Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Oktan band z Warszawy, rozkręcą każdą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć kogoś z polecenia, a jeśli kogoś takiego nie macie, to pozostają już takie rozwiązania - http://firmyweselne.pl/katalog-firm?tags=zespol Dobrze jest zobaczyć nagranie z konkretnego wesela - sprawdzić jak grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Good sound są naprawde nieźli. Wysoki poziom artystyczny i rozkręcą każdą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oktanband, nie grają dla pieniędzy a z pasji i goście świetnie sie bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć kogoś z polecenia, albo kogoś kto grał na poprzedniej imprezie. Jesli nie macie to polecam zespoł format

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grali ludzie z goud sond naprawdę są super. Grają z prawdziwą pasją, a co najważniejsze nie robią długich przerw i potrafią porwać każdego do tańca. Ogólnie bardzo długo wybieraliśmy zespoł, bo w końcu muzyka jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oprawę muzyczną w wykonaniu MIXTURY, DJ, wodzirej. Udana zabawa gwarantowana, pozdrawiam. prywatne-imprezy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Mirka9
Polecam oprawę muzyczną w wykonaniu MIXTURY, DJ, wodzirej. Udana zabawa gwarantowana, pozdrawiam. prywatne-imprezy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół KAPELA NA WESELA - Zespół na wesele - grający 100% na żywo - czyli bez podkładów, sampli, itp. (w odróżnieniu od innych zespołów o tej samej nazwie) Zapraszam na profil na Facebook'a: www.facebook.com/kapelanawesela lub na stronę internetową: kapelanawesela.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół KAPELA NA WESELA - Zespół na wesele - grający 100% na żywo - czyli bez podkładów, sampli, itp. (w odróżnieniu od innych zespołów o tej samej nazwie) Zapraszam na profil na Facebook'a: www.facebook.com/kapelanawesela lub na stronę internetową: www.kapelanawesela.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marica242
Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry zespół weselny z Przasnysza http://www.holidaymusic.pl/ Byłem na 2 weselach, na których występowali i za każdym razem wszyscy goście byli z nich bardzo zadowoleni. Znają się na tym, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol866
Witam, odstąpię zespół muzyczny: quartet-zespol . pl ,na termin 8.10.2016r Jest to znakomity profesjonalny zespół muzyczny grający świetną naturalną muzykę weselną. Zawarta została umowa, którą chciałbym odstąpić na termin wesela w dniu 8 październik 2016r. Umowa oprócz grania obejmuje również profesjonalne oświetlenie. Zespół jest w stanie dojechać w każdy rejon polski. Za odstępstwo jestem w stanie gratisowo opłacić profesjonalne oświetlenie w wysokości 1000zł. Pozostały koszt do zapłaty to: 3500zł (granie orkiestry). Wszystko zapisane jest na umowie. okazja dla osób mających wesele w wyżej wyznaczonym terminie i niemających jeszcze orkiestry. kontakt i zapytania proszę kierować na: dka86@poczta.onet.pl po kontakcie wyślę mój nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona Pani M
The Good-Sound też daje radę! Rozkrecają impreze na maska, nie ma mowy o "wianiu nudą" na weselu. Wysoka kultura, pełen profesjonalizm i doskonałe wyczucie rytmu :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na Weselu grał zespół Oktan Band. Super muzyka, fajni ludzi, potrafią rozkręcić każdą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga89
Moim zdaniem zespol FORMAT daje rade. Sami z narzeczonym szukamy teraz zespolu na nasze wesele i bylismy juz na spotkaniu z Formatem. Ostatecznie zdecydowalismy sie na nich i myslimy ze to dobra decyzja :) mam nadzieje, ze goscie tez beda sie dobrze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza87
Ale wymyśliłaś :D. Przecież sukienki nie bedziesz miała takiej samej jak przyjaciółka, która brała niedawno ślub. Jeśli podoba Ci się jak gra zespół Format to rezerwuj póki maja jeszcze wolne terminy! Ja tez slyszalam o nich dobre opinie, a jesli Ty bylas na weselu i wiesz jak graja, ze maja poczucie rytmu i nie robia przerw co 2 piosenke to nie zastanawiaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacy71
ja ostatnio byłem na weselu na którym grał zespół The Good Sound z wesele-muzyka.pl i powiem wam że są świetni, mają ciekawy repertuar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Ja znam bardzo dobrego fotografa na wesele i kamerzystę w jednym http://www.idmultimedia.pl niesamowite podejście do klienta, do każdego podchodzi indywidualnie, sami zobaczcie ich niesamowite portfolio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajęłam zespół za pośrednictwem agencji artystycznej http://www.artmargot.pl/. Mają zrzeszone wiele zespołów, dlatego na pewno znajdziesz taki, jaki będzie ci odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubvideo
Cześć dziewczyny! Wiem że temat opiera się na wyborze zespołu muzycznego ale myślę że mój post może kogos zainteresować. Razem z moim zespołem prowadzę firmę filmowo-fotograficzną i chciałabym Wam polecić nasze usługi :) Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć że nasze filmy wykonujemy dbale i z pełnym oddaniem przez co wideo które tworzymy jest unikalne dzięki ciekawym ujęciom i profesjonalnemu montażowi na długo zapadają w pamięć a co ważne nie są nudne ;) . Nagrania wykonujemy z powietrza przy użyciu dronów jak i statycznie z ziemi dzięki lustrzankom ( mamy bogate zaplecze sprzętowe np. slidery, stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku itp ale nie chce Was zanudzać tym :)). Jeśli zależy Wam na bardzo dobrej jakości nagrań, ciekawych ujęciach a finalnie na pięknej pamiątce z Waszego ślubu to trafiliście idealnie. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy. Jesteśmy doświadczoną firmą, na co dzień zajmujemy się produkcja filmów reklamowych/korporacyjnych, filmowaniem relacji na żywo i tym podobnych. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe produkcje. Nie traćcie czasu na firmy które filmy kręcą "byle jak" i zaufajcie nam - dla nas filmowanie to pasja a nie obowiązek :) Jeśli macie pytania odnośnie nagrań, portfolio, ceny za nagranie to śmiało zapraszam do kontaktu pod nr tel 690 306 009 lub email slubvideo@gmail.com Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokowiec
U nas też grał Oktan Band ! Dali radeeeee :D stworzyli mega atmosfere, rozkrecili impreze. Szalenstwo do bialego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa55
Ja jakiś czas temu bawiłam się na weselu na którym grał Zespół Format. Bardzo ciekawa barwa głosu. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Zastanawiam się nad tym czy wziąć ich na moje wesele, ale nie wiem czy nie będzie to tzw. ściąganie od znajomych ? Podobało mi się to co "zrobili" z gośmi. Wszyscy świetnie się bawili. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół muzyczny Szok zaprasza do współpracy. Profesjonalna oprawa muzyczna wesela wraz z konferansjerką. www.zespolszok.pl zespolszok@gmail.com www.facebook.com/zSzok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinie na temat zespołu Formacja Muzyczna SWAY z Katowic. Czy ktoś bawił się na weselu z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×