiało: „Kto pierwszy, ten lepszy”. Dodam że specjalnie z myślą o nich zmieniliśmy datę ślubu... Podejście zespołu uważam za bardzo nieeleganckie, przypomina typowe "gwiazdki", którym woda sodowa uderzyła do głowy i dla których klient to tylko $$. Zdecydowanie nie polecam nikomu tego zespołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest Rafael Live Cover Band, bardzo mi się podobają, świetnie się razem z nimi bawiłem i są bezkonkurencyjni. Są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie stolica stoi Rafael Cover Bandem. Przemega muza, bawilem sie jak male dziecko na imprezce, no ekipa po prostu przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa9821
Byłam na wielu weselach, ale tylko jeden zespół z okolic Warszawy zapadał mi w pamięć - NotoGramy. I to wszystko ze względu na to, że zabawa naprawdę była super. Nawet nad ranem pozostało jeszcze dużo gości, bo każdy chciał się dalej bawić z takimi super ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to był zespół Not4sale, polecony przez warszawską agencję http://artmargot.pl/zespol-do-tanca-na-wesele-i-bal super się sprawdzili, nieźle rozruszali gości. W Art-Margot dużo jest fajnych zespołów i muzyków, warto sobie tam przejrzeć ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zagramy. NAVIS zespolnavis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona Warzecha
Polecamy zespół Make Me Feel, grają w okolicach Warszawy. Ich stronka www.makemefeel.pl Pięcioosobowy skład :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×