Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Dobry zespół na wesela z Krakowa: www.rytm.krakow.pl Do Kielc dojechali może do Warszawy też dojadą.

Gość gość
A znacie może zespół Remedium z Radomia? Zanalazłam ostatnio w necie ich stronkę i szukam opinii na ich temat

Gość Halinka58
U mojego jednego i drugiego syna na weselu grał ten sam zespół muzyczny Insygnia. Mnie i gościom bardzo się podobało. Miło wspominam i goście również jak Panowie z zespołu przeprowadzili biesiadę za stołami. Pozdrawiam serdecznie zespół

Gość hakelbery:)
Co do zespołu Remedium o który pytałeś to przejrzałem ich stronkę, przesłuchałem demo i bardzo mi pasują głosy wokalistek, dobrze brzmią te utwory. Ja sam teraz szukam zespołu Mi się wydaje, że najlepiej z takim zespołem sie spotkać i porozmawiać jeśli jest taka możliwość, i wtedy dopytasz o wszystko co Cię interesuje.

Gość gość
Sprawdz zespol Pulsar z okolic Piaseczna. Graja tylko na zywo w szesc osob. www.zespolpulsar.pl

Gość Mirka777
Ja na swoim weselu miałam zespól "Fiesta" (tu można posłuchać jak grają: http://www.imprezka.com.pl/pl/13-demo_zespolu_na_wesele ). Szczerze mogę polecić: ludzie bawili się do samego rana, ja już siły nie miałam tańczyć, a goście jeszcze o 5 byli chętni do tańców. Poza tym świetnie się z nimi mogłam dogadać i wszystko z góry uzgodnić.

Gość Norra55
Jeśli chodzi o zespół "Fiesta" to miesiąc temu miałam przyjemność bawić się przy ich muzyce na weselu u kuzyna w Warszawie. Faktycznie grają super, a porównanie mam bo w tym roku już na 4 weselach byłam - taki rozrywkowy rok mam, bo jeszcze na dwa idę. :)

Gość Koniaczek78
Przy zespole "Fiesta" również się bawiłem (jakieś pól roku temu). Co mi się podobało? Profesjonalizm - byłem "starszym" i na weselu wiele rzeczy było na mojej głowie. Ale super szło się dogadać z orkiestrą (co powinni, a czego nie śpiewać, bo, np. Panna Młoda nie miała już niestety ojca, a żadna z babć męża - zatem trzeba było na to uważać, przy zabawach, czy piosenkach itp.) - a najbardziej spodobał mi się fakt, że sami wyszli z takimi pytaniami do mnie.

Gość gość
Zespół na wesele z oryginalną muzyką w atrakcyjnej cenie Zaskoczymy gości nie tylko muzyką coverową ale na żądanie zagramy hity folkowe bałkańskie, ukraińskie, łemkowskie, polskie, gruzińskie, żydowskie w oryginalnych strojach. Zabawimy gości tradycjami z tych krajów. Mamy konkurencyjne ceny, bo pracujemy bez pośredników. Zadzwoń do nas Tel. 500-594-431 506-994-450 e-mail: iradrach@gmail.com

Gość kiteczka66
Na moim weselu grał zespół Remedium z Radomia (ale w Warszawie też grają). Wszystko szło wcześniej uzgodnić i dogadać w każdej kwestii. Zaletą ich jest posiadanie wodzireja, gdyż świetnie zabawiał gości. Poza tym świetnie zróżnicowany repertuar (tu demo: http://www.remedium.radom.pl/Demo_muzyczne.html ). Moje wesele trwało do 7 rano i jeszcze goście się bawili.

Gość gość
Mam pytanie dotyczące zespołu beat boys. Jaki repertuar grają i jak brzmią na żywo? Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi

Gość AnkaZdyb
Ja ze szczerego serca polecam zespół Bravo oto ich numer telefonu: 506-617-532. Grali u mnie na weselu i rozbawili gości do łez za niewielkie pieniądze.

Gość wodzireje to ściemniaki
nie podawaj głupia żdziro telefonow na forum publicznym !

Gość gość
Polecam zespół IKARBAND !!! Świetny, charyzmatyczny wokal męski. Na imprezach robią cuda ;-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować