Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość skysiejo
Zapraszamy serdecznie również do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy zespół coverowy na eleganckie przyjęcia weselne w Warszawie, oraz całym Mazowszu. Skład "lajfowy", dedykowana wokalistka i wokalista, instrumentaliści grający ze słuchu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://bangbangbang.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Jaworska...art manager...raczy pisać nieprawdę. Brooklyn Band składa się z osób, które za nic mają podstawowe wartości i prawa. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Iskrzyńska Błońska
Brooklyn Band to wspaniały zespół i przemili ludzie! Z Panem Łukaszem, który zajmuje się sprawami formalnymi współpracuje się doskonale. Nie wiem czym zasłużyli sobie na negatywną opinię. Prawdopodobnie to jakaś pomyłka w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Format z Łukowa, 3 osoby, grają naprawdę zacnie, wodzirej pierwsza klasa, super sie z nimi współpracuje, potrafią się dostosować i profesjonalnie podchodzą do sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta945
U nas grali chłopacy z zespołu muzycznego Di-Bi oferte znajdzie na http://Di-Bi.one serdencznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Gobrowolska
Też słyszałam, że Brooklyn Band leci sobie w kulki. Ale tylko tyle powiem - znam tę historię z pierwszej ręki i nie za ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Night Light
A ja nie będę ściemniał źe ktoś poleca bo zespół fajny i zachwalał sam siebie....itd. spodoba się to zapraszam na 2018 www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo ja nie polecam Brooklyn Band - aż nóż się w kieszeni otwiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo! W celu wyjaśnienia niepochlebnych komentarzy na temat Brooklyn Band, spowodowanych rozgoryczeniem naszego byłego muzyka, Łukasza J. (ex. Ania Rusowicz, organizator memoriału Jon'a Lorda w Warszawie), ukrywającego się pod wieloma nickami na powyższym forum, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB: facebook.com/Brooklynsi/ ,gdzie wystosowaliśmy oświadczenie dotyczące powyższej sprawy. Pozdrawiamy, Brooklyn Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia211295
ja mogę polecić zespolzwodzirejem.pl , fajnie prowadzili zabawę u mojej siostry i nie fałszują, jak większość zespołów weselnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie dobrym wyborem jeżeli chodzi o zespół może być http://kawkamusicband.pl. Miałem okazje ich słuchać na weselu córki. Piękny wokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam już kilkukrotnie zadowolona z dj z Playdjs, http://playdjs.pl/#oferta zawsze dobrze sobie radzili z gośćmi, wygadani Panowie, którzy grają z dużym zaangażowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Łukowa, zespół się format nazywa, ktoś tam wyżej o nich pisał, bardzo fajnie grają. Nie biorą wiele a repertuar szeroki, no i super to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez kojarzę Playdjs i zgadzam sie co do dj, dużo lepiej czasami sobie radzą, poza tym mają więcej możliwości jeśli chodzi repertuar, więc super zabawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinara
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu Santrope. Zespół ten grał u nas na weselu. Wszyscy goście włącznie z nami, byli strasznie zadowoleni. Repertuar był tak dobrany, że zarówno młodzi jak i starsi świetnie się bawili. Parkiet był pusty, tylko wtedy, gdy na stołach pojawiały się gorące dania. Wszystko, to co wcześniej uzgodniliśmy było jak najbardziej respektowane przez zespół. Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi, były krótkie. Serdecznie polecamy :) http://charzun547.wixsite.com/santrope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yviela
Potwierdzam pozytywną opinie o zespole SANTROPE! Zespół znaleźliśmy w Internecie, byliśmy na próbie i nam się bardzo spodobał. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości - na naszym chyba wszyscy byli z orkiestry zadowoleni. Słuchaliśmy z narzeczoną wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja może zmienimy temat? sami o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_kredka
Ostatnio bawiłam się na weselu, gdzie grał Format - trzy osobowy zespół. Pani Wiola pięknie śpiewa, fajny mają repertuar. Zabaw ogrom i prowadzone z jajem :) Do tego mają swoje dobrej jakości oświetlenie co młodzi uznali za plus, bo mieli jedną rzecz do zorganizowania mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erssa
U mnie grała http://imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×